olen nüüd paar kuud Kanadas elanud ja tuleb tunnistada, et hakkan ise ka vaikselt seisukohta muutma vist.elan muidu rahulikus linnaosas, kuid paraku naabritega pidev jauramine käib.öösel kell 2 lastakse muusikat ja tehakse nädala sees pidusid, ütlemine suurt midagi ei aita. ei tea kust nad täpselt pärit on,aga tumedanahalised on. muidu väga viisakas rahvas siin, aga mu tüdruksõber müksas kogemata poes õla vastu ühte ja kus hakkas sõimu tulema tagantselga. Laupäeval käisime downtownis klubitamas ja ausõna oleks tahtnud molli panna seal kahele tüübile õhtu jooksul.üks tuli lihtsalt ligi ajama ühes klubis, kuigi obv nägi et naine pole vaba.
Teine kord oli mu naise õde, keda üks tumedanahaline sõna otseses mõttes hakkas vägisi ära vedama tänaval.
pluss õhtu lõpuks, kui koju kõndisime sõitis järsku pitsabaari juurde kolm politseiautot, kes mingi mustanahalise sealt käeraudades välja tõid.sämple muidugi väike veel aga muude rahvuste juures siin pole sellist asja tähele pannud.Hiinlased on näiteks üliviisakad siin ja neid on siin-kandis väga palju.
Natuke kallutatud jutt tundub vb aga no tõesti kerge wtf küll..

Ps: ei ole rassist aga kerge hate on siin juba tekinud tahest tahtmata