Tsitaat Algselt postitas pikk28
ise ka fännasin vanasti vormelit rohkem. Nüüd need sõitjad kuidagi isikupäratud. Pole sellist venda kelle poolt olla või siis vastu olla (Shumi)
Usun, et see aasta siis lõpuks saab Button ka näidata, kas on temas võitja sisu või mitte. Nii, et mina see aasta Brawni fänn siis :)
milline su lemmik tiim Rudi?
Mina pärisin oma isalt Schumacheri fännistaatuse ning endiselt on Ferrari minu jaoks see tiim, kelle edu tahaks igal ajal näha. Aga BMW ka ju loomulikult, sest BMW on ikkagi BMW ;D

Muide jah, kes asjadega väga kursis ei ole, siis sellest aastast on jälle Slick rehvid autodel ning esitiivad on nüüd laiemad, tagatiivad on kitsamad, et autode taga vähem õhukeeriseid tekiks ning kergem oleks teise auto järel lähedal sõita. Samuti on lubatud KERS, mis väga lihtsalt öelduna on midagi NOS'i sarnast. Pidurdusel tekkiv energia muundatakse taas kasutatavaks kiirendusel ning seda saab siis kasutada mingi nupuvajutusega lisajõu saavutamiseks.
Samuti on autode välimus kõvasti lihtsamaks muutunud, kuna igasugused vertikaalsed tiivakesed keelati vist ära või vähemalt karmistati reegleid, eelmine aasta hakkasid autod juba väga raketi välimust võtma poole hooaja pealt.

Põhimõtteliselt on autod nii ümber ehitatud, et see aasta võib järjestus hoopis teistsugune välja näha ja üllatajaid võib palju olla, sellepärast ongi õhus nii palju põnevust :)

EDIT: Nii, minul on 280 EEKi eest tehtud 14 panust Selle nädalavahetuse peale, pärast treeningsõite vaatab veel, kuidas oddsid muutuvad ja siis vb teen veel mõned panused.
Mõned olid päris sickod pakkumised, 10.0 oli see, et Lewis Hamilton saab pole positioni. See on insta bet imo, mis siis, et nad talvel eriti ei näidanud midagi, aga Lewist ei tea kunagi rsk ning viimastel testidel näitas Kovalainen juba suht okeid tempot kah, seega ei saa jätta sinna raha panemata.