Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 145

Niitvaade

  1. #12
    Pokkerihai Kasutaja hrlohe avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    2 346

    Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit

    Alvaro kohta ei tea suurt midagi peale propbeti mille ta võitis insane volüümi juures häid tulemusi näidates. Kodulehel väljareklaamitav winrate ROI mõttes ei ole eraldiseisvana midagi erilist, aga kuna ta saavutas sellise ROI minuteada 8-10 lauda mängides, siis obv see on jälle väga insane tulemus. Rohkem infot tänaste tulemuste kohta kahjuks pole tema kohta ja laudades pole teda ise reaalselt näinud. Välja reklaamitud sample on ka 20k mängu, mis oligi täpselt propbeti kestvus aga see oli aasta tagasi niiet tänaste tulemuste kohta info sisuliselt puudub või pole seda mingil arusaamatul põhjusel avalikustatud. Kindlasti on tegu väga hea mängumehega

    Coffeeyay ehk teine head-coach nende pundis näitab cEV 36-37 starsi 100stes. Maailma parim on 58 mulle teadaolevalt. Selle baasilt justkui hindaks, et teravaima tipuni on väike samm astuda, aga dno mis viimased improvemendid on olnud. Ajavahemikke pole ühelgi graafikul kuvatud.
    Ma ise temalt palju coachingut võtnud ja ka USA spinnide laagris oli ta coach. Pokkeriteoreetiliselt väga hea vend ja kindlasti on tal väga suur roll minu kui pokkerimängija arengus, ülimalt tänulik talle selle eest. However viimasel aastal ma võtsin talt 3h coachingut, et mõtteid shareda ja ma ei saanud enam tema seisukohtadega paljuski nõustuda. Arutasin oma tallis teiste coachidega spotid läbi ka ja olime mitmes spotis eriarvamusel üldisema strati osas, mis ei tähenda, et tema arvamus absoluutselt vale on. Küsimus on strati ülesehituses ja endaarust oleme playerpooli nõks paremini exploitinud ja selle arvelt tahaks uskuda et oleme väikse sammu ees.
    Viimane sess oli mul pool aastat tagasi ja ma ise olen selle ajaga kõvasti improvenud, mis tähendab et ka teised võivad olla juurde õppinud. As said before, siis kodulehel kuvatud graafikutel kuupäevi näha ei ole

    Põhiline põhjus miks ma arvan et üldiselt paljud varasemalt väga tuntud ja head vaikselt maha on jäämas (miks starsi 100ste regude playerpool nõrgem on kui võiks olla), on ilmselt selles, et me oleme aasta aega debiilselt palju mängu kallal tööd teinud ja kõiki võimalusi ära kasutanud, et areneda, aga paljud talli juhid ei ole vist viitsinud õpilaste jaoks põhjalikuks minna ja mitmetes tallides on mindud lihtsalt volüümiga lööma (ei räägi siin Alvaro tallist, vaid üldiselt spinnide maastikul toimuvast). Selline suhtumine ja tegevus kajastub ilmselt ka coachide enda arengus. Kui mina võtsin esimesed õpilased, uurisin, kui palju teised sesse teevad ja tegin ise lihtsalt kordades rohkem, et korralik baas luua. Kokkuvõttes olengi loonud hea tugeva meeskonna iseseisvalt mõtlevatest mängijates ja viimase poole aasta jooksul on see äärmiselt palju vilja kandnud, sest inimesed on sinnani jõudnud, et suudavad ise stratti arendada, saavad ligipääsu programmidele ja lahendustele jne ja saavad ise aru, kuhu suunas improveda. Koos analüüsides, kus pea iga liige suudab iseseisvalt mõelda kõrgel tasemel ja erinevaid programme/tendenceid kasutada, areneme lihtsalt kõvasti kiiremini. Kontrollime kõikide mängu ja argumente, k.a minu omi. Ei ole nii et mina ütlen ja loon eksimatu inimese mulje ja puusalt tulistan alati täpselt õigeid vastuseid. Kõik on tänapäeval simuleeritav ja kontrollitav.
    Õpilaste seisukohast minu aus arvamus on, et teistes tallides hour per student mida kulutatakse paistab oluliselt madalam olema. Kuskil ei reklaamita isegi statside reviewd välja, mis meie tallis on väga standard tegevus (võtame kõik mängija käed mingis ajavahemikus kokku ja paneme programmi, mis kõikide positsioonide tendencied ära näitab ja näeme täpselt kus mängija lekib ja vaatame need spotid üle). Tegeletaksegi väga äriliselt asjaga ja tundub et loetakse väga täpselt iga tundi mida sisse pannakse. Minu plaan oli lihtsalt max töö sisse panna, mängijana areneda nii palju kui võimalik ja kogu mulle teadaolev info õpilastele võimalikult hästi edasi anda. Pole kuskil midagi tagasi hoidnud.

    EDIT: Muutsin algset postitust, kuna millegipärast tervikpilt jäi justkui halvustavalt kõlama, mida kindlasti ei kavandanud ja millel mingisugust põhjendust ei ole, vastupidi, tänusõnad ja max respect Coffeele coachingu ja abistamise eest (Y). Märkisin viimasesse lõiku ka, et ei räägi seal üldse Alvaro/Coffee tallist, vaid üldisemalt. Esialgu jäi kõlama, nagu räägiks nende omast
    Viimati muudetud hrlohe poolt : 03.08.17 at 00:15

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES