Tsitaat Algselt postitas dener89
ei taha eelnevat üle kordama hakata,kuid nt. nl2 ei ole mõtet nl100 kommenteerima hakata,vastipidine on väga positiivne,et tegijamad aitavad algajaid.
nl2 grinderi juttu keegi vaevalt hakkab kuulama ning teid 95 prossa ei võeta tõsiselt,pole mõtet teemat hakata solkima mõttetute postidega,sest teie ütlused on tavaliselt väga algsed ja napisõnalised ning sellest pole suurt tolku.
mitte,et ma ise mingi hull pro oleks ja siin laia panen.
eino miks mitte... käte postitamise põhieesmärk ei olegi teada saada, kas antud olukorras on õige fold või call, vaid arutluse käigus enda mõtteprotsessi arendada

kui ma postitan nl400 käe kus mul 47A flopis top set ja mõtlen kas bettida või checkida järgi ja nl2 regular tuleb postitab, et meil top set ja muidu me ei saa riveriks nuppe sisse kui me flopis järgi checkime ja siis talle seletan, et vastase ranges ei saa ühtegi kätt olla mis calliks, aga kui järgi checkime siis võime ta bluffing rangest valuet saada - miks mitte, sisukad postitused isegi nl2 grinderite poolt on igati teretulnud

asi on lihtsalt selles, et nad teevad endale karuteene, sest nl2-s kvalifitseerub selline mõtlemine fancy play sündroomina :P