Lisaks mul meenus, et kui mul siin kinnimajas sõber viimane kord külas käis, siis lisaks OlyBeti probleemidele(nendest juba kirjutasin ka, need ka hujoonovad kogu aeg mul freerolli piletitega) , rääkis ka Pokerstarsist. Tal oli kontol olnud 12 tonni (see oli pool sellest summast, mille Soomes äriga teenisime, tegime nii siis et mingid sommid tellisid küprokipanekut ja siis sõbraga võtsime selle objekti ja võtsime eestist töömehed ja siis hiljem viimased kuud ei maksnud neile palka, pärast tulid küsima ka veel seda raha, aga ütlesime neile et kui kaua plõksite, siis hakkate ka Hyvinkääl käima ja siis tõmbasid tagasi , traa said ju raha, siililegi selge et kui soome tööle lähed, et siis kogu palka on selge et kätte ei saa) .... ühesõnaga see kaksteist tonni mis tal seal kontol oli , oli üheks hommikuks kõik otsas olnud. Küsis ka auditit ja värkisärki, aga keelduti , öeldi et pole kunagi seda raha kontol olnud, kuigi pangast ju traa on näha, et raha üle läinud. Mis nad tahavad öelda et pank valetab vä. Swedpank oli muidu.