Täna:
( Click to show/hide )


See koht 1700. käe lähedal, kus expected ja actual winnings lahku lähevad oli käsi kus ajasin fishi vastu KK pre-flop sisse, vastas oli AA, aga riveriks tuli mulle mast kokku. Veidi enne seda on näha, et kaotasin peaaegu stacki. See oli olukord kus mul oli positsioonis KT, flop tuli QJ9 ja vastane check-callis, turn tuli Q ning vastane jälle check-callis, river tuli J ning sain shove. 30bb oli veel taga, aga ma kahtlen, et me iial sellises olukorras ees oleme.

Muidu olen olukorraga üsna rahul ja midagi väga valesti vist ei tee. BR poolest saaks ka kõrgemal mängida kuid pigem mängin mingi arvestatava paarikümnetuhandese sample ära ja mõtlen uuesti. Hetkel jääb tegelik winrate 95% tõenäosusega -1.68bb/100 ja 30.66bb/100 vahele ning ei näe mõtet üles ronima hakata kui reaalsuses heateri peal võin olla.

Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
Edu, ise ka praegu samas. On ikkagi palju huvitavam kui reg infested stt-sid lasta.
TY! Mulle endale meeldib seda formaati hetkel mängida põhjusel, et laudades olek on palju stressivabam kui HU mängides. Vahepeal kui mängitavaid käsi ikka ei tule, saab minuti-kaks auto-piloot foldida ja veidi puhata, aga HU mängides peab konstantselt valvel olema ja kehva mängu tegemine võib väga kiiresti väga palju maksma minna. Loomulikult ei saa ka FR-s täitsa robotlikult mängida (või noh, saab, aga pole minu teema) aga raskeid otsuseid tekib palju vähem ja mängijate liinid on tavaliselt üsna sarnased.