Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 280

Teema: virx747

  1. #1

    virx747

    Paistab, et minust blogi tegijat niipea ei saa, kuigi aasta alguses võtsin plaani, jõuab edaspidi kui vajadus tekib. Kasutan siis ka siinse kommuuni mõnusat keskkonda ja lõpetan oma halamiste ja kätega teiste topikute läbustamise.

    Pokker kasvas minu jaoks välja nagu maa alt, paar head sõpra nakatasid. See juhtus 2008 oktoobris ilmselt. Sealt alates on olnud väga vähe päevi, kus pole pokkeriga tegelenud. Nüüdseks olen jõudnud niikaugele, et alates homsest ei ole mul elus mitte ühtegi muud tööd ega kohustust peale pokkeri mängmise. Ise tahtsin.

    Tänaseks mängitud 108k kätt ja muudes numbrites pole jõudnud mitte kusagile. Küll aga pole mul endal kahtlust, et olen nende kuude jooksul ahminud endasse väga arvestatava hulga teadmisi. Ja päris aus olles mulle tegelikult meeldivad need raskused, mida siiani olen pidanud ületama. Kui kõik oleks algusest peale jooksma hakanud, poleks mul kindlasti sellist info pagasit nagu hetkel. Küll see mäng järgi tuleb.

    Mõne sõnaga endast, siis terve elu olen olnud spordiga väga tihedalt seotud, harrastanud olen paljusid alasid alustades kümnevõistlusega noorteklassis ja lõpetades pokkeriga :) Viimane suur armastus enne pokkerit on olnud viimased 9 aastat purjelauasõit. Elan Kiilis ja mul on väga lahe pere koos laste ja jänesega.

    Siia hakkan ilmselt panema avalikult oma graafikuid ja analüüse, nagu teisedki. Ja vahel saab omas keskkonnas mõne "targa" mõtte ka välja ütelda. Kõike head!

  2. #2

    Re: virx747

    nice hit! :)

  3. #3

    Re: virx747

    Edu profi karjäärile ja pane siis kõvasti. Küll hakkab graafik ka ülespoole suunduma.
    Loodetavasti sa oma eelmisi südamelähedasi spordialasid lõplikult pole maha kandnud ja vahest ikka tuled Vääna lainetesse hullama.

  4. #4

    Re: virx747

    Võtan siis suht raske südamega kokku oma veebruari. "Profi" karjäär ei võta eriti tuure ülesse ja ikka veel käib mul üks lõputu katsetamine ja õige mängu otsimine. Kuu algas minu jaoks kohutava downswingiga, mis nõudis kohati päris suurt eneseületamist, et mängimist jätkata. Sellele järgnes tõus nagu näha, kuid kuu lõpp taaskord vajus ära.

    Minu jaoks kõige müstilisem selle üles alla kõikumise juures on see, et mängin nagu täpselt sama mängu ja mingi hetk lihtsalt graafik keerab ennast teises suunas minema.

    Kvantiteet on OK, kuigi kuu eesmärgist 70k jäi veidi puudu, aga veebruari teine pool möödus vastiku gripi käes ja pealegi selgus, et selles kuus oli kõigest 28 päeva :)

    Kuu tähtsündmus on kindlasti sess Tigranoga, see toimus kuskil 25k käe juures ja nagu näha, pööras pärast seda graafik ka ülesse. Kõige suurem abi sellisest sessist on just üldisest mõttestiilist aru saamine, mitte niivõrd konkreetsed situatsioonid. Oluline on kontrollida poti ehitamist: vajadusel kasvatada ja vajadusel hoida selle suurenemine kontrolli all. Samuti ei ole vaja just iga kätt kohe maha visata, vaid vastavalt olukorrale proovida veel sagedamini mängus püsida.

    Teine asi, mis oli ühe suurema mõjutajana, oli EstPatricku video FR NL25-s. Sealt ülevõetud teatud loosness varastamise eesmärgil hilisetest positsioonidest ja ka SB, BB vajab veel lihvimist. Samuti olen ilmselt leidmas oma flopi mängu.

    Rahaliselt õnneks ikka tänu boonustele plusspooles. Üks positiivne asi on see, et kuna Ongame NL20 laudade valik on suht kehv, siis olen võtnud kõrvale ka 6k NL30 laudu, milles püsisin pidevalt plussis, vaid kuu lõpuks jäid NL30 lauad nulli. Kõige suurem kaotaja kuu lõikes olen NL10 laudades :) NL20 48k kätt ka enamvähem nullis.

    Märts plärts algas ja üritan veebruari emotsioonid kõvakettalt kustutada ning kaasa võtta vaid õpitu. Eesmärk on tervis korda saada ja hakata lõpuks tegema mängu, mille ma olen ära teeninud.


  5. #5

    Re: virx747

    Nonii, märtsi esimene nädal minu jaoks läbi ja aeg väike vahekokkuvõte teha. Mänginud olen suhteliselt vähe, kuna tervis nigelavõitu, keha ei saa gripipoisist jagu ja õhtuti ikka palavik üleval. Pokkeriga ka väike adrenaliinilaks ja kuidas Sa niimoodi paraned!

    Pokkerit aga olen nautinud, mäng on sujunud ilusti ja olen ise ka rahul. Tean oma leake ja tegelen nendega. Kuna pole palju mänginud, siis olen uurinud palju huvitavaid artikleid ja toppinud teooriat endasse. Bankroll on ka kasvanud kenasti ja sisuliselt mängingi praegu NL30-s, NL20 laudu olen mõned paremad vahel juurde võtnud. Keskmiselt 10-11 lauda korraga.

    Kuu lõpuks tahaks ikka juba NL50 laudu vähemalt pooled juurde võtta.
    Raskelt meeldib pokkerit mängida, saaks ainult tervise korda :)

    Siin selle kuu graafik, paar suurt võitu tegelikult mingil põhjusel veel puudu sealt.




  6. #6

    Re: virx747

    Päris kuum ju.

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Hea töö Virx, ilus graafik, eriti veel haiguse kõrvalt mängides. Ma ka suht haige ikka ja pole üldse laudu lahti teinud, aga mõnus on vaadata, kui grinderid arenevad ja bankrolli hoolega kasvatavad.

    Edu paranemisel.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: virx747

    Märts on sul küll ilusti alanud. Saaks seda enda kohtagi öelda graafik lükkab ikka nii kõvasti üles alla et ei tea midagi teen kole valesti. Loodan et märtsi lõpuks suudan kõikumisi natuke alandada et nad nii julmalt suured poleks.

  9. #9

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Märts on sul küll ilusti alanud. Saaks seda enda kohtagi öelda graafik lükkab ikka nii kõvasti üles alla et ei tea midagi teen kole valesti. Loodan et märtsi lõpuks suudan kõikumisi natuke alandada et nad nii julmalt suured poleks.
    Nojah, see on üks suvaline nädal, ega see ei tähenda, et pidevalt niimoodi läheb. See kõikumine on mul üks suuremaid probleeme, aga tundub, et hakkan põhjusele jälile jõudma. Kõik pokkeri raamatud kirjutavad, et kinnises lauas mängi nii ja lahtises nii. See on tegelikult olulisem, kui ma siiani arvanud olen ja probleemid on mul lahtistes fishe täis laudades.


  10. #10

    Re: virx747

    Vaatasin, et HEM näitab tänaseks 200k kätt. Sellega seoses on kaks fakti: esiteks ma ei ole kaotav mängija ja teiseks ma ei ole võitev mängija. Mis on iseenesest hea, sest enda jaoks on tõestatud, et ükskõik kui palju mängid, siis igatahes peale maksma ei pea. Vastupidi, suht mahlased boonused kasvatavad bankrolli päris kenasti.

    Lugesin täna pokkerilegendi Doyle Brunsoni blogi. Vanahärra on 75 aastane, elav pokkerilegend ja rebib siiamaani noorte geeniustega high stacki. Alati kui vanad inimesed midagi ütlevad, proovin tähelepanelikult kuulata ja mingi targa mõtte kinni püüda. Tihti aga tuleb pettuda, sest see, mis nende suust tuleb on nii tavaline ja lihtne, et tundub tähtsusetu. Tegelikult aga asja iva ongi selles, et inimesed elavad pika elu kannatades ära selleks, et aru saada kui lihtne tegelikult kõik on. Nüüd on ainult kaks võimalust: kas läbi kannatuste jõuda ka ise kunagi selleni või hakata kohe elu lihtsamalt võtma.

    Tegelikult mulle meeldis paar doylismi sealt:
    “Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving”
    “There are 3 rules for success. 1st, keep going. 2nd, keep going. 3rd, keep going.”

    Ehk teisisõnu: keep going, aga hoia asjad lihtsad.

    Tuli meelde üks lemmik-kitarristi lugu

    http://www.youtube.com/v/GvNxSRFTvGw&hl=en&fs=1

  11. #11

    Re: virx747

    Märtsi teinel nädal läbi. Ilmselt tasakaalustus eelmise nädala upswing, aga tegelikult oli ka läbi terve nädala suht masendav kaardijooks. Mänguga tegelikult rahul. BR 950, kuu lõpus tahaks ikka 1200 täis saada, et NL50 mängima hakata. Eilne päev mõõdus nagu graafikustki näha vahelduvalt suurte hüpetega üles-alla. Lõpuks hakkasin juba tegema metagame´i, mida tavaliselt ei harrasta, tahtsin lihtsalt nädalat nulli saada. Panen paar kätt ka selle stiili kohta, neid oli veel, aga ei viitsi otsida.



    Olin jälginud selle venna tegevusi viimaste kätega ja otsustasin, et peaks toimima.

    $0.15/$0.3 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($6.40)
    UTG+1 ($37.14)
    UTG+2 ($29.70)
    Hero (MP1) ($30.58)
    MP2 ($7.84)
    MP3 ($29.70)
    CO ($29.55)
    BTN ($125.39)
    SB ($9.03)
    BB ($29.96)

    Pre-flop: ($0.45, 10 players) Hero is MP1 K Q
    3 folds, Hero raises to $1.20, 3 folds, BTN calls $1.20, 2 folds

    Flop: 4 5 5 ($2.85, 2 players)
    Hero checks, BTN bets $2.85, Hero raises to $7.50, BTN calls $4.65

    Turn: 6 ($17.85, 2 players)
    Hero bets $8.85, BTN folds

    Final Pot: $26.70

    Hero wins $25.81 ( won +$8.26 )
    BTN lost -$8.70


    Siin sama asi, lugesin välja ta ebakindluse ja kasutasin ära, samas ilmselt selles limiidis sellist mängu enam ei harrasta :).

    $0.15/$0.3 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG+1 ($39.31)
    MP1 ($40.29)
    MP2 ($9.37)
    MP3 ($11.31)
    CO ($32.76)
    Hero BTN ($31.05)
    SB ($26.82)
    BB ($16.39)

    Pre-flop: ($0.45, 9 players) Hero is Q 2
    6 folds, Hero raises to $1.20, 1 fold, BB calls $0.90

    Flop: 8 2 5 ($2.55, 2 players)
    BB bets $1.20, Hero raises to $3, BB calls $1.80

    Turn: 8 ($8.55, 2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: 3 ($8.55, 2 players)
    BB bets $1.20, Hero raises to $26.85, BB folds

    Final Pot: $36.60

    Hero wins $36.06 ( won +$5.01 )
    BB lost -$5.40






  12. #12

    Re: virx747

    Viimase käe puhul peaks poti suurune bet sama efekti andma.

  13. #13

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Viimase käe puhul peaks poti suurune bet sama efekti andma.
    Täitsa nõus, aga potis oli 8,55 ja tal oli stack 12,19, nii et AI oli usutavam vast.

  14. #14
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Pole just kõige lõbusam graafik, aga lõbus on näha, et nl50 plaanid juba kohe kohe ;D

  15. #15

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Pole just kõige lõbusam graafik, aga lõbus on näha, et nl50 plaanid juba kohe kohe ;D
    Seda ma usun, et Sul lõbus näha uut donki NL50-s ;D

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Seda ma usun, et Sul lõbus näha uut donki NL50-s ;D
    Irw, miks nii kohe mõtled. Ma ikka head tahan ainult ;D

  17. #17

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Irw, miks nii kohe mõtled. Ma ikka head tahan ainult ;D
    Tean seda, niisama lõõbin! :)

  18. #18

    Re: virx747

    Täna oli korralik tööpäev ja esimest korda tuli 5k kätt. BB/100 küll väga märkimisväärne pole: 3,5 aga raskel ajal käib küll. NL30 regularid on nüüd küll juba päris hästi tuttavad ja üsna uskumatu, kui sarnaselt inimesed alati mängivad. Üks vend näiteks ainult checkib oma tugevaid käsi, laseb teistel panustada, flop cbet on vennikesel 34%. Teise tüübi võtsin kaks korda haleda blufiga vahele, osad tüübid ei blufi praktiliselt mitte kunagi.

    Siis on veel üks tüüp, kes alati paistab silma oma mõlapidamatusega chatis ja teiste lõputult fishiks sõimamisega. Võtsime siis ühe teise vennaga ta ette ja paljastasime kõigile lauas viibijatele tema suurepärase turniiride saldo: -700$. Vend jäi kuidagi väga vaikseks ja kadus laudadest :)

    Donke on olnud eile ja täna küll piisavalt, loodan, et nad ei lõppe kunagi.


  19. #19
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: virx747

    Ongame läheb väga fishiseks ja on seda praegu juba rohkem, kui ennem

    Ning regularide kohta kelle vastu igapäevaselt mängid, tee kindlasti väheke kodutööd.

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: virx747

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ongame läheb väga fishiseks ja on seda praegu juba rohkem, kui ennem
    Ning regularide kohta kelle vastu igapäevaselt mängid, tee kindlasti väheke kodutööd.
    Kas on oodata migit fishide tulva Ongame'sse või kust selline info?

Lehekülg 1, kokku 14 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES