Kas Raul Oja on siin admin? Sellenimeline isik saadab mulle Facebookis sõnumeid. Väidab, et on elukutselije spordiennustaja ja on arbitraaz ennustamisega juba 2 miljonit Eurot teeninud. Käib mulle kogu aeg pinda, et ma siin foorumis positusi teeksin, et siin elu uuesti käima lüüa ja foorumis liikmete külastatavust/postitamisi suurendada. Algul lubad mulle, et õpetab mind ka arbitraazennustama, et siis teenin mingi 7000€ kuus. Kuna ma ikka veel midagi positanud polnud, siis nüüd lubas mind stakeda. Et kui 5 head postitust foorumis teen, siis kannab mulle konto peale kohe 1000€. Kõige huvitavam on see...algul ta ütles, et ei avalikusta oma tegelikku nime...aga nüüd väidab, et Raul Oja ongi ta tegelik nimi. Ütleb, et on selle foorumi admin. Väidetavalt tahab siin foorumis külastajate aktiivsust suurendada, kuna teenib selle foorumiga raha. Ütleb, et teenib foorumi esilehel olevate pokkeritubade reklaamimise pealt iga reklaamiga(6) 2000€ kuus ehk siis kokku mingi 12 000€ kuus. Kõik see värk tundub nii ebareaalne, mis ta mulle positanud on. Tundub lihtsalt, et keegi trollib siin foorumis täiega. Äkki BentleyFlyingSpur?