Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 83
  1. #61

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    See pederastist backstabber kes seda korraldab, läheb varsti kinni illegaalse hasartmängu korraldamise eest. Huvitav, et Olympic laseb sihukesel illegaalsel pasal üldse toimuda seal.Otsene konkurent kasiinole, kusjuures mängitakse Olümpsi enda chippide ja kaartidega. Ja kõik pigistavad silma kinni, nagu midagi ei toimuks. Varsti lendate kõik kinni! Toppige vanglas omale chippe perse edasi. FUCK Olympic ja kõik kes sellega seotud on. Olümps võiks mingi pool miljonit trahvi selle eest saada, tra kus ma hirnuks. Faggots!

  2. #62
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Svenza oled pahane, et sind tartu freerollide ärist ära cutiti?

  3. #63

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Kurat, õpeta tatilutu välja. Tont ei teinud poti emandal ja ärtu ässal vahet. Puges ilma seebita perse ja oli niisama ori. Ega see freeroll ei toida kah anyway. Olümps paneb selle jama kinni anyway, mõttetu investeering. Reaalseid rahamängijaid sealt peale ei kasva. Saab näha kaua see pugeja limusk oma illegaalset cashi ja rahaturkasid korraldab veel. Oma pea ahvil üldse ei tööta, mingit loovust ei ole. Debiilne kukk, selja tagant stabbija. Pealegi freerollide aeg on ammu läbi kah. Rahvas on sellest välja kasvanud ja tahavad ainult raha peale tampida.
    Ise üliharva enam pokkeriga tegelen. Muud objektid. Pokkeri surma on igast aspektist näha, varsti kogu teemal pizdets.

  4. #64

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Tere sõbrake! :D Mõtlesin, et võtaks ka sõna natukene. Mina Sind laimama ei hakka. Olen piisavalt vaoshoitud ja rahulik inimene selleks. Esiteks ei pugenud keegi kellegile perse eks! Käisin Sinu juures mängimas lihtsalt. Ning aitasin Sind lihtsalt heast südamest. Jah Sa õpetasid mind natuke ka pokkerit mängima ( Mitte, et ma poleks seda osanud ka enne). Oled olnud kindlasti paljudele eeskujuks pokkeri mängus ja samuti olid natuke ka mulle. Sel hetkel kui Sind sealt ära aeti tahtsid Sa ise, et ma selle asja üle võtaks seal. Mitte ei võtnud ma Sinu "äri" Sul nina alt ära. Tuletame siis meelde ka miks Sind sealt ära aeti. Esiteks sellepärast, et Sul on probleem alkoholiga. Soovitaksin Sulle mõningaid kohti kus saaksid kindlasti abi selle raviks kuid tean, et Sinu vastus selle peale on lihtsalt: "Mine *****" Nagu Sa kõigile vastad. teiseks on Sul inimeste vastu ääretult ebameeldiv hoiak ja sõnakasutus. Seda Sa suutsid tartu olympicus ka korduvalt tõestada. Kolmandaks ja lõpp punktiks keerasid Sa tartu olympicus MS turniiri P**** kuna Sa meheke ei oska kaotada. Loopisid kõik zetoonid laiali kui kaotasid. Ma tõesti usun, et Sinusuguse mehe koht ei ole pokkeris. Vähemalt mitte enne kui oled saanud ravi oma närvidele. Selle põhjuseks on tihti halb lapsepõlv või vähesed sõbrad. Tegelikult on selleks veel põhjuseid kuid ma usun, et just Sina tead kõige paremini mis Sinu puhul toimub. Ja tõesti Sven. Selle pokkeri korraldamisega ei teeni ma raha. Ehk siis see pole prioriteediks minule. Minu eesmärk on pakkuda toredatele inimestele toredaid pokkeri õhtuid ja ka ise nendes osaleda. Ma tõesti ei mõista kas Sina suutsid sellest rahast ära elada mis sealt sai??? :) HugeJoke! Meil ei toimu mingit cash game-i ega illegaalseid mänge. Meil on sõprade omavaheline koosviibimine ja õlle joomine pokkeri laua taga ja lisavõimalus on ka pokkerit mängida. Kui me tahame raha peale mängida ja suuri võite siis lähme olympicusse. Kuhu Sind vist ei lasta ?? Meenub nagu mingi aasta või...? Et tõesti. Kasva ükskord suureks Sven Reimaa ja proovi elama hakata. :) Mina Sulle halba ei soovi ja pole seda kunagi soovinud. Ma loodan, et saad ükskord ise ka aru kui lapsikult Sa suudad käituda ja õpid ehk sellest midagi.
    Aga teistele pokkeri sõpradele: Meil toimub peaaegu igaõhtu koosviibimine trehvis. Ajame juttu, teeme nalja ja meil on väga tore seal. Lisaks mängime ka pokkerit :) Ei mängi illegaalseid mänge ega cashi :) Kes neid tahab siis minge tartu olympicusse :)
    Edu Teile ja kõike kaunist!
    Oliver :)

  5. #65
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    kui sa selle MS turna tagamaid ei tea siis ära võta sõna.. ja kui sa trehvis võtad rake (mingi joogi kaart 2 eurine vms) on kohe tegu illegaalse turkaga

  6. #66

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Ma seisin sel hetkel Sveni kõrval kui ta hakkas zhippe loopima :) Kus Sina seisid?????? :))) Ma tean mis seal toimus aga see ei anna õigust käituda kui hullumeelne :)

  7. #67

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Oll võib olla kyll pugeja või jobu aga iga aff teda pederastiks ei sõima-on selge, Sven!Miks vaja mingit lolli juttu ajada Svenza?Igal pool pannakse illegaalselt, mis see Sinu asi on?Paned kärakat ja mölised?Mölise mölise aga vaata, et Sinuga mingi jama ei juhtu, kui valede inimeste otsa satud selle mölaga.Sa pole paha mees jne... aga tõesti ära pea ennast nii targaks või toredaks, et valimatult võid pasandada, kasvõi netis.Oliveri jutul on mõte sees-kui ise tunnistad, et enam pokkeriga ei teeni või ei viitsi tegeleda siis hoia mokad maas või ära aja mingit illegaalsepokkeri juttu siin,tra.Panimajez, brat?
    Ja kui keegi arvab, et esimene post on liiga käre, siis ma ytlen, et olen seda prosid jälginud juba sellest ajast kui see oli vaid Ranka blogi nii et pole vaja komme, et esimene postitus ja mingi olli second account.
    Lihtsalt pole viitsinud ennem kontot teha
    Rax.

  8. #68
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Tore kuulda. Jääme süüdistuste ja sõnakasutusega vaoshoituks!
    Mina tänan!

  9. #69

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Jälle Nuki oma sõbrakesega. Tra, kui palju peab ütlema, et ma ei ole sulle mingi sõber, tont raisk! Miks sa Nugini , Waimu ja minu ära blokkinud oled oma suursugusest pokkerilistist??? Kardad konkurente nii hirmsasti?
    Kui Trehvis cashi ei toimu, siis äkki seletad mulle ka lahti kuidas Antsul 300€ kaduma läks? Jõi maha ja heast tahtest tegi välja kõigile??? OK. Aga sellisel juhul kuidas Saimon sai kümnest juurost korraga 100€. Kaotas põrandale 10€ ja pärast kui otsima hakkas, leidis hoopis sajase maast? Ära jahu sitta Paul. Kas sul on hasartmängu litsents olemas? Äkki uurid vähe järgi kui palju see maksab. Siis vaatad edasi, kas tasub edasi korraldada või mitte.
    Kle, sina värdjas, see et sind kooli ajal kiusati ja peksti ja et sa praegu selline ebard oled pole küll minu süü. Mina joon palju tahan ja saadan terve Olümpsi ***** millal tahan elu lõpuni. Viskan žetoonid laiali ja löön lauad segamini, pole sinu asi kritiseerida. Tegele oma kaltsuputka majandamisega edasi. Mis kuradi sõpradega koosviibimine??? Sul polegi sõpru ju. On ainult ülemused, sugulased ja juhututtavad. Kes sinusugust üldse sõbraks tahakski??? Sa mine mängi jah Olümpsis edasi ning nuuma Arminit.
    Tra, okse tuli peale su pugejalikku kirjastiili lugedes. Loodan, et sa raibe mädaneks!
    Ja sitakeeraja, puhka jalga, ma pole sulle mingi brat.

  10. #70
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Tartus Pokker Trehvis


  11. #71

    Re: Tartus Pokker Trehvis


  12. #72

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Ja sitakeeraja, puhka jalga, ma pole sulle mingi brat.
    Kas Rax on mingi poksija, et tema poole pöördutakse aint ühe lausega? :(

  13. #73

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    lolz ... kino peab saama .. insta l2ks bad mindset ära

  14. #74

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Hui, Svenza mingit poksijat kardab, lihtsalt ma sama terav kui tema...lihtsalt ta läheb vahest yle piiri oma jutuga

  15. #75
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    roffffl.. nice picture pastilaa ja veelgi nicem lause taipupole :D

    Anyway, oligi ainult aja küsimus millal siin foorumis jälle "actionit" näha saab.. viimanekord siis Madise topi ja sõrmuse teemaga.. :D keep going

  16. #76

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Lihtsalt mainin, et kui sina, svenza, seal Trehvis cashi korraldasid, siis mulle vahel meeldis küll kohale tulla, nagu ka praegu, niiet ära väga kõva häält siin tee selle illegaalse mängupõrgu teemal.

    Ise oled samasugune ja pealegi meile kõigile sobib, kes me seal aeg-ajalt "koosviibimas" käime.

  17. #77

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    See oligi kõik algselt minu idee. Ja see ajabki sita keema, et mingi teenimatu rott selle kõik üle võttis. Nüüd kui mina seal enam ei korralda, siis on põhiline , et Olümps meeletud trahvid kaela saaks. Ja Oliver samamoodi, mingi 20K oli Eesti rahas. Kriips peal teie "koosviibimistel" varsti. Oliver saab rahulikult koos Galojaniga Londonis redutada ja tagaotsitavat mängida mõnda aega. Tee muidugi tasuta tööd edasi, et "sõpradega" õlut juua ja nalja teha. Jama raisk, et sa ei oska nalja teha. Olümps hakkab ainult pasarahet saama elu lõpuni mu käest
    Ja sitakeeraja on nii mõttetu vend, et sellele üle ühe rea või lause on liiast raisata.

  18. #78
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Teema ei huvita aga kurat kus mulle meeldib kus svenza sõnu oskab ritta seada :)

  19. #79

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Ma arvan, et ütlesin kõik mis tahtsin ja Sinu muinasjuttu ma enam ei kommenteeri :) Minu jaoks on teema lukus ja Sina Sven poiss tee mis tahad. Mul pole nii tühjade inimestega millestki rääkida.
    Have a nice life

  20. #80

    Re: Tartus Pokker Trehvis

    Krt, kui mina elasin veel Tartus siis oli see veel rahulik koht..

Lehekülg 4, kokku 5 EsimeneEsimene ... 2345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES