ja mida navarros veel toonitas, et tellid ei ole alati holdingu põhised. Et, kui keegi järsku väga kusine välja näeb, ei tähenda, et ta ei hoia powerhousei. Et, kui maha tuleb rea võimalus, siis ei ole mõtet üritada kedagi potist välja buffida, kui paned ta seti või top2 peale vms lihtsalt selle pärast, et ta nägu järsku selline : NOT AGAIN on.

Mul muidu suurem kasinni kogemus piirdub ainult lätiga, aga livegamei ikka sitaks olnud ja isegi mingi telli arvatav olemasolu on ikka selline, i think i have the lead. aga reraiseda ikka ei julge. Lätis oli muiud üks selline pull regulari moodi tüüp, kes iga kord kui reraisema hakkas või mõnda pareamt kätt omas, tegi suu lahti ja hakkas oma keelt nii välja ajama, nagu tahaks kõrva puudutada. ;D Ja mingi šveitslane konkreetselt mängis haledat sitakotti, enne kui poti võitis.
Ja rankaga oli selline juhus, kui oli 3handed sng. Et esimene käsi turnal. Ma sb, ranka bb ja vMario BTN. Btn vist foldis, ma open ja ranka juba vehib oma hole kaarte kõrval olevale tüübile. Me olime joogised ka muiudgi. Siis ütlesin rankale, et see, mis tegid tähendab, et sul räige hea käsi, aga ma suckin su välja ja 4bettisin allini vist. Lootsin ikka sitemat näha, kui AA, aga kuhugi tuli kümme. Nagu durrrr ja hellmuth.


Muidu neid Party Pokeri Kalev Spordi asju jube hea vaadata, kuna holecardid on näha ja saad oma lõbuks proovida otsida