Tervist!

Ma ei teagi, kas seda nimetada käemänguks või niisama pokkerikontrolliks aga alustame täna teemaga.

Kui enne luges päris palju õnn siis nüüd enamus ajast oskused. Teen mängu, kus küsin küsimusi, iga vend saadab mulle vastuse ja sealt paneme kokku punktid.

Küsimused kuuluvad kõik mänguga seotud olukordadesse. Alguses lihtsad, et ala postitan käe, kus tuleb kirjutada kaks vastust - mis on vastase käsi ja kui tihti peame käe võitma, et jääda break-even või vastupidi, et kui tihti peab vastane foldima, et jääda vähemalt nulli kui bluffime jne jne.

Käed on kõik heads-upist ja proovin võimalikult 'face up' käed leida, et oleks lihtsam arvata. Lisaks viskan sisse standard küsimusi - lihthe näida, kui vastane limp-callib buttoneid, kunagi ei 3beti, fold to cbet on selline ja selline ,et kuidas abused.

PM igaüks saab mängu võita, kui viitsid natuke mõelda.

Kuna ma ei viitsi 100 inimesega tegeleda siis mäng muutub tasuliseks.
a) klubliikmed maksavad €21 (€1 läheb klubiarvele, €20 auhinnafondi)
b) mitteliikmed maksavad €25 (€5 läheb klubiarvel, €20 auhinnafondi)

Rahade jagamisel võtan aluseks Starsi SNG sturktuurid. Tuleb 9 inimest siis võtan 9 mehe SNG ja samade prosede alusel jagan rahad. 1, 2, 3 koht. tuleb vähem otsin väiksemas turka, tuleb rohkem otsin suurema.

Mängu pikkus on 10 küsimust aga täpset aega ei anna seepärast, et pärast vastamist arutame läbi. Äkki mu vastuses viga sees ja äkki jääb kellegile külge.

Punktide süsteemi ma teeks nii, et 1 punn õige vastuse eest, -2 punni vastamata jätmise eest, -1 punkt vale vastuse eest.

Mänguga alustaks hiljemalt 20 jaanuar, rahasid saab saata ainult mu SEB kontole ja kannan tagasi kontole, kust rahad tulid.

DISKUSS, kas mängul on jumet?

Osalejad
Timpz
Lebovend