Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kas suitsetad?

Hääletajad
291. Sa ei tohi hääletada
  • Suitsetan, ega kavatsegi maha jätta

    40 13,75%
  • Suitsetan, kuid tahan loobuda

    74 25,43%
  • Suitsetasin, hetkel puhas :)

    84 28,87%
  • Tõmban piipu, naudin sigarit ja/või närin tubakat hoopis

    30 10,31%
  • Pole kunagi suitsetanud

    63 21,65%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 944

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    lisasin polli ka ja kas keegi ühineb minuga?
    Hetkel ei yhine. Pärast ajateenistust võib ju uuesti proovida. Ei viitsi seal punktide kaupa t2psemalt n2puga j2rge ajada ja j2rjekorras vastata, aga noh, suitsetanud vast 5-6 aastat. Maha proovinud j2tta vast 50-60 korda(neist t6sisemalt siis algusaastatel 2-3 korda, sai isegi kuu ilma oldud vist).

    Motivatsiooni kohta nii palju, et mind tglt v2ga ei motiveeri miski maha j2tma. Mul ei ole seda sitta enesetunnet suitsetamisest ja mulle meeldivad need sinu kirjeldatud olukordades suitsu tegemised. Ja perse see tervis v6i kopsuv2hk. See on BS. JAH, suitsetamine suurendab v6imalust v2hki surra, aga no suitsetamise maha j2tmine ei v2lista homme auto alla j22mist. Ja samas on inimesi, kes on eluaeg suitsetanud, on 80+ aastat vanad ja suitsetavad ikka veel. Ja paralleelselt on inimesi, kes on eluaeg elanud tervislikust aspektist vaadates "t2iuslikku elu", ei suitseta ja ei joo ja n2ksivad porgandit ja ikka surevad enneaegselt maha.

    Oleks garantii elada v22rtuslikku elu, 2kki siis j2taks paugupealt maha, a mine sa tea

    Hetkel olen seda meelt, et naudin elu ja annan kiusatustele j2rele, kui mul on see v6imalus antud ning naudin seda ning kui peale ajateenistust j2tan j2lle 24ks tunniks maha ning teen siis edasi, ei kahetse ka midagi.

    edit: aa ja see v2rk, et "suitsetan aind joomise ajal" on t2is BS. See ei t88ta, v2hemalt mitte minu jaoks. Ja mu s6ber, kes ajas ka seda liini pikka aega, on nyyd ka suht paadunud kimuja. Vb sinu jaoks t88tab, kuid noh minu puhul on asi alati nii l2inud, et:
    1. j2tan maha suitsetamise, ei tee yldse.
    2. aight, joomiste ajal v6ib teha ju
    3. no tra, ma l2hen osta poest nyyd 2 6llet, siis ma v6in ju suitsu teha
    4. olgu, hommikukohvi k6rvale v6ib ju teha?
    5. no teeb nii, et piirdub 3 suitsuga p2evas
    6. ah, fuck that shit.
    Viimati muudetud lebovend poolt : 12.11.10 at 12:46

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 132

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Nüüd üle aasta juba ainult joogisena vahest, kui tuttavad suitsetavad ümberringi.. pohmakas on 3x hullem obv.
    mul suitsetamine suurendab pohmelli

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Üritan maha jätta, suitsetanud olen seitse aastat. Kolmas päev ilma. Söögiisu lendas duublisse.
    siis me oleme enam vähem ühel samal maal. ma ei tea kuidas sa päevi loed aga ma viimase suitsu tegin kolmapäeval enne magaminekut. ametlikuks ajaks loen siis neljapäeva hommikut 08:00 kui üles ärkasin.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Varsti hakkad õiget söögi maitset ja lõhna ka tundma :)
    Ja kui kaalu pärast muretsed, siis otsi omale mingi muu tegevus õgimise asemele...
    kui suitsu ei tee siis keha tahab juba ise liikuda.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Hetkel ei yhine. Pärast ajateenistust võib ju uuesti proovida. Ei viitsi seal punktide kaupa t2psemalt n2puga j2rge ajada ja j2rjekorras vastata, aga noh, suitsetanud vast 5-6 aastat. Maha proovinud j2tta vast 50-60 korda(neist t6sisemalt siis algusaastatel 2-3 korda, sai isegi kuu ilma oldud vist).

    Motivatsiooni kohta nii palju, et mind tglt v2ga ei motiveeri miski maha j2tma. Mul ei ole seda sitta enesetunnet suitsetamisest ja mulle meeldivad need sinu kirjeldatud olukordades suitsu tegemised. Ja perse see tervis v6i kopsuv2hk. See on BS. JAH, suitsetamine suurendab v6imalust v2hki surra, aga no suitsetamise maha j2tmine ei v2lista homme auto alla j22mist. Ja samas on inimesi, kes on eluaeg suitsetanud, on 80+ aastat vanad ja suitsetavad ikka veel. Ja paralleelselt on inimesi, kes on eluaeg elanud tervislikust aspektist vaadates "t2iuslikku elu", ei suitseta ja ei joo ja n2ksivad porgandit ja ikka surevad enneaegselt maha.

    Oleks garantii elada v22rtuslikku elu, 2kki siis j2taks paugupealt maha, a mine sa tea

    Hetkel olen seda meelt, et naudin elu ja annan kiusatustele j2rele, kui mul on see v6imalus antud ning naudin seda ning kui peale ajateenistust j2tan j2lle 24ks tunniks maha ning teen siis edasi, ei kahetse ka midagi.
    ausalt öeldes mind need vähid ja muud jurad üldse ei koti. kui suitsetamine ei võtaks võhma ära, pärast suitsu ei oleks vahest sant olla siis ma ei quitiks seda kunagi. isegi siis ma ei quitiks kui ta ei tekitakski sõltuvust, sest see on tegelt kuradima hea tegevus, lausa mõnus tegevus!

    aga samas, mis mulle räigelt meeldib. kui ei ole kaua suitsu teinud, näiteks nädal ja siis teed suitsu. see kuidas katus sõitma hakkab on mega tunne, eriti kõva kui oled veel natsa jookis ka.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    mul suitsetamine suurendab pohmelli
    Ma usun, et kõigil suurendab, ilma suitsuta kannatab ka rohkem juua :)

    Eks see "ainult joogisena suitsetamine"(keskmiselt tuleb vb paar suitsu nädal apeale kui sedagi) see päris õige asi pole, aga ma arvan, et 100x parem ikkagi kui päevas pakk kimuda ja loid ja uimane olla. Kunagi 16aastasena kui 1,5kuuks maha jätsin, siis hakkasin ka nii uuesti, et täispeaga alguses ja üsna varsti ka niisama vaikselt ja natuke hiljem läks minna jälle. Aga hetkel on üle aasta juba nii, et vahest AINULT joogisena ja kaine peaga ei tekigi mõtet teha, kuna suits on lihtsalt nii sitt ja ilma on poole parem elu. Korra vist hüdrogigatiltis "peaga" vilksas mõte teha, aga jäi ära õnneks. Kurat kuidas suudaks nii, et joogisena ka ei teeks, eriti kui teised teevad? Pakun, et ainuke võimalus on alkoholi tarbimine lõpetada, kuna alkohol teeb inimese lihtsalt nõrgaks...

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 132

    Re: *** Ametlik Suitsetamise Mahajätmis Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    edit: aa ja see v2rk, et "suitsetan aind joomise ajal" on t2is BS. See ei t88ta, v2hemalt mitte minu jaoks. Ja mu s6ber, kes ajas ka seda liini pikka aega, on nyyd ka suht paadunud kimuja. Vb sinu jaoks t88tab, kuid noh minu puhul on asi alati nii l2inud, et:
    1. j2tan maha suitsetamise, ei tee yldse.
    2. aight, joomiste ajal v6ib teha ju
    3. no tra, ma l2hen osta poest nyyd 2 6llet, siis ma v6in ju suitsu teha
    4. olgu, hommikukohvi k6rvale v6ib ju teha?
    5. no teeb nii, et piirdub 3 suitsuga p2evas
    6. ah, fuck that shit.
    Minu puhul see oleneb täiesti motivatsioonist. Kui tõsine soov maha jätta, saad sellega hakkama (ma ütlen, et kuu aega ilma olek on hea) siis on täiesti pohhui kas sa teed täispeaga suitsu või mitte. Sest kui kaineks saad mõistad, et kui pika maa oled ära kõndinud ja ei taha otsast alustada ning ei hakka suitsetama.

    Rõhutan ka asjaolule, et kui näiteks sa kuu aega suitsu ei tee siis võid vabalt 3-4 päeva jutti tõmmata, iga päev pakk ning mitte mingit füüsilist sõltuvust veel ei teki. Seega "puhtana olles" korra kuus üks pidu suitsu kimudes ei tee sinust suitsetajat. Ja nagu ütles rahvavaenlane - on järgmine päev pohmell, siis ei taha suitsu nähagi ja ülejärgmine päev oled suitsetamise ära unustanud.

    Kuna ma tean, et ma pidude aeg suitsetan siis ei hakka lolli lubadust andma, et enam üldse suitsu ei tee. Aga kahte õllet ma peoks ei nimetaks ja järelandmisi teha, et ala "kohvi kõrvale joon või alati peale sööki teen" viibki selleni, millele lebokunn tähelepanu juhtis - oled jälle suitsetaja.

    Samas ma pidevalt mõelnud, et äkki peaks ostma e-sigareti. Ma ise arvan, et ma ei suitseta seepärast, et sõltuvust rahuldada vaid seetõttu, et see on lihtsalt nii mõnus harjumus, eriti tore on seda mitmekesi teha.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES