Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1

    27$ 18 man SNG 3 alles

    Nii, sihuke **** olukord tekkis. Kolmas vend on sitoutis. Kas lasen teisel vennal rämetseda ja saan kindla teise koha, või lähen gämblima võidu peale?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $25+$2 Tournament, 400/800 Blinds 50 Ante (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t14680)
    Hero (SB) (t7330)

    Hero's M: 5.43

    Preflop: Hero is SB with 10[img]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles

    /club.gif[/img], 10
    Button bets t14630 (All-In),

    Käes on veel ka kolmas mees kes on sit out ja tal on 4990 chipsi

  2. #2

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    oled rahas, oled ta rangest sitaks ees, aga kus on ballid? murjam pani pihta?
    btw mis on payoutide vahe?

  3. #3

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    1. 180$
    2. 135$
    3. 90$
    4.45$

    No murjam hittis ära obv. Tahangi teiste arvamust kuulda, mida nad teinud oleksid...

  4. #4

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    No tegelikkuses oli ta sit out lõpuni, ma vaatsin ära. Ja see ahv pushis K Q , floppi käratas K maha ja oligi perses. A ise arvan ka et suht õige call peaks olema. Sest kui ma peaksin selle venna välja võtma, siis on mul automaatselt esikoht ka käes.

  5. #5

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    9 BB effective KQ on instapush ju. Mida härra su arust valesti tegi siis? TT on obv call ka muidugi.

  6. #6

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    kunni floppi imemine oli valesti millest sa aru ei saanud :D

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    Tsitaat Algselt postitas risti7
    9 BB effective KQ on instapush ju. Mida härra su arust valesti tegi siis? TT on obv call ka muidugi.
    See ka minu arvamus. Siis oligi 50-50% et oled kas esimene või kolmas.

  8. #8

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    Kui võtta preflop arvestuseks, et võiduvõimalus on 50-50 ja et kolmas mees on lõpuni 'sit out', siis oleks õige foldida, sest calli expected value on
    50% 180-st = 90 + 50% 90-st = 45 == 135$
    Kui foldida ja teise kohani tiksuda, siis on 135$ kindlalt käes + võimalus, et tuled ikkagi esimeseks.

  9. #9

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Kui võtta preflop arvestuseks, et võiduvõimalus on 50-50 ja et kolmas mees on lõpuni 'sit out', siis oleks õige foldida, sest calli expected value on
    50% 180-st = 90 + 50% 90-st = 45 == 135$
    Kui foldida ja teise kohani tiksuda, siis on 135$ kindlalt käes + võimalus, et tuled ikkagi esimeseks.
    ei ole ju fifty fifty võidu võimalus suure stacki range vastu oleme kõvasti rohkem kui 50 ees ju

  10. #10

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    Mu esimene lause oli: "Kui võtta preflop arvestuseks, et võiduvõimalus on 50-50"
    Ja ma ei tea, kui hea see pushija oli, aga minu arvamus on, et väga 'kõvasti' me tema range'ist 10-10'ga ees ei ole.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mu esimene lause oli: "Kui võtta preflop arvestuseks, et võiduvõimalus on 50-50"
    Ja ma ei tea, kui hea see pushija oli, aga minu arvamus on, et väga 'kõvasti' me tema range'ist 10-10'ga ees ei ole.
    Ma arvan, et miinimum long run equityt on meil 60%, kui on hea pushija, siis oleme väga pikalt ees.

  12. #12

    Re: 27$ 18 man SNG 3 alles

    kui võtta equity 60, siis hu's peame võitma vähemalt 20% kordadest, et saavutada sama tulemus calliga

    ja kui arvestada, et hu jäädes võidaksime me 50% kordadest, siis meie calli equity peaks olema vähemalt 75%

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES