Hei,
kuna olen viimased pool aastat jälle rohkem pokkeriga tegelenud, siis otsustasin siia oma päeviku teha.
Hakkan siin teemas kajastama enamasti oma spinnide teekonda ja tahaks ka tervislikku eluviisi(toitumine/trenn) rohkem järgima hakata. Olen aastatega aru saanud, et kui tahan ajuga igapäevaselt maksimaalselt tööd teha, siis on hädavajalik ka toitumine ja liigutamine. Loodan, et see päevik aitab kõvasti kaasa minu eesmärkidele. Eesmärkidest kirjutan postituse lõpus

Räägin nüüd natuke lähemalt endast ka:
Nimeks on mul Raiko, elan tallinnas ja hetkel olen 25-aastane. Pokkeriga olen tegelenud alates 17a saadik, viimased ca. 6a olen elukutseliselt mänginud. Olen enamasti oma aega veetnud cash laudades, nii 6max kui FR's, olen mänginud up to nl600, aga need ajad jäävad full tildi aegadesse, enne black fridayd.

Viimaste aastatega on pokker minu arvates märgatavalt raskemaks läinud ja kevadel sain isegi aru, et neid üksikuid üritajaid jääb järjest vähemaks ja ellu jäävad ainult need, kes tõsiselt mängu kallal tööd teevad ja kuhugi tiimi kuuluvad.
Olingi ausalt öeldes quitimas juba pokkerit, sest tulemused polnud enam need mis varem. Alustasin ühe sõbraga ühte e-poe äri ja pokkeriga tegelesin minimaalselt. Siis kuskil aprilli kuus nägin, et hrlohe tegi foorumisse postituse Spinide talli avamise kohta. Kirjutasin talle ja tegime diili ära, mõtlesin et e-poe kõrvalt ilmselt vaikselt saan toksida ja õppida spinne ka.

Alustasin spinnide mängimist winamaxis, sest see oli minu põhi cashi mängimis tuba ja ka vip level oli seal päris hea. Alustasin 1stest, väga kiirelt liikusin 2stesse ja siis edasi 5stesse, kuhu natuke pikemaks püsima jäin.
Kõik 5sed spinnid:
( Click to show/hide )


Järgmine step oli 10sed, kus minu arvates tase jäi täpselt samaks, aga raha teenisin rohkem
Mängisin 10stes ca. 2.5 kuud
Kõik 10sed:
( Click to show/hide )


Siis oli aeg shotte võtma hakata 25stes, kus mul õnnestus teisel päeval 200x multiplier ära hittida, seega 25stes jäi minu sample väga väikeseks Tase oli endiselt väga kehv imo.
Kõik 25sed:
( Click to show/hide )


Siis liikusin edasi 50stesse, kus strugglisin päris pikalt. Cev oli mul tegelikult päris hea, aga kuidagi ei suutnud suuri multikaid koju tuua ja seega ei võitnud ka raha. 76-se cEVga peaks tegelikult ca. 5% roi olema, kui arvutada rake ja suured multiplierid maha, mida hitid äärmiselt harva.
Üks päev tuli winamax välja mingisuguse kaardi promoga, kus tuli kaarte koguda, täpsemalt sellest promost ma kirjutama ei hakka, aga maksimaalne võit oli 50stes spinides täpselt 25K €, mille ma suutsin ükspäev mingit imemoodi ära kobistada Korralik vibra oli mitu tundi veel pärast võitu sees ja mõtted olid juba kõige kõrgemate spinnide ehk 100ste peal.
Kõik 50sed spinnid:
( Click to show/hide )


Nüüd olen 100seid spinne mänginud ca. 2 kuud. Alguses panin kuskil 6.5K auku, aga kuna roll on nüüd korralik, siis lasin edasi, rahale mõtlemata, sest cEV järgi peaksin ma tegelikult olema võitev mängija.
Eelmine kuu õnn pöördus ja mind tabas totaalne hiiter, suutsin väga väikse volüümiga ca. 12K € kuu teha koos rb'ga. Kuu vol oli sellepärast nii väike, sest käisin kuu lõpu poole reisil Fuerteventural, millest kirjutan juba järgmises postis pikemalt.
Eelmine kuu:
( Click to show/hide )

Kõik 100sed spinnid:
( Click to show/hide )


Kõik limiidid kokku:
( Click to show/hide )


Olen natuke näppinud ka HTHUSNGsi:
50sed:
( Click to show/hide )

100sed:
( Click to show/hide )


Siinkohal tahaks tänada väga hrlohet, kes on super tööd minuga teinud ja võtab asja tõsiselt hingega. Tall teeb igapäevaselt kõva tööd ja üldse kogu punt meil on väga cool. Poleks ausalt öeldes uskunud, et ma nii kiiresti kõige kõrgematesse spinnidesse välja jõuan.
Sellest kuust olen nüüd ise ka tallis abicoach, koos Rensuga, keda kindlasti paljud teavad HU cashi aegadest.
Ootan suure huviga, kuhuni meie ühine töö võib välja viia.

Eesmärgid on lihtsad, järgmise aasta lõpuks olen teeninud spinnidega €200K, rb ja husng'd arvestan ka sinna sisse.

Teine eesmärk on trenn ja toitumine. Täpsemast eesmärgist selle kohapealt kirjutan veidike hiljem.

Hetke seis spinnide karjääri algusest:
€56K/€200K

GL!