Mida näha tahate?

Ma ise pakun välja, et järgmine aasta peaks toimuma:
a) analoogne projekt - miljon kahe kuuga. Siin on AGA kas too peaks olema litsentseeritud pokkeritubades või on suva? Mis peaks olema eesmärk? Kas kaks kuud oli pikk, väike või paras?

b) käemäng aga mulle endale ei meeldinud vana formaat. Kõige enne minu arvates peaks olema see lühem. Kasvõi nii, et nädal mäng, siis vaba ja uus mäng. Kui ma ise seda läbiviiksin siis käemäng oleks kindlalt natuke huvitavam ja harivam, kui muidu sest tuleksid HU käed ning vastased fishid. See tähendab, et ei ole metamängu. Aga pakkuge oma formaat, punktide süsteem ja üleüldse süsteem, kuidas oleks ta kõige atraktiivsem ning harivam.

c) winrate mängud ja volüümi sidumise mängud.
Kas selline mäng oleks tore? Seaks ette kõvad eesmärgid ala, et full ringis/6 maxis tuleks saavutada kahe kuuga näiteks 50,000 kätt ja winrate peaks olema näiteks 4 PT/BB. See on tehtav kui korralikult mõelda. Heads-Up mängudes siis 10 PT/BB ja kahe kuuga 20,000 kätt. Iga mees paneb X summa vahele ja kahe kuu pärast jagatakse rahe eesmärgi lõpetanute vahel. Vajadusel võib siduda selle EV-ga ala EV ja PT/BB vaheline winrate.

d) õppimismängud
Samamoodi iga vend viskab $100 ja tehakse teema. Iga 24h tagant peab iga osaleja panema vähemalt ühe kõige problemaatilise käe STRATEEGIA alafoorumisse ja 72h vältel peab iga osaleja teiste kätt kommenteerima põhjendustega, mitte stiilis +1. Eesmärk on tekitada väga suur diskussioon osalejate kätele ning haarata kõik mängijad endaga kaasa. Kui 72h vältel vastust ei tule mõnelt osalejalt on ta mängust eemaldatud. Raha jaotatakse mängijate vahel, kes lõpetasid võistluse. Samuti tuleks osalejate teema ja igakord kui pannakse käsi siis osaleja peab viskama lingi teemasse.

Tolles mängus toimuks iseregulatsioon. Adminnid ei pea jälgima, et kes on vastanud või mitte vaid ju teised osalised ise annavad pätid üles.

Rohkem ideid ei ole. Numbrid kõik näited. Pakkuge oma ideid, tehke või kiitke mu omasid maha.