Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Semi-scammer käib selle kohta, et ta pole oma screenname kunagi avalikustanud, kuigi põhjused tunduvad väga kahtlased. Vanasti väitis, et mingi Germany tax situation, aga nüüd postitab julgelt oma pärisnime ja nägu igale poole, screenname endiselt mitte? + see 80K sample graafik - ma suudaksin tõenäoliselt samasuguse graafiku oma databasest välja sebida kui võin valida 80K-se sample kus mul kõige paremini läks. Tehniliselt ei valetaks, aga päris ausaks müügitaktikaks ka ei nimetaks.

Isiklikult püramiidskeemi stiilis müügimeest ei kirjeldaks kui väga hea jutu ja tugeva müügioskustega tho.
Kusjuures ma toona üritasin läbi PTR-i leida ta tulemused üles, aga paraku ma seda ei leidnud. Ta väitis, et mängis igas toas, näitas suurt volüümi ning kasutas täpselt sama strateegiat, mida õpetas.

Kuna ta mängustrateegia oli ülimalt spetsiifiline, siis antud kriteeriumite põhjal oleksin ma pidanud leidma selle HU mängija ülesse. Kontrollisin nii Partyt kui ka iPokerit ning ka Starsi. Kahjuks ei suutnud tuvastada ühtegi sellist mängijat, isegi mitte ligilähedast.