Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 29

Hübriidvaade

  1. #1
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: EMTA küsimus(ei ole pokkerialane)

    Kui viitsimist ja õigluse eest võitlemise himu on, siis võid kirja õiguskantslerile saata - rõve situatsioon tekitatud.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: EMTA küsimus(ei ole pokkerialane)

    Päris karm. Panga väljavõtted koos vastavate kuupäevade pangakonto seisudega on ainuke asi, mis saab ju seda tõestada (st sama mis Dogers kirjutas)

    Kui ma oleksin maksuametnik, kes tahab urgitseda, siis ma küsiksin, et miks ostsid korteri kodukapitali laenu, mitte eluasemelaenu eest?

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: EMTA küsimus(ei ole pokkerialane)

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Kui ma oleksin maksuametnik, kes tahab urgitseda, siis ma küsiksin, et miks ostsid korteri kodukapitali laenu, mitte eluasemelaenu eest?
    Mul on see küsimus ka mitte-maksuametnikuna.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: EMTA küsimus(ei ole pokkerialane)

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Mul on see küsimus ka mitte-maksuametnikuna.
    Lihtne vastus. Kodulaenuks on vaja 10 000kr neto sissetulekut 6 kuu lõikes ette näidata. Mul on see aga 9700kr. Lisaks tuleb kodulaenu puhul kaks korterit hüpoteeki võtta ja ära kindlustada. Vanemate korter laenu saamiseks ja vastavalt laenu tingimustel läheb ka ostetava korteri saatus panga kontrolli alla. See tähendab piiranguid, näiteks ei tohi üürnikud sees elada jne. Lisaks notari lepingu tasud kahekordistuvad. Ja igasugu jama ja nõudmisi oli veel. Kodukapitali laenu saamiseks piisas lihtsalt tagatisest. Intress tuli küll 3% kõrgem aga asjaajamis jama 5 korda vähem.

    Edit: Kusjuures seda maksuametis ka küsiti, ja vastuseks oligi, et mu neto sissetulek pole 10000kr, nagu oli kodulaenu tingimuste puhul ette nähtud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES