No nii tere siis ka minu poolt ;D
mõtlesin et räägin siis ka mis ma teinud olen vahepeal ja kuhu jõudnud olen.
mängin pokerstarsis ja esimese acoundi nimi oli 0madis0 aga sellel acoundil olid valed andmed(ärge kritiseerige palun, lolli peaga tegin)
mai kuus tegin endale uue kasutaja kus on kõik minu õiged andmed ja ka selle pärast et boonust grindida :D
NO NII:
alustasin sisse kandega 100$
mängima hakkasin nl10 6 lauas siin on graafik kuidas mul seal läx:

statsid:


sealt edasi liikusin ma nl 25 ja hakkasin seal madistama..... siin on siis graafik:

statsid:


kokku näeb minu graafik selline välja:

3 kuu jooxul olen mänginud mai kuus 9 päeva juunis 28 ja juulis siis praegused 2 päeva:


NÜÜD ON PLAAN KOHE KOHE NL50 GRINDIMA HAKATA, KUNA JUULY KUU ALGUS ON NII VÕRD HEA OLNUD SIIS LOODAN SEE KUU HEA KASUMI TEENIDA.
kui keegi tahab et juurde teexin millestgi pilte näiteks player statside kohta või midagi siis kirjutage ja ma uploadin kohe kui saan.

see on minu siiani o0madis0o kasutajaga parim pott: see kutt oli kohutav donk ja ma võtsin eesmärgix ta tühjax teha kuna olime 2 suurimat stacki lauas ;D




SIIA PANEN PILDI OMA SNG GRAAFIKUS VANA KASUTAJA PEALT 0MADIS0 selle kasutajaga mängisin põhiliselt sng 3.25 sisse ostuga, 45 inimest ja graafik oli selline:


hakkan seda posti koguaeg uuendama nii statside kui ka ilusate ja koledate kätega ;D ;D