Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 527

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas oskar Vaata postitust
    Ma arvan, et keegi ei ootagi 5a. plaani aga 300-500 mängu oleks ju tehtav ka ilma mängukvaliteeti rikkumata. Pokkeris on lihtsam mahtu arvestada mängude või jaotuste järgi mitte päevade. Võib-olla see päevade süsteem tekitab viimastel päevadel just lisapingeid. Üks variant oleks miinimumarv mänge paika panna, et kui diil läheb üle 20 päeva ja mängud pole täis saaksid veidi lisa aega. Näiteks 300 mängu 20 päeva peale teeks keskmiselt 15 mängu päevas.
    Sel juhul tuleb formaat ka paika panna,sest on ikka suur vahe kas viissada turbo 180mani ühelaua hypereid v regular MTTd mängida...
    Ma ei näe sellel ausalt öeldes pointi.
    Võin kinnitada et kuhugi ma ära ei kao ja kellelgi ei tohiks volüümi koha pealt midagi nuriseda olla.

  2. #2

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
    Võin kinnitada et kuhugi ma ära ei kao ja kellelgi ei tohiks volüümi koha pealt midagi nuriseda olla.
    Fair enough, ära kadumises ei kahelnudki - lihtsalt pakkusin variante diili pikkuseks. Üks asi veel, mis siis saab kui 20 päeva möödudes on algrollist alles 500€ kas investorite nõusolekul oleksid nõus diili pikendama?

  3. #3
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: fikuuu küsib steiki vol.2

    Tsitaat Algselt postitas oskar Vaata postitust
    Fair enough, ära kadumises ei kahelnudki - lihtsalt pakkusin variante diili pikkuseks. Üks asi veel, mis siis saab kui 20 päeva möödudes on algrollist alles 500€ kas investorite nõusolekul oleksid nõus diili pikendama?
    Arvan et jah,oleksin küll.Eesmärk on ikkagi kasumit teenida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES