Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2569

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Isepankur on äärmiselt palju populaarsust kogunud viimase aastaga. See pole eriti keerukas ka tavainimesele, kes investeerida soovib. Minu arust hea võimalus raha investeerida. Mingi aeg üks tuttav katsetas ka seal väiksemaid summasid, kui hetkel puudub info, kuidas viimasel ajal läinud on. Alguses oli väga rahul. Mis teised arvavad?
    Mis abinõud selle vastu on, et mitte-eestlastest laenuvõtjad meeletult palju halbu laene ei tekitaks? Ma arvan, et mingil hispaania Eduardol pole probleemi kedagi lihtsalt üle lasta ja selle pärast ei pea ka väga muretsema, et Lasnamäe kandid peale saadetakse.

  2. #2

    Re: majanduse offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Mis abinõud selle vastu on, et mitte-eestlastest laenuvõtjad meeletult palju halbu laene ei tekitaks? Ma arvan, et mingil hispaania Eduardol pole probleemi kedagi lihtsalt üle lasta ja selle pärast ei pea ka väga muretsema, et Lasnamäe kandid peale saadetakse.
    Ma pole sellesse ise veel täielikult süvenenud, sest mul pole vaba kapitali, mida investeerida. Sellepärast küsisingi, mida teised arvavad. Riskidest täpsemalt siin.

    EDIT: Lisaks on keskmise laenu suurus 1800 eurot, ehk siis risk on suht hajutatud ja seal on ka isepankuri hinnangud riskile. Saad välja anda suurema tootlusega ja suurema riskiga laenu kui ka investeerida väiksema riskiga laenude andmisesse.
    Viimati muudetud Majandaja poolt : 10.01.14 at 10:25

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES