Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23

Teema: Pokkeris uus

  1. #1

    Pokkeris uus

    Tere ,
    olen uus siin ja üritan ehitada endale bankrolli nii,et kui mingeid soovitusi siis laske tulla!:)

  2. #2

    Re: Pokkeris uus

    DONT PLAY SHORTSTACK!!!

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Pokkeris uus

    http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,13.0.html


    pokah loengud kohustuslikud läbilugemiseks ja selgeks tegemiseks :o

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeris uus

    Terve foorum on puhas kuld, surfa ringi ja õpi, õpi ja veelkord õpi.

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokkeris uus

    ma siin püüan elementaarfüüsikat omale selgeks teha ja matemaatilise statistika põhialuseid, kui on soovitusi laske tulla... ehk

    WTF? emm.. sa küsid nii krdi suurel ja laial teemal nii üldise ja täpsustamata küsimuse... et nagu... mida sa nüüd siit lootsid saada vastuseks?

    EDIT: öhöhh.. mu nickname läheb jahh mu iseloomuga väheke kokku:-)

  6. #6

    Re: Pokkeris uus

    Rage nimele väärikalt kohe ;D

    Ta tegi lihtsalt päeviku ja kui kellelgi on mõni soovitus, mis pähe hüppab, siis ladugu laiali.

    Minu soovitus, loe Bankroll managementi kohta :]

  7. #7

    Re: Pokkeris uus

    Ja tambi endale ranka pretflop käed pähe!

  8. #8

    Re: Pokkeris uus

    Tänud soovituste eest!:)
    Esimene päev oli hea.Mängin 0.01/0.02 limiidil ,mängima hakkasin 36 dollariga aga praeguseks 41dollarit .
    Mängin Pokerstarsis.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas Pokkerisuus
    Tänud soovituste eest!:)
    Esimene päev oli hea.Mängin 0.01/0.02 limiidil ,mängima hakkasin 36 dollariga aga praeguseks 41dollarit .
    Mängin Pokerstarsis.

    Päris hästi lased ;D

  10. #10

    Re: Pokkeris uus

    kui asjad selged pole kuidas preflop ja postflop mängida, siis võid kergelt selle teenitud 4$ ka kaotada. Sõber sai siin triobetis selle tasuta 100eeku ning tegi selle tunniga 2x-seks... no kui ühe tunni jooksul oli hea run (2x nelik flopist, set % oli 75) mängis aga 42/22 stiilis edasi ja hävis kiirelt, minu nõuandeid ta kuulda ei tahtnud võtta, sest tema taktika pidi ju super olema
    Lihtsalt jah.. ära mine liiga loosiks kätte ja mõtle asjad läbi, kindlasti kasuta ranka antud preflop antud skeemi (puhas kuld mikro limiitidel). Kui tunned juba kindlalt, siis võib muidugi sellesse korrektuure teha kuidas ise tunned. Alguses mulle tundus ntx UTG-lt(esimene kohe peale BB-d) ATs, AJ/ KQs/ QJs liiga head käed, et nendega mitte mängida...aga tihti sattusin nendega postflop hätta ja palju tuli kaotusi kus ässade paar nii mul kui vastasel, aga mul weak kicker.
    Nii, et alguses pea tabelist kinni ja mängi tight agressive stiili ja võin lubada, et oled võidumees :) Vahest võib tunduda mõni käsi hea,et mängida aga kui tabel ütleb, et fold siis ka on FOLD! Ja kui juhtub, et tahad mängida, aga tabeli järgi viskad maha ja flopist saaksid ntx rea kohe kokku (utg-lt käes AT ja floppi tuleb KQJ) siis ära heida meelt, ega ära kaldu skeemist kõrvale, sest long run-is oled ikka võidumees :)

  11. #11

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    kui asjad selged pole kuidas preflop ja postflop mängida, siis võid kergelt selle teenitud 4$ ka kaotada. Sõber sai siin triobetis selle tasuta 100eeku ning tegi selle tunniga 2x-seks... no kui ühe tunni jooksul oli hea run (2x nelik flopist, set % oli 75) mängis aga 42/22 stiilis edasi ja hävis kiirelt, minu nõuandeid ta kuulda ei tahtnud võtta, sest tema taktika pidi ju super olema
    Lihtsalt jah.. ära mine liiga loosiks kätte ja mõtle asjad läbi, kindlasti kasuta ranka antud preflop antud skeemi (puhas kuld mikro limiitidel). Kui tunned juba kindlalt, siis võib muidugi sellesse korrektuure teha kuidas ise tunned. Alguses mulle tundus ntx UTG-lt(esimene kohe peale BB-d) ATs, AJ/ KQs/ QJs liiga head käed, et nendega mitte mängida...aga tihti sattusin nendega postflop hätta ja palju tuli kaotusi kus ässade paar nii mul kui vastasel, aga mul weak kicker.
    Nii, et alguses pea tabelist kinni ja mängi tight agressive stiili ja võin lubada, et oled võidumees :) Vahest võib tunduda mõni käsi hea,et mängida aga kui tabel ütleb, et fold siis ka on FOLD! Ja kui juhtub, et tahad mängida, aga tabeli järgi viskad maha ja flopist saaksid ntx rea kohe kokku (utg-lt käes AT ja floppi tuleb KQJ) siis ära heida meelt, ega ära kaldu skeemist kõrvale, sest long run-is oled ikka võidumees :)
    Ei ma praegu üritangi:)ma ennem pokkerit mänginud aga väga palju kaotanud:/
    sellepärast tulingi siia foorumisse ,et õppida kuidas hoida bankrolli jne.
    sain 4 dollarit veel juurde täna .kuigi seis hakkas minema vahepeal alla poole ,siis vaatasin oma vigu ja parandasin neid.
    kohe läks paremaks:)
    aga tänud

  12. #12

    Re: Pokkeris uus

    Täna juba 74 dollarit koos.Minu arust väga hea ,mängin ainult ranka strateegia järgi(Y)
    Olen proovinud ühte turniiri ka aga ei tulnud midagi välja:/

  13. #13

    Re: Pokkeris uus

    wtf eile alustasid 36-ga ja täna 74, ma pean PS-is sinna limiiti tõttama siis :D
    sul HEM on?

  14. #14

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    wtf eile alustasid 36-ga ja täna 74, ma pean PS-is sinna limiiti tõttama siis :D
    sul HEM on?
    ei ole:/tahaks täiega:d
    kandsin 10d veel sõbrale ka ja siis tegin 11 dollarit veel juurde:P

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas Pokkerisuus
    ei ole:/tahaks täiega:d
    kandsin 10d veel sõbrale ka ja siis tegin 11 dollarit veel juurde:P
    Hästi läheb ma vaatan, loomulik anne vist antud ;D

  16. #16

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Hästi läheb ma vaatan, loomulik anne vist antud ;D
    :d raha aina pritsib ,praegu 101 koos:)

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Pokkeris uus

    läheb joogiks nüüd BR välja ja egas midagi muud kui elu nautima ;D ;D ;D Lol

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    läheb joogiks nüüd BR välja ja egas midagi muud kui elu nautima ;D ;D ;D Lol

    Tüüp tegelt busto juba :D

  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas urmo1

    Tüüp tegelt busto juba :D
    Miks peaks joogi peale raiskama ja kust võtate, et busto juba?

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    330

    Re: Pokkeris uus

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Miks peaks joogi peale raiskama ja kust võtate, et busto juba?
    Tean ta sõber mul ma kandsin talle 40 $ pokerstarsi

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES