Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 74, kokku 92 EsimeneEsimene ... 2464727374757684 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 1822
  1. #1461
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Keegi selle uue Neverwinter free-to-play mängu kohta oskab midagi kommenteerida ?

    Open beta algas just hiljuti.

    Live stream ka: http://www.twitch.tv/kungentv
    Oli vaja seda mängu mainida? :P Mitu head tundi, mis oleks saanud pokkerile pühendada, on nüüd kulunud, ja kulub ilmselt mõnda aega edaspidigi, mööda dungeone konnates ja magic missleid loopides.
    Tegelt on pokker ikkagi prioriteet number üks ja pigem on need tunnid küll uneaja arvelt näpatud aga...seda enam :P
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 09.05.13 at 10:03

  2. #1462

    Re: *** Arvutimängud ***

    Olen ka häid sõnu kuulnud Neverwinteri kohta, a liiga kalliks läheks mängimine :D

  3. #1463
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Arvutimängud ***

    Kas Age of Empires 2 ongi üle mõistuse raske või olen mina sitt? Mingi 20h kokku mänginud ja moderate taset biidin aint, samas Rise of Nationsis peale kõige raskema kotin ilusti ära.

  4. #1464
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Arvutimängud ***

    IMO on see üsnagi raske.

  5. #1465

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas Age of Empires 2 ongi üle mõistuse raske või olen mina sitt? Mingi 20h kokku mänginud ja moderate taset biidin aint, samas Rise of Nationsis peale kõige raskema kotin ilusti ära.
    sry, aga sitt oled.
    pmst testi end parem vooblys seal the conqureurs mängud kogu aeg jooksmas.
    muidu kui bottide vastu mängid, siis märkad et hardi ja hardesti vahel on tohutu suur vahe, seda seepärast, et hardest cheatib ja saab extra resources.
    http://www.youtube.com/user/TheViperAOC see tüüp on parim all-around random map player maailmas, kui tahad näha kuidas prod mängivad.
    selles mängus polegi võimalik väga kiirelt väga heaks saada.
    http://www.youtube.com/user/BBQTurkman/videos?view=0 see tüüp mingi 1,7k rating vooblys ehk, aga seletab suht hästi strateegiaid ja üldist gameplani.
    Viimati muudetud donkament poolt : 20.05.13 at 22:38

  6. #1466
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Arvutimängud ***

    Ei ma ei mõelnud üldse mingi pro PvP taset, lihtsalt single playeri taset aint :)

    Obviously PvP olen ma ridic noob, aga tavaliselt strateegia-mängude single playerid on lihtsamad...

  7. #1467

    Re: *** Arvutimängud ***

    anyway open land mappides nagu arabia, peaks hardestit (ja seega ka kõiki ülejäänuid botte, though osasid saab lihtsamini ja kiiremini) kõige lihtsamalt võitma nii, et lähed semifast castle age (mänguajas mingi 18 minti kui mälu ei peta, mänguaeg oli vist pärisaeg*1,5) sellise tööjaotusega et saaksid ehitada castle boti ründamissuunda (bot on loll ja hakkab ükshaaval uniteid castle ette surema saatma). selle varjus saad rahus boomida ja vastast raidida.
    Viimati muudetud donkament poolt : 20.05.13 at 22:59

  8. #1468
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    pole mingi aasta mänginud aga viimane kord oli pinge siis kui mingi 3 hardest venda vastas oli. AI on selles mängus nii kuradi algeline, paned oma jorsid kusagile poole tee peale ette ja vastane yritab tuimalt mööda marssida lol.

  9. #1469

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    sry, aga sitt oled.
    pmst testi end parem vooblys seal the conqureurs mängud kogu aeg jooksmas.
    muidu kui bottide vastu mängid, siis märkad et hardi ja hardesti vahel on tohutu suur vahe, seda seepärast, et hardest cheatib ja saab extra resources.
    http://www.youtube.com/user/TheViperAOC see tüüp on parim all-around random map player maailmas, kui tahad näha kuidas prod mängivad.
    selles mängus polegi võimalik väga kiirelt väga heaks saada.
    http://www.youtube.com/user/BBQTurkman/videos?view=0 see tüüp mingi 1,7k rating vooblys ehk, aga seletab suht hästi strateegiaid ja üldist gameplani.
    lool sick vana .. paningi AOE II hd release sele peale tirima

  10. #1470
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** Arvutimängud ***

    Kas siin on sellest juttu olnud, et teha eestlaste Dota2 grupp, kes viitsivad mängida? Oleks huvitatud omadega koos muu maailma vastu madistamiseks võiks mingi PP teami ka teha?

  11. #1471
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    Pokkeriprode dota2 team järgmine aasta internationalile, see aasta 2,2M$ prizepool, päris kuradi jõhker ikka.


    Peab rootsi kursustele sõitma, Alliance (ex NTH) pani G1 season5 kinni, kusjuures ei kaotatud ühtegi mängu lol. Kilidele demonstreeriti misasi see dota on lol
    Viimati muudetud vennike poolt : 30.05.13 at 10:24

  12. #1472

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
    Kas siin on sellest juttu olnud, et teha eestlaste Dota2 grupp, kes viitsivad mängida? Oleks huvitatud omadega koos muu maailma vastu madistamiseks võiks mingi PP teami ka teha?
    Mängin pea iga õhtu kuni neljaliikmelise pundiga. Võiks hakata täis tiimide mängu proovima küll.

  13. #1473
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Arvutimängud ***

    äkki viitsite oma steami kasutajad mulle pm-ida. meil on päris palju vendi kes toksivad seda iga päev. kõik ei ole muidugi nii prod kui Timpz aga no tase on talutav :)

  14. #1474
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** Arvutimängud ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    äkki viitsite oma steami kasutajad mulle pm-ida. meil on päris palju vendi kes toksivad seda iga päev. kõik ei ole muidugi nii prod kui Timpz aga no tase on talutav :)
    OK saatke siis udikazele PM, kes kogub andmed kokku ja saab add-ida!

  15. #1475
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** Arvutimängud ***

    PS, ke stahab DOTA 2gift invite siis minult saab ka neid!

  16. #1476
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Arvutimängud ***


  17. #1477

    Re: *** Arvutimängud ***

    Keegi mängib mängu nagu The Hidden? Tundub päris lahe Half life 2 mod ja tasuta kättesaadav ka. Ise panin just peale ja tahaks mingi seltskonnaga pelada, aga mitte lambi prodege :D

  18. #1478

    Re: *** Arvutimängud ***

    Eile tegin kerge -em dota bottide vastu, võtsin Pudge farmisin omale 2 HoT'i, Radiance'i, BoT, Assault Cuirassi ja Scepteri. Jooksin lvl 4 roti'ga ringi ja hp oli maxis.

    "farmisin" loe: keysersozega pidin lõpus boostima muidu poleks lõpuni kokku farminud... :)

  19. #1479
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Arvutimängud ***

    lol...vaata kui vähe on inimesele õnneks vaja :)

  20. #1480
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Arvutimängud ***

    kui ma farmida tahaks lolliks ennast siis ma pigem võtaks achemisti midase ja refresheriga, beat that gpm lol

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES