Teate, kui palju võib bad või good luck kesta? Vastus on millioneid käsi.

Kui ma kunagi ammu arvasin, et long run on 100,000 kätt, siis nüüd ma tean, et isegi long run ei ole mitte 1,000,000 kätt. Tänasel päeval ma peaksin long runniks 10,000,000 kätt aga elu on näidanud, et mida rohkem ma mängin, seda "targemaks" ma saan ning paremini olen hakanud pokkerit mõistma. Võib-olla aasta pärast ütlen, et 10,000,000 ei ole ka long run.

Aga see ei tähenda seda, et sa pead mängima 10,000,000 kätt, et aru saada, kas oled võitev või kaotav mängija. Ei, ei, ei!

Piisab 100,000 käest - siis kaotav mängija ei ole kindlalt võitev, võib-olla natukene vähem kaotavam aga suure winratega võitev mängija võib sellel hetkel olla küll veel natuke miinustest.

Kokkuvõte: Long run on pikem, kui Te oskate arvata ja Te võite halvasti või hästi joosta millioneid käsi. Seega lucki osakaal on pokkeris VÄGA suur. Teisalt hea või halb jooks ei mõjuta tegelt sittagi, ta võib anda juurde mõned winrate punktid või maha võtta aga kaotav mängija ei ole võitev ja vastupigi peale 100,000 kätt - eksteermsusi võib olla aga peale 200,000 on see juba nii! Seega järeldus, et õnn ei loe siin mängus sittagi ning kui sa oled kaotav mängija, siis sa ei ole kaotav sellepärast, et mäng on rigged vaid sellepärast, et sa oled koba ja võitev mängija ei võida sellepärast, et tal luckbox põhjas vaid sellepärast, et tal on rohkem skilli, kui teistelt.

Kas pole mitte kummaline mäng?