Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9

Niitvaade

  1. #1
    Räme Fish Kasutaja 9-pokah avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    indaweb
    Postitusi
    22

    9-pokah, mikroskoobiga [NL2-NL5]

    tere. mõtlesin, et paneks ka asju kirja. hea vähemalt endal järge pidada. muidugi kõik nõu ja abi on väga oodatud.
    olen mänginud miski paar-kolm aastat. alustasin mängurahaga, ega hetkel ka palju parem pole - mikrotes. BR muud ei luba. mingit regatud träkkerit mul pole, nii et piltide ja statsidega tuleb nii nagu tuleb ja käte postitamise koha pealt peaksin ka aktiivsemaks hakkama.

    klassikalisi raamatuid olen lugenud - Slansky, Brunson, Hansen, Greenstein, Harrington. aga noh, kõige selle tarkuse rakendamiseks peab neid veel korduvalt üle lugema. pluss mõned täiesti tasuta saadaval olnud eraamatud. pluss paljud artiklid.

    miks ma seda praegu kirjutan. nimelt ma ei saa enam absoluutselt aru, kus ma asun ja mis mu skill (?) on. ekstreemselt pikki dry rune on mul varemgi olnud ja bad beatide seeriaid näha saanud.
    viimase aja (2 kuud) seis on täpselt selline, et kandsin Tilti 10$ sisse. (enne seda olen ka mitmes teises toas mänginud.) sain kaks korda sellest rahast ka min-väljamaksed. siis hakkasin uuesti 10$-st taguma. sain 50 peale, ei viitsinud kohe välja võtta ja kukkusin mingi 4$ peale. pikk mõttetu kaardijooks ja minu pidev üledonkamine. kõik paarid kräkitakse tavaliselt mingi horroriga jne jne. ei ütleks, et ma selle jooksul selgelt halvemini oleks mänginud, sest ranka tabel on piiblina kõrval koguaeg.

    hambad ristis ütlesin endale, et ei kanna midagi juurde, vot nüüd mängin sellega, kuni midagi juhtub. hetkeks olen ennast plussi venitanud ja olgu reik tänatud, aga see tulemus on arusaamatu. päevas mängin vähemalt 5-6 tundi, aga tulemus on nüüd niru. kas ma olen õppimisvõimetu või BE mikrodel ongi mingi "tase" ja "normaalne mäng" algab sealt, kus terve mu BR = 1 BI... või on mul alguses alati väga hea õnn ja siis muutub see tavaliseks õnneks, mille jaoks mul skill -puudub?
    samuti ma ei saa aru sellest, kuidas nv on võimalik üldse midagi teenida, sest isegi, kui mul on parim käsi enne floppi ja see tundub the nuts of the nuts, siis käe lõpuks on keegi ikka ja alati midagi paremat kokku donganud.

    ringi vaadates tundub, et see on nagu mingi reegel - peale esimest (paari) väljamakset muutub kaardijooks väga paljudel, kes rääkinud on. ma tahaks teada, millega see dry run lõppeb ükskord? veel mõtetuma kaardijooksuga?

    ja tegelikult olen ma hoopis kunstnik ja muusik, aga kuna kummagi alaga leiba teenida ei õnnestu, läksin "kergema vastupanu teed". olen muidugi normaalset tööd ka teinud, aga võrreldes ülemuste lõppematu viginaga on kaardimängija kohutav elu mulle oluliselt meeldivam. mingi psühholoogiline eripära vist.
    Viimati muudetud 9-pokah poolt : 05.06.10 at 10:43

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES