Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Keda valid meie riiki juhtima ?

Hääletajad
180. Sa ei tohi hääletada
  • RE

    71 39,44%
  • KE

    7 3,89%
  • SDE

    18 10,00%
  • IRL

    52 28,89%
  • RL

    2 1,11%
  • EERL

    0 0%
  • Keegi muu

    9 5,00%
  • Ükskõik, kes pukis, minul on alati hea elu

    21 11,67%
Lehekülg 100, kokku 126 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 2519
  1. #1981
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mis põhjusel neil üldse Prantsusmaalt vaja UK-sse pääseda?

  2. #1982

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kommuun suurem ees, lihtsam tööd leida, kuna inglismaal palju töid cashi eest võimalik leida, keel selge.

    Toetused täpselt samad kui prantsusmaal.

  3. #1983

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    palju heatahtlikke ja toredaid inimesi
    ( Click to show/hide )

  4. #1984
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas donkihott Vaata postitust
    palju heatahtlikke ja toredaid inimesi
    ( Click to show/hide )
    lihtsalt mainin ära, et teise maailmasõja aastatest võib leida samasuguseid pilte ka eestlastest.

  5. #1985
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ojuland laseks neil kõigil end võtta, et uuesti riigikogusse saada

  6. #1986
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ojuland oli reformis väga-väga pikka aega kõrgel kohal ja ärge tulge mulle rääkima, et reformi tipud ei näinud seda enne kui ta sealt kinga sai.
    ups, meil oli must lammas? cammooonn

  7. #1987
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    põhimõtteliselt ongi hea, et ojuland segast ajab. saab oma brigaadi kokku, valimisteks konkureerivad ainult ekrega, saavad sama valijaskonna ja kumbgi valimiskünnist ei ületa.

  8. #1988
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    lihtsalt mainin ära, et teise maailmasõja aastatest võib leida samasuguseid pilte ka eestlastest.
    Kus karjakesi üritatakse jõuga läbi La Manche tunneli GBRi murda? nope, sorry, ei või leida.

    Võib-olla leiab mõne pildi kus mõni näljane varastab süüa vms, aga antud pildil olevatele kodanikele on baasvajadused - toit, riided, arstiabi, tagatud

  9. #1989

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kõigile ei piisa baasvajadustest.

  10. #1990

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Uudiseid "turvalisest" Rootsist vahendab Postimehe veebilehe lugeja:

    Tsitaat Algselt postitas kh
    Siin kirjutab inimene kes alles Rootsist tuli.

    Ei olnud mitu aastat Rootsis käinud ja nüüd minnes tabas täielik kultuurishokk. Vaiksest ja rahulikust põhjamaast oli saanud mingi suur neegriküla, vahepeal oli tunne, et valgeid inimesi enam polegi, ja see oli Norrköpingis, mis pole eriline mustade kants ja selle kesklinnas, mis pole selle linna mustade geto. Kogu linn oli must ja igal pool vedeles saast. Tanklad, parklad, toitlustuskohad olid mustad ja lagunenud nagu mõnel arengumaal ja keegi polnud isegi sellise näoga, et tahaks neid kasida või korrastada. Iga suurema poe ees kerjused, kes üksteist üle karjudes ei kerjanud, vaid sõna otseses mõttes nõudsid kõigilt raha. Õige tihti oli näha sireeniga sõitmas politseiautosid, varem juhtus neid ehk heal juhul korra nädalas nägema.

    Vastuvõtjatel oli meie jaoks päris pikk nimekiri rajoonidest ja tänavatest, kuhu isegi päeval pole soovitav valgel inimesel minna. Isegi kõige lihtsamaid töid tegid enamasti rootslased, migrantide au töötamist ei kannatanud, küll aga õhtust valjuhäälset peopanekut. Ainus valgete inimeste aeg oligi hommik, siis kui valged inimesed läksid tööle ja peost väsinud mustad ilmselt veel magasid. Küsisin kohalikelt, kas need teised teil tööd ei teegi, mille peale löödi vaid käega ja piirduti sõnadega, et millal nad midagi teinud on. Kohalike sõnul elavad ka rootsi maaelanikud pidevas hirmus, igas majapidamises on vähemalt paar relva ja suurematest sigadustest hoiab migrante vaid teadmine, et talust võib tina saada. Asi on nii hull, et maainimesed kannavad talus töödki tehes relva kaasas, see on samasugune igapäevaese nagu mobiil.

    Eesti meedia on vaikinud maha veel mõned toredad multi-kulti uudised, mida kohalikud rääkisid. Jaanipäeva paiku ründas Tenstas, väike linnake 20000 elanikuga, neist 90% migrante, umbes sajapealine migrantide jõuk terve nädalavahetuse relvade saamise eesmärgil kohalikku politseijaoskonda. Alles lisajõudude kohaletoomine suutis jaoskonna piiramisrõngast vabastada. Paar päeva hiljem esines politseijuht avaldusega, kus ütles, et olulord riigis on kontrolli alt väljunud. Ja veel - ainult mõne aastaga on rootsi langenud inimarengu indeksis 6. kohalt 12.-le. Koolilapsed, kes ei kukkunud on PISA testides tavaliselt alla 5. koha, olid 35. kohal.
    http://maailm.postimees.ee/3283481/r...tormi#comments

  11. #1991
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    lepime ühes asjas kokku erplaner - netikommentaaride ja fb vestluste (kui ei ole tegemist just teada-tuntud tegelasega) siia toppimise jätame ära. jumal teab mis möga sinine äratus või KE noortekogu kuhugi toodab. muidu ongi see "arutelu" sama "põnev" kui delfi kommentaarium - seda s*tta võin otse sealt ka lugeda.

    selles osas kiitus kasutajale -Siim-, kes midagi linkides ka vastasseisukohti adekvaatselt edastada suudab

  12. #1992

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    olen nüüd paar kuud Kanadas elanud ja tuleb tunnistada, et hakkan ise ka vaikselt seisukohta muutma vist.elan muidu rahulikus linnaosas, kuid paraku naabritega pidev jauramine käib.öösel kell 2 lastakse muusikat ja tehakse nädala sees pidusid, ütlemine suurt midagi ei aita. ei tea kust nad täpselt pärit on,aga tumedanahalised on. muidu väga viisakas rahvas siin, aga mu tüdruksõber müksas kogemata poes õla vastu ühte ja kus hakkas sõimu tulema tagantselga. Laupäeval käisime downtownis klubitamas ja ausõna oleks tahtnud molli panna seal kahele tüübile õhtu jooksul.üks tuli lihtsalt ligi ajama ühes klubis, kuigi obv nägi et naine pole vaba.
    Teine kord oli mu naise õde, keda üks tumedanahaline sõna otseses mõttes hakkas vägisi ära vedama tänaval.
    pluss õhtu lõpuks, kui koju kõndisime sõitis järsku pitsabaari juurde kolm politseiautot, kes mingi mustanahalise sealt käeraudades välja tõid.sämple muidugi väike veel aga muude rahvuste juures siin pole sellist asja tähele pannud.Hiinlased on näiteks üliviisakad siin ja neid on siin-kandis väga palju.
    Natuke kallutatud jutt tundub vb aga no tõesti kerge wtf küll..

    Ps: ei ole rassist aga kerge hate on siin juba tekinud tahest tahtmata

  13. #1993

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Mul täpselt samad kogemused ka puhastverd eestlastega.

    Aga sa oled ju rassist selle kirjatüki järgi?

  14. #1994
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    selle erplanderi poolt välja toodud kommentaari kohta tahaks öelda paar asja. olen peaaegu viimased 1,5 aastat stockholmis elanud ja võin öelda, et tugevate liialdustega on see kommentaar. okei, väheke räpakas on see rootsi tõesti, aga täpselt sama oli ta ka siis kui ma seal 20+ aastat tagasi esimest korda käisin.
    teiseks, need kerjused. tõesti on iga poe ja metroojaama ees, aga kuna see organiseeritud värk seal, siis ühe poe ees on üks konkreetne kerjus ja tungivat raha nõudmist täheldanud ei ole. kolmandaks, sireenides politsei autot olen selle aja jooksul paar korda näinud, aga needki korrrad enamasti kuskil kiirteel. neljandaks. pole veel kohanud rootslasest lihttöölist, kõik on sisserändajad. viiendaks, seda relvadega põllul käimist ma ei viitsi isegi kommenteerida. kuuendaks. see Tensta juhtum. oleks seal midagi sellist sel ajal toimunud, siis oleksin sellest kuulnud, huvi pärast googeldasin ka praegu, ikka ei midagi. vbl googeldasin sitasti, aga ikka ei usu.

  15. #1995
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    midagi seal Tenstas oli, aga eelmise aasta kevadel.

  16. #1996

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mul täpselt samad kogemused ka puhastverd eestlastega.

    Aga sa oled ju rassist selle kirjatüki järgi?
    Lol wat. mind absoluutselt ei häiri nahavärvus või mis iganes erisus.see ei ole mingi kirjatükk. See on reaalselt, mis ma kogenud olen siin.olgu tegemist hindu või eskimoga. ei hate kedagi. See, et sul täpselt samad kogemised eestlastega ei oma eriti tähtsust. mul ka. Mul on absoluutselt ükskõik palju neid pagulasi siia tuuakse tegelikult. Kui on normaalsed inimesed, las nad olla.

  17. #1997
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


  18. #1998
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    ( Click to show/hide )


    lisaksin +1000. 2 aastat rootsis ja aasta soomes. see kerjuste teema on pigem balkani(valgete) inimeste teema ja liigitub organiseeritud kuritegevuse alla. Kohalike inimeste hirm immigrantide ees on eriti LOL, pigem kardetakse motojõuke Hells Angelseid ja Bandidoseid(esimene neist siis valgete gäng, teine pigem sisserändajate baasil). füürer erplanterile tuult tiibadesse ja soovitan googlet kasutama õppida, muidu näed veits totu välja delfi kommentaariumi copy-pastedega.

    edit: Koolilapsed, kes ei kukkunud on PISA testides tavaliselt alla 5. koha, olid 35. kohal.
    Pidin peaaegu toolilt maha kukkuma. Koolilaste (madala)taseme teema on Rootsis päevakorras olnud vähemalt 10 aastat, rohkema kohta mul info puudub ja see ei ole paraku immigratsiooniga mitte kuidagi seotud. Probleem seisnes selles et Rootsi panustas haridusse kõige rohkem raha õpilase kohta ja tulemused ei olnud nii head..Üle võlli heaolu ühiskond - lapsed teevad mida tahavad.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 05.08.15 at 16:37

  19. #1999

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Erplander, maineka Helsinkin Sanomat ajakirjaniku külaskäigu repotaazhi Malmo sõjakoldesse saad lugeda siit: http://nyt.fi/a1305974974384?ref=hs-art-new-4


    Sõjatanner – reportaazh Malmö multikultuursest põrgust

    Helsingin Sanomat toimetaja Maria Pettersson käis juulis Malmös. Siin on reisikiri – mitte kõige tundlikuma lugeja jaoks.

    Malmö on tulepõrgu, eluohtlik sõjapiirkond, kus avaliku narkodiilimise katkestab vaid tuline käsigranaadivõitlus. Seda olen õppinud soome sisserändevastalistelt, blogipidajatelt, netikommentaatoritelt ja parlamendiliikmetelt. Eluga riskides kavatsen tungida sellesse üüratute kannatuste piirkonda ja edastada teile, mu kallid lugejad, reportaazhi – isegi, kui see jääks mu viimaseks.

    Vaikus tuleb lõpetada!

    Ma tunnistan, et ma tunnen hirmu, sõites oma väikse üüriautoga/ tankiga Kopenhaagenist sõjatandri suunas. Mul on seljas suvekleit/ kuulikindel vest ja peas kiiver – ma olen ju nimelt teel piirkonda, kuhu kuuldavasti isegi politsei minna ei julge. Kui ma hukkun, langen ma sõnavabaduse nimel.

    Fototekst: Multikulti on teinud Kroksbäcki linnaosast tühermaa.

    Sisenen Kroksbäcki kurikuulsasse äärelinna. Sõidan aeglaselt ringi ilma, et julgeksin jalga autost välja tõsta. Kortermajad, mänguväljakud, pärnaalleed ja hästihooldatud pojengid meenutavad Helsingi Herttoniemi linnaosa/ Mogadishut. Sean end valmis selleks, et autot juhtivat naist võidakse iga kell tulistada šariaadiga.

    Fototekst: Kõige tulisemad lahingud on viimasel ajal peetud Sörbäcksgatani-tänaval. Pildil terve sõjast laastatud tänav kogu oma õuduses.

    Kõige ägedamad lahingud toimuvad väidetavalt Sörbäcksgatani-tänaval. Suundun seega otse surmasuhu! Ihukarvad tõusevad püsti uhkusest ja oma julguse imetlusest.

    Fototekst: Terroristid peavad sõjaplaane Rootsi maksumaksjate poolt kingitud kiiges.

    Sörbäcksgatani tänav on umbes 350 meetrit pikk, suhteliselt heas korras õuetee / granaatidest purustatud peatänav, mille teisel pool seisavad pargitud autod soomusmasinad. Vägisi panen tähele, et autopark on uuem kui Soomes / sisseränne on persevärk. Teisel pool tänavat on võluv, kaunilt hooldatud väike park pinkide ja tiigiga / viletsus ja surm. Nende taga kerkivad korterelamud.

    Lähen autost / soomukist välja. Jõuan vaevu ukse kinni tõmmata / oma relva laadida, kui ma juba puutun kokku kohalikuga. Minu poole sõidab jalgrattal umbes kuueaastane lokkis peaga laps / terrorist ja tervitab mind skoone dialektiga / vastikus pagulaskeeles. Kardan ärritada vägivaldseid kohalikke, seepärast tervitan tagasi /hüüan "Je ne suis pas Charlie!"

    Fototekst: Vähesed veel püsti püsivad seinad on täis soditud. Ilmselt on tegutsemas olnud multikulti lõngused, kes panevad pausi Rootsi maksumaksjate poolt kinnimakstud koolist.

    Kõnnin / rooman edasi. Keldrikorrusel on väike kauplus, kust ostan jäätise / maamiini. Korrusmajade õuel mängivad / surevad lapsed, teismelised mängivad keskealistega backgammonit ja kabet / loobivad kividega rätikuga katmata naisi. Seinad on kaunistatud värvikirevate maalingutega / verega ja granaadikildudega. Ma ei pea enam vastu – pean liikuma edasi.

    Mellanbäcksgångeni põiktänav on ilmselt veelgi rahulikum / ohtlikum, rohelust täis kõnnitee / paljukardetud sniper alley. Vähesed vastutulijad naeratavad ja vaatavad silma / manavad näole verehimulise irve. Minust möödub tüdruk / terrorist, kes sõidutab väiksemat tüdrukut / terroristi pakiraamil. Väiksemal on süles makk, millest kostub etnopoppi / surmaähvardusi. Kõnnin valel teepoolel ja tagant rattaga lähenev vanapapi / terrorist helistab ägedalt kella / tulistab raketiheitjast.
    Fototekst: Siia politsei tulla ei julge. Nagu märkate, ei ole pildil ühtegi politseinikku.

    Lähen tagasi parkimisplatsile / suurtükiväe juurde ja märkan, et mu auto / soomuk on puutumata / õhku lastud. Sõidan edasi / varastan uue.

    Norrbäcksgatani ristmikul satun konflikti kohalikuga. Ta läheneb paremalt, seega pean oma auto kinni. Teine autojuht peab samuti oma auto kinni. Vaatame üksteisele otsa. Ta viipab mulle, et ma edasi sõidaksin / näitab mulle solvavaid pagulaszheste ja mina vastan samaga. Vaatame teineteisele silma ja purskame naerma / solvame teineteise emasid. Lõpuks pean alla andma mehe viisakuse / suurema kahuri ees.

    Ka Norrbäcksgatani tänav on väike õuetee / sodiks pommitatud miiniväli. On kaunis laupäev /viimnepäev. Inimesi / terroriste on liikvel vaid mõned. Tänavanurgal müüb mees oma naabritele mahejuurikaid / võitlushelikoptereid.

    Viimane etapp, Hålsjögatani tänav. Hoovides muru on pügatud ühtlaseks viie sendi pikkusteks vaipadeks / uluvad haavatud surmaagoonias. Squashiklubisse / pommivarjendisse on ka kuumal päeval järjekord. Vaatan veidi kadedusega prügikonteinereid / kärgrakette: siin on ilmselt juba kaua sorteeritud plastikut / võideldud Allahi nimel.

    Fototekst: Üheski tsiviliseeritud riigis ei ole squash ja jõusaal sama katuse all. Jumal, ära luba multikultuursel mädapaisel, kinnisvaramüügil, mitte kunagi saabuda Soome.
    Fototekst: Hålsjögatanil on kindlasti toime pandud kuritegu. Terrorist ei sorteeri olmeprügi.
    Fototekst: Kohalikud võitlejad valmistuvad rünnakuks.
    Fototekst: Valgenahalised põgenevad paanikas.

    Olen pääsenud eluga. Olukord oli üliohtlik, aga olen endiselt elus. Mõned kutsuvad mind hulluks, teised julgeks, kuid reportaazh ei oleks täiuslik ilma öist sissetungi teise vaenlase poolt vallutatud piirkonda, Rosengårdi.

    Öine Rosengård on kui öine Oulunkylä / Aleppo. Kortermajade akendest paistab veel tuli / tulistatakse, aga muidu on vaikne ja rahulik. Väike kauplus on veel avatud, selle ees hängib mõni nooruk / terrorist. Viskavad korvpalli / käsigranaate. Falafelikioskipidajal/ narkodiileril ei ole praegu just kundesid, kuid võibolla valgub neid hiljem kaubakeskuse / terroristide peakorteri baarist koduteele söögipoolist kaasa ostma.

    Niisiis, kurikuulus Rosengårdin kaubanduskeskus / terroristide peakorter. Väljun värisedes autost / soomukist. Kuskil ei ole hingelistki. Inimesed / terroristid on voodis magamas / sotsiaalabi kuritarvitamas. Ja siis ma näen seda. Terroritegudest kõige õudsamat.

    Fototekst: Rosengårdis on toime pandud jubedaim terroritegu.
    Ma teadsin, et ma oma reisil saan kokku puutuma õudustega, kuid see on juba liiast. Pissihäda on / ei jaksa enam. Pean koju minema. Olen ometi saanud selgeks, mis Malmös toimub. Kriminaalsed jõugud on terve aasta tulistanud püssidest ja lennutanud käsigranaate. Inimesi on hukkunud ja see on jube.
    Aga kas Malmö on ohtlik sõjatsoon? No tõesti mitte / absoluutselt.

  20. #2000

    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Ma olen Rootsis viibinud kuude kaupa ja just maapiirkonnas. Se jutt mingitest põllumeestest, kes relvasid kaasas kannavad, on lihtsalt suur lol. Muhahahaaaa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES