Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 145

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Minu arust peaks olema ikka talli poolt reaalne hindamine palju on voimalik aastas teenida. Tehes reklaami mingid 50 ja 100k aastas tundub veidi nagu nn odav reklaam. Sisulsielt paneb ka inimene aasta kaks(nagu aru saan) ajast kinni tegeldes sisulsiselt mingi juraga 0 põhipalgaga
    A la nagu tööpakkumised, et kvmaaklerile töökoht 10k kuus. Kohale minnes selgub, et kvfirma on üks tall ja pead ise hakkama käivet tegema+pool läheb kvfirmale. Tundub liiga kvfirma poole kaldu see ettevõtmine
    Samas noh saan aru ka tallist, kes peab oma õigusi kehtestama, et lihtsalt üle ei lastaks v kergekäeliselt asja võetaks
    Mis üldse juhtub kui winamax lõpetab nt tegevuse vms?Loob uued reeglid vms. Arvan, et lepingutes peab ka paindlikkust üles näitama
    Aga kui tõesti 50 inimest on tallis ja kõik on ok(keegi kellegi peanahka ei taha) siis on asi suht hästi korraldatud

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust peaks olema ikka talli poolt reaalne hindamine palju on voimalik aastas teenida. Tehes reklaami mingid 50 ja 100k aastas tundub veidi nagu nn odav reklaam. Sisulsielt paneb ka inimene aasta kaks(nagu aru saan) ajast kinni tegeldes sisulsiselt mingi juraga 0 põhipalgaga
    A la nagu tööpakkumised, et kvmaaklerile töökoht 10k kuus. Kohale minnes selgub, et kvfirma on üks tall ja pead ise hakkama käivet tegema+pool läheb kvfirmale. Tundub liiga kvfirma poole kaldu see ettevõtmine
    Samas noh saan aru ka tallist, kes peab oma õigusi kehtestama, et lihtsalt üle ei lastaks v kergekäeliselt asja võetaks
    Mis üldse juhtub kui winamax lõpetab nt tegevuse vms?Loob uued reeglid vms. Arvan, et lepingutes peab ka paindlikkust üles näitama
    Aga kui tõesti 50 inimest on tallis ja kõik on ok(keegi kellegi peanahka ei taha) siis on asi suht hästi korraldatud
    Huvitav oleks teada küll. Spinnid selline rõve formaat, et EV-s teenivad kõik sitaks, aga ma oleks väga impressed kui keskmise talli liikme reaalne sissetulek (kõigi reaalne sissetulek kokku liidetuna ja jagatud liikmete arvuga) including rakeback on aastas üle $/€50K. Kas sellist datat ei soovi jagada? :)

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust peaks olema ikka talli poolt reaalne hindamine palju on voimalik aastas teenida. Tehes reklaami mingid 50 ja 100k aastas tundub veidi nagu nn odav reklaam. Sisulsielt paneb ka inimene aasta kaks(nagu aru saan) ajast kinni tegeldes sisulsiselt mingi juraga 0 põhipalgaga
    A la nagu tööpakkumised, et kvmaaklerile töökoht 10k kuus. Kohale minnes selgub, et kvfirma on üks tall ja pead ise hakkama käivet tegema+pool läheb kvfirmale. Tundub liiga kvfirma poole kaldu see ettevõtmine
    Samas noh saan aru ka tallist, kes peab oma õigusi kehtestama, et lihtsalt üle ei lastaks v kergekäeliselt asja võetaks
    Mis üldse juhtub kui winamax lõpetab nt tegevuse vms?Loob uued reeglid vms. Arvan, et lepingutes peab ka paindlikkust üles näitama
    Aga kui tõesti 50 inimest on tallis ja kõik on ok(keegi kellegi peanahka ei taha) siis on asi suht hästi korraldatud
    Oleme reaalset hindamist teinud mängijatega. 50k näite võtsin paari konkreetse mängija baasilt, kel ruumi improveda nii volli kui skilli osas, aga tegu aastaid pokkeris olnud inimestega. Tegu kindlasti ei ole talli keskmisega, kuna meil on omajagu mängijaid €10-$15 limiitidel. Dno kust selline arvamus. Küll aga on tegu nr’iga, mida ma saan mistahes formaadi decent regularile mugavalt tõestada.

    Üldiselt olen tähele pannud, et 3k juures tuleb inimesel mugavustsoon ja klassika on muidugi see, et kui halb run, vajutatakse täiega volli ja hea runi korral vähem.

    Winas muidu 10stes tuleb heal mängijal ilma RB'ta 1€/mäng, 25stes 2€/mäng jne. RB'ga nr'id 1.2 ja 2.5. 100k võtsin enda reaalseid tulemusi arvestades ja arvutis veedetavat aega hinnata püüdes ja midagi sealt kokku mixides, mis nagu enda min eesmärk oleks.

    Kuna meil ametlik uue foorumi launch ja uute õpilaste vastuvõtt kohe tulemas, siis vb selle raames võiks midagi hindamise taolist teha. Üldiselt nii villain dependant, et raske kuldset keskteed leida.
    Raske on valida, keda siis välja reklaamida. Ise vist olen kõige uhkem õpilaste üle, kes kuue kuuga 25sendistest spinnidest 100stesse liikunud. Kas liiga high-end reklaam? Ilmselt küll. Samal ajal on tallis inimene, kellel sisuline kokkupuude pokkeriga puudus. 8 kuuga 15stes korralikud tulemused, cEV 50, areneb kiiresti. Paar mängijat on ka selgelt väljendanud, et tahavadki vähe rahulikumas tempos toimetada ja kui kuu 1K up jääb, ollakse juba rahul.

    Sisuliselt 2 gruppi, Silver ja Gold. Silver peaks kestma aasta juhul, kui mängija talli kõrvalt enamvähem täiskohaga tööl käib, Gold aasta + paar kuud (suvel mängitakse vähem) siis, kui pokker ongi täiskohaga töö. Täpsem info, mida diilid sisaldavad juba huvilistele. Tõime Silveri juurde, kuna palju mängijaid solid varasemate tulemustega tundsid huvi, ent tavatöö kõrvalt said sisse panna alla 100h kuus. Liiga palju potentsiaalikaid inimesi, tuli mingi variant välja mõelda. Päris Goldi ka nagu panna ei saa, kui teised igapäevaselt täiskohaga tegelevad.

    Selles suhtes tegu on jah pokkeriga, mitte tavatööga, et garantiisi on siin kindlasti vähem ja ka mängija ise on sotsiaalselt vähem kindlustatud, kui tavatööl. Ise üritan võimalust pakkuda ja olen ka tähelepanu riskidele juhtinud. Talli liikmetele on teiste mängijate tulemused ja graafikud näha. Sealt peaks üsna hea ülevaade tekkima.

    KVga võrrelda ei saa. Pokkeris ajakulu ettevalmistava info loomiseks, mängijate coachimiseks, strati jooksvaks arendamiseks jne väga suur. Suur osa infost talletub videomaterjalina või konkreetse arvutus-failina serveris. Üsna suur varaline löök oleks, kui sealt midagi lekiks. Sellisel kujul infot varastada tallis oleval mängijal ei ole liiga keeruline. Esimene kaitse ongi põhjalik leping, teine kaitse on vastavalt „trust-levelile“ ligipääs infole.

    Nagu varasemalt mainisin, olen endaarust inimeseks jäänud ja püüdnud ikkagi vastu tulla. Näiteks üks mängija tuli talli, kes tuli diili suhteliselt läbi grindima. Tutvus materjaliga, aga enamus aega pani tuima volli. Vaatasime mängud üle ja absurdseid käike täis. Tekkis pikem arutelu, kuidas siis ikkagi diil mõistliku aja jooksul läbi mängida, kuidas üldse diili suhtuda jne. Tema visioon oli meie aastasest diilist miski 8kuune diil teha, mis on täiesti fine, aga isegi kui superuser oled, võiks esimese kuu siiski 50% ajast õppimise alla panna. Tema seda ei teinud. Andsime viisakalt võimaluse trahvi tegemata soovi korral ära minna, kuigi olime juba väärtuslikku infot temaga jaganud. Selline asi lepingus tähendaks katastroofi. Tänaseks oleme lepingut sel teemal updatenud ja meil rohkem ruumi mängijat suunata, mis on just alguses vajalik. 95% inimestest on aru saanud, miks masstablemine talliga liitumise alguses vastuollu peamise eesmärgiga läheb, et õpilane paremaks pokkerimängijaks saaks

    Näiteks üks mängija oli 4 kuud eemal, sest tahtis teist formaati mängida, kuna oli spinnides palju õppind ja tahtis näha mis winrate vanas formaadis saavutab, mis lepingu järgi pole lubatud. Tulin vastu. Mängis 4 kuud muud formaati, sai isu täis, tuli tagasi ja jätkasime sealt kus pooleli jäime. Kas ma saan sellise asja lepingusse sisse kirjutada? Pigem mitte, liiga palju loophole kohe juures.

    Üks mängija kuritarvitas talli bankrolli. Esimese korra eest tegin hoiatuse ja rääkisime läbi, teise korra järel olin sunnitud trahvi tegema ja välja viskama. Sellist asja on juhtund õnneks ainult korra.

    Kokkuvõttes väga üksikud situatsioonid, kus mingi lahkheli on tekkinud. Oleme püüdnud lepingust mööda vaadata õpilasele kasulikus suunas nii palju kui vähegi võimalik ja fair on.

    Kui winamax tegevuse lõpetab, mängitakse pokerstarsis. Paljud on juba täna starsi kolinud, k.a ma ise, sest nagu olen ka varasemalt siin välja toonud, starsis on variatsioon oluliselt väiksem ja lauad väga heaks läinud pärast RB täielikku kadumist. Muudatus on mõjunud positiivselt mängijatele, kelle vol 1-2k mängu juures kuus. Kellaajaliselt sõltub ka, kus toas mõistlik mängida oleks. Stars on väga hea variant kus spinne mängida, eriti 100seid, kuna starsis 4x 6x 10x mutlikaid kõige rohkem, kust kogu profit tuleb.
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 07.09.17 at 18:23

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES