Tere,

Pakun võimalust teenida 100$ jaanuarikuus, kui julgete minu vastu $500 bettida.

Mis unreal oddsid need on küsite? Unreal on ka eesmärk, vaadates minu eelnevaid graafikuid ja blogi:
27.12.2009 18.00 seisuga
Lifetime sng(1) ja lifetime turkagraph(2)



, jaanuaris puhast kasumit $1000 mängides ainult $11HUsngsi ja ainult HU turkasid buyinga $6-$22 partypokkeris.

Moneyd läheksid kellegi kätte hoiule enne 31. Dets 24.00. Mina saadaks oma mani kellegile partypokkerisse, näiteks Krayzile kui ta nõus on. Te võite oma manid kellegile usaldatavale moderaatorile/adminnile fulltilti või pokerstarsi saata kui sellise kokkuleppe leiab. Diili võitjale makstaks mani välja Veebruari esimese nädala jooksul.

Üle korrates diili võidan mina juhul kui,

01.01.2010 - 01.02.2010 , teenin $1000 puhast kasumit partypokkeris $11'stel HUSNG'del ja $6-$22 HU turkadel kasutajanimega connect1334. (Sharkscope graphide alusel, vajadusel doublecheck Alaska või kellegi poolt.)

Diili võidate teie juhul kui teenin jaanuaris alla $1000 dollari eelmainitud limiitidel. Ehk kui kasum on -$ kuni $999 olete teie saja dollari võrra rikkam.

Eesmärk oleks enda utsitamine natukene paremini mängima. Kui tahate veel mingeid graphe või asju siis andke siin teemas teada ja küsige. Kes ees see mees!