Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 84
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    12 Tunnine Rahalaudade Maraton.

    Mis asi see on?
    Selle maratoni mõte on mängida 12 tunni jooksul rahalaudu. Iga osaleja peab maksma ära osalustasu ning, et saada külge finisheerija tiitel peab selle aja jooksul mängima vähemalt 5,000 kätt. Iga osaleja peab iga 3 tunni jooksul tegema kiirkokkuvõtte - mitu kätt mänginud, palju kasum, kus toas mängib ning mis on hetke winrate.

    Toimumisaeg ja koht:
    Maraton algab 31. jaanuar, 18:00 ja lõppeb 1. veebruar 06.00. Mängima peab pokkeritoas, mida toetab HEM (käte kontrollimiseks) ja rahalaudade big blind peab olema vähemalt $0.10. Mänguliik (Texas, Omaha, 7Stud) ja laua suurus (HU, 6max, FR) ei ole olulised, pea-asi, et on blindi nõue täidetud.

    Registreerumine ja osalustasu.
    Osalustasu on $25 ja see tuleb kanda ranka666 PokerStarsi kontole. Seda saab teha nii: PokerStars->Requests->Transfer Funds. Avanevas aknas screen-nameks pange: ranka666 ja summaks $25. Kui tuleb uus aken, siis ranka666 asukoht on Pärnu. Kui on nii siis vajutage OK. Peale rahasaatmist tuleb siin foorumis öelda oma nimi - kelle arvelt maksite ja mis kell umbes. Samuti öelge, mis pokkeritoas kavatsete mängida ja mis screen-namega.


    Kokkuvõtted:
    Iga mängija enne mängima alustamist võiks öelda, et ta on nüüd mängu alustanud ning samuti, kui ta arvab, et tema jaoks on maraton läbi (mänginud 5000+ kätt) või tahab katkestada, siis peaks panema ka selle kohta märkuse - et lõpetasin ära, X kätt, winrate selline. Head ööd. Seda sellepärast, et siis maratoni lõpus teame, kes läksid rajale (kellelt oodata tulemusi) ja kes, kus maal nüüd omadega on. Ja viimased uuendused võtan vastu 1. veebruar, 06:20. Peale seda loen kõik lõpetanud, kes ei ole uuendusi teinud "katkestajateks" ning nemad rahalistele kohtadele ei pretendeeri.


    Autasustamine:
    Oleneb osalejate arvust.
    Kui alla 10 osaleja, siis raha saab ainult 1 koht.
    Kui alla 10-19 osalejata, siis raha saavad 1 ja 2 koht. 1 koht saab 70% auhinnafondist ja 2 koht 30%.
    Kui on 20 või rohkem osalejat, siis saavad raha kolm esimest - vastavalt 50%, 30% ja 20%.

    Kontrollimine:
    Kõik maratoni aeg mängitud käed peate hoidma alles, kuni on selgitatud välja võitja ning kinnitatud. Kõik mängijad, kes osalevad võistlused peavad arvestama sellega, et rahadesse tuleku korral peavad nad andma käed mulle (saatma läbi MSN-i zipitud failina), et ma saaksin käed importida oma HEM-i ja siis kontrollida üle, et poleks tehtud sohki. Kui Teile ei meeldi millegipärast oma maratoni käsi jagada, siis ei ole mõtet osaleda. Samuti peate ise hoolitsema, et KÕIK käed oleksid alles - kui on käsi puudu (eriti võtmekäed), siis midn see ei huvita. Või kui Te ei saa anda "käsi", siis see mind ka ei huvita - läheb võit järgmisele. Seega vahetult enne võistlust puhastage oma HH kataloogid ära, et kõik käed oleksid salvestatud korralikult ja et midagi kaduma ei lähe. Samuti ainukeseks tõestuseks ongi TEIE käed. Tean juhtuemeid, kus ongame võrgus kaovad osad käed ära.

    NB! Reeglid ei ole kindlasti 100% õiged ning jobutama ja tähti närima me siin ei hakka. Kui on näha, et ilmselge sohitegemine - keegi võltsis graafikut või hakkab jura ajama saab ta automaatselt disklahvi ning mitte mingisugust raha tagasi ei kanta! See on sõbralik võistlus, mitte jobutamise, varastamise ja reeglitest "auke" otsima pole mõtet tulla.


    Osalejate nimekiri, kes on raha maksnud:
    1. lenC
    2. ment52
    3. ranka
    4. ESTPatrick
    5. Tarmonator
    6. Tigrano
    7. priit295
    8. Fortune
    9. krayzie
    10. RudiTurbo
    11. amagan
    12. MadisBooyaka
    13. -andres-
    14. urmo1

    Auhinnafond: $350

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Nüüd võite hakata raha kandma: ranka666 PokerStars kontole ja kindlasti pange siia ka komm, et saatsite raha kelle arvelt.

    Sinine osa originaal postituses on muudetud osa ja seega saavad nüüd ka osaleda ok2aa sugused mängijad, kes mängiksid oma käed ära vähem, kui 12 tunniga. Kahjuks nats tobe ta on, et siis ei ole eriti maratoni moodi aga suva las olla, kuna tegu esimese maratoniga ja juba on mul peas ka uued mõtted. Kui too maraton edukas, siis pakun välja uue mängu järgmiseks kuuks :)

    Siis reeglid võivad natuke muutuda, et kui leiame grupiviisilselt (läbi diskussiooni siin teemas), et midagi võiks muutuda - aga toimumisaeg, osalustasu, autasustamine peaks jääma sellisele kujule.

    Ja kuna esimese piloomänguga, siis kindlasti on palju auke ning puudujääke.

  3. #3
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    money sent.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    money sent.
    Käes. Kinnitatud ja lisatud osalejate nimekirja. Samuti sain raha lenC'ilt.

  5. #5
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    tehtud

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    tehtud
    Got it. Kinnitatud.

  7. #7
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    money is on the way

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    money is on the way
    Olemas ja kinnitatud, õnne maratonil!

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Papp on teele pandud.

  10. #10

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Raha läks teele!

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Papp on teele pandud.
    Confirmed! Käes.



  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas priit295
    Raha läks teele!
    Olemas. Ja kui kellegi screen-name erineb foorumi omast, siis andke kindlasti ka teada.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    mul väike probleem. mul siin ühika nett laseb mängida ainult triobetis ja pokerstarsi ei lase üldse sisse. kuidas saaksin maksta?

  14. #14

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    mul väike probleem. mul siin ühika nett laseb mängida ainult triobetis ja pokerstarsi ei lase üldse sisse. kuidas saaksin maksta?
    31-ni on aega küll ju.Ise maksan ka viimasel nädalal. Aega maksta seda küll. Või kavatsedki ühikasse jääda ;D

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    31-ni on aega küll ju.Ise maksan ka viimasel nädalal. Aega maksta seda küll. Või kavatsedki ühikasse jääda ;D
    no ma elan inglismaal. mul pole nagu varianti. ja see ühika nett on ikka täisjura. kõik pokkerilehed on blocki all.. no mitte blocki all aga sisse logida ei saa ja pokkeritube ära ei ühenda. ainult triobeti saan sisse.. ja sinna connectib ka tükk aega. pordid kinni kõik. vb leiab kellegi kelle poole minna :D

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    mul väike probleem. mul siin ühika nett laseb mängida ainult triobetis ja pokerstarsi ei lase üldse sisse. kuidas saaksin maksta?
    Saan probleemist aru aga ei taha rolle segamini ajada ning tahaks, et kõik oleks tehtud läbi Starsi ja siis vajadusel saab ka kontrollida Starsi p2p transferi ajalugu. Samuti TrioBet'is on miskid eurod ning nendega mässamine on jura.

    Mina pakuks sulle välja lahenduse, et kasuta Tim'i abi. Kannad tema TrioBet'i kontole $25 eest pappi ning lased tal kanda tema Starsi kontole minu kontole. Tülikam on ja pead natuke ka peale maksma aga kindlasti töötav variant. ja kui nii teed, siis kindlasti anna ka mulle teada, sest vastasel juhul arvan, et Tim on meie maratoniga ühinenud :)

    Timi info leiad: http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=185

  17. #17

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Mõtlesin ka vahepeal ise osa võtta, kuid nüüd pole kindel.
    Nagu aru sain, siis osa võivad võtta HU,6max,FR tüübid.
    Kuid nüüd tekib väike probleem, asi pole küll mõisa peale kuid üldjuhul, on HU tüübil winrate kõrgemaks saada lihtsam kui FR tüübil seega näen, et mingis mõttes mby "ebaaus" kui nii väita. respect, et viitsite korraldada ofc. kuid kui mingit maratoni teha siis võiks teha parem ala 12h kes suudab rohkem käsi mängida jms(mitte tho kõige parem idee). Kui ma eksin HU tüübi winratios siis parandage mind. Ei tea veel hetkel kas võtan osa. mby mu tekst tundub cocky ja whine, aga mina näen hetkel asja nii :P

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Aga HU-s annab 5,000 kätt mängida...

  19. #19

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    yea see on tõesti ehk probleemne neile
    keegi HU mängja oskab kommenteerida ehk?
    see peaks olema ~200 kätt tunnis kui ma õigesti mäletan, vastavalt sitele siis.
    12h nonstop keegi vaevalt jaksab pelada + aegajalt vastase otsimine.
    3tabledes aga peaks tulema ilusti täis. küsimus kas 3tabledes HU on ka ainult mad profit :P

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!

    Ja HU ajab räigelt tilti, arvan, et mängija, kes mängib HU-s 5000 kätt 12 tunni jooksul väärib maratoni võitu :)

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES