Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 5003

Niitvaade

  1. #1

    ***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

    Olen vaikselt mõelnud hakata jälle sporti tegema ja kuna jalka on/oli minu ala, siis tahaks jälle sellega tegeleda. Praegu aga ei tea ühtegi sobivat satsi, millega liituda. Sellepärast pakukski välja võimaluse, et kui siit foorumist saaks piisava pundi kokku, võiks mingi väljaku/sisehalli kinni panna ja hakata regulaarselt 2-3 korda nädalas trenni tegema.

    Kui on veel huvilisi, võiks siin teemas teada anda! Samuti kui keegi teab staadionite/sisehallide hindu või mingit konkreetset statat soovitada võiks siin teada anda. Võiks ikkagi olla kusagil kesklinna kandis nagu Wismari või Lilleküla ehk? Obv korraliku riietusruumi ja dushiga, talvel ei viitsi väga higisena läbi linna hängida pärast trenni. Ja kas eelistaks statat või halli? Minul pole midagi selle vastu, et talvel väljas mängida, ongi ekstreemsem ja lahedam, aga paljudele väljas miinus viieteistkümnega palli taga ajade ei pruugi nii fun tunduda.

    Ja kui saaks jalkavärgi korralikult käima, siis võiks vabalt juba järgmisel hooajal ka liigas osaleda. Kõige madalamas obv, võistkonna registreerimine pole midagi keerulist, ise orgunnisin juba kooliajal koolist võistkonna ja pelasime viiendat liigat nagu mehed muiste. (Olin siis kuusteist kui tiimi tegme, olid ajad ) Pokkeriprode tiim aitaks ka mingil määral parandada pokkerimängijate mainet kui arvuti taga istuvate nohikute kamp. Bussitripid võõrsilmängudele kuhugi Lääne- või Ida-Eestisse oleks ka väga mõnus vaheldus. Peale mänge ühine õll/cash kusagil, ehk keegi viitsib pealtki tulla vaatama. Ma arvan, et oleks päris pull!

    Andke aga tagasisidet!


    Edit: huvitatud foorumikasutajad:
    muruntau
    pastilaa
    raunsz
    nikitheone
    atsetoon
    vsiu100
    kardpleier
    tolmuahv?
    soouni
    Luuk
    individual88
    sm0ntaan
    booyaka?
    $$$?
    kosmonaut (ainult nv)
    fyte
    priidix

    See nimekiri siin on informatiivse iseloomuga, st, kui olen kedagi unustanud lisada, siis see ei tähenda, et ta trenni ei võiks tulla.

    Nüüd on meil oma MTÜ olemas, mille arve on:
    MTÜ FC Pokkeriprod
    221052210863
    Selgitus: FC Pokkeriprod osavõtumaks

    Trenni tasud: kuumakse klubiliikmetele €32, õpilastele €20,
    millest €10 on klubimaks ja seda tuleb maksta ka vigastuste ja muidu eemal oleku ajal.
    Üks trenn €5
    (saab kasutada erandkorras)
    Kui on maksmata vähemalt 2 kuud, pole mõtet üldse trenni tulla, osaleda ei saa!

    Mängijatele, kes käivad kuus kohal kaks korda või rohkem, lisandub ka liitumistasu €15. Liitumistasu eest ostetakse palle, veste, vv kindaid jnejne. Liitumistasu tasuda trennis sularahas muruntau kätte


    Ootame jätkuvalt uusi ja juba kohal käinud liikmeid!


    Meil on olemas ka oma Facebooki lehekülg, mida üritame teha parimaks eesti madalamate liigade leheküljeks. Liitu Sinagi meie sportliku, sõbraliku ja funi seltskonnaga!

    http://www.facebook.com/FCPokkeriprod
    Viimati muudetud inward poolt : 07.02.13 at 11:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES