Algas kõik siis kui FB chatis hakkas tüüp nimega Dennis Einasto http://www.facebook.com/#!/deinasto rääkima soovist saada steiki triobet laivile ja jutt siis oli järgmine:

Mnjah. Tahtsin tegelikult rääkida, kas sul oleks huvi/motti mind steikida sellele turniirile. 40/60-sulle juhul kui, aga juhul kui mitte, siis sa ei jääks rahast ilma, vaid ma annaks selle tagasi - aprillis. Mul on praegu pisut kusine, või õigemini väga kusine seis asjade ja eluga. 2 aastat töötasin, aga nüüd ei ole enam tööd ega sissetulekut. Mitte, et ma "loodan;" hullult hittida kuskil turnas, või mängida üle bankrolli, aga see triobeti variant tundub väga ahvatlev olema. Tummine prizepool + Triobeti lisaauhinnad-bankrollid.. Seega küsingi, kas sul oleks võimalik mind selleks turniiriks steikida?..

Loomulikult ma seda tüüpi olin mõned korrad Tartu Playmakersis näinud ja otsustasin et vahet pole, annan tüübile võimaluse. Tyyp ei hittinud obv. ja selle poole diiliga pole veel ka mingit pretensiooni, sest raha lubas ta tagasi aprilli jooksul.
26.03 hakkas tüüp minuga uuesti MSN-is rääkima et tahaks miskit netiturniiri OOs teha ja kuna ta oli Pokerstarsis hittinud (saatis ka screenshoti)
ja oli cashoudi teinud aga raha polnud kohale jõudnud veel. Tüüp lubas hiljemalt esmaspäevaks 28.03 kanda tagasi 70 euri pluss siis veel see 20 euri aga peale seda on haihtunud.
Obv on mul sellest rahast savi ja eks ma teadsin riske aga lihtsalt teistele hoiatuseks antud tüübi eest.