Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1262

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ise ostsid uuena ja 8 aastaga 130K sõitnud? Kui nii siis how?

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ise ostsid uuena ja 8 aastaga 130K sõitnud? Kui nii siis how?
    Miks see tundub uskumatu, kusjuures ma kaks korda autoga musta mere äärde ja tagasi ka sõitnud.. läbisõit on kõik õige, mul pole vaja iga nädalavahetus kuskil Tallinna-Tartu vahet kimada..

    põmst kevadest saati auto müügis olnud, vahepeal suvel oli kuulutus maas kuna ei viitsinud tegeleda.. hinda olen pidevalt kärpinud, aga huvilisi null, nüüd juba asi vast seal maal, et mis seal ikka.. käin sügisesest hooldusest läbi ja sõidan ise edasi... iseenesest hea auto, aga lihtsalt kopp on ees sama asjaga sõitmisest..

    Enivei, mõtlesin kuulutuse osas, et proovin midagi uut, statistika vaates oli PR kampaania vaates edukas, kui muidu igapäevaselt sai kuulutus 25-50 klikki, siis eile õhtul üles pantud tekstiga kuulutus korjas 800 vaatamist, täna on 250+ klikki.. samas kõnesid endiselt null...

    Hinna osas võiks nii ja naa arvata, tõsi ta on, et 3000+ maksvate kasutatud autode volatiilsus on räigelt kukkunud see aasta, seda enam, et euroopas käivad tihedad hinnasõjad uute autode tootjate vahel, teisest küljest on RSi varustus tavalise Octavia L&K tasemega võrreldav, tõsi küll, mida uuemad aastakäigud, seda rohkem varustust saab. Kui võrrelda teiste RSidega mis müügis on, siis mul on soodsa hinna poolest teisel kohal auto hind. Sama raha eest ma ei saa paraku teist sama läbisõidu ja seisukorra ja varustusega autot :-/

    Aga nagu ikka, arvamused on erinevad. Igatahes ootan veidi veel ja siis teen kevadel tehtud piltide asemel uued pildid ja pane tavalise kuulutuse tagasi.. hetkel on pakkumine 6keurile ühelt potentsiaalselt ostjalt, ei võtnud vastu, võibolla tulevikus kahetsen, samas seni kuni ma uut autot pole ostnud, tiksub mul ~300€ kuus rahulikult kaukasse selle asemel, et liisingule maksta..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES