Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 879

Niitvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Dogers - Working Class Hero

    Tervist.
    Lugu järgmine, aasta-kaks tagasi nakatas klassivend gümnaasiumi viimastes klassides minusse pokkeripisiku ja sellest ajast saadik olen vaikselt toksinud, lugenud mõningad raamatud, uurinud internetist ja mänginud prodega :D Võidud-Kaotused olen rahaliselt mällu ja paberile kirjutanud ning enesegi üllatuseks olen kokkuvõttes kopsakalt plussis, aga selle plussi toovad turniirid ja live mängud, internetis cashiga kohe üldse hakkama ei saa, va kui pacificus mingi haige run oli kaartidel ja 3s lauas NL10s mõne tunniga 150 taala kokku ajasin ja hitnrunnisin. Sõber juhatas mu siia foorumisse, lugesin, vaatasin, imestasin ja mõtlesin, et proovin kohe Primas järgi, hittisin 500 eeku sisse ja hakkasin NL4grindima, proovisin ülitight olla ja mitte regularide, khmkhm "Keiss" ja teiste selliste tüüpidega mängida. Sain ideaalselt hakkama, nädalaga oli BR 120euri peal, võtsin NL10 lisaks, lisasin natukene agressiivsust ja hopstigi oli järgmisena BR 160 euri, sain oma elu esimese rakebacki ja aasta lõppeski kenasti, nüüd aga, totaalne kätesurm, mitte midagi ei ole, kõik mis tuleb biiditakse paremaga, tilt tahab nii tulla ja AQ muutub juba reraise käeks, võitlen elueest, AA-ga ei julge flopil enam reraise isegi callida, sest no see AA on ikka niipalju biite saand, KK-d ma ei taha enam nähagi. Igatahes 2 päevaga kukkusin hopstigi -60 euri 97-100 euri peale, kus ma hetkel olen, nätaki arvuti kinni lõin ja välja autoga sõitma läksin, et mõtteid vähegi eemale saada. Nüüd teise hooga tagasi tulles, viskasin uuesti foorumile pilgu peale, vaatasin mõned ranka videod, näppisin veits HEMi ja olin muidu lahe, igatahes nägin igasuguseid õpetaja-õpilase teemasi ja neid lugedes tundsin, et vb oleks ka karmi kätt vaja, ma ei tea, ma tahaks teada mida ma valesti teen ja miks mul see online cashgame eriti ei lähe, longrunis ei suuda kasumit teenida, lives saan edukalt hakkama ja õhtuti saab nii mõnedki sajad või tuhanded tasku pandud.

    HEMist tuhkagi ei jaga veel, aga mingi ühe graafiku oskan panna :D
    Ma ei tea, kui keegi viitsib minuga jännata, mind natuke juhendada või suunata oleks tänulik, hetkel ei oska küll midagi rohkemat öelda.
    Päikest ja head uut aastat.
    Kodanik Dogers.

    [img width=150 height=96]http://img228.imageshack.us/img228/5619/graafikfy1.th.jpg[/img]
    Viimati muudetud Dogers poolt : 30.08.10 at 18:43

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES