Aga härrased, kas kriitikat oleks vähem, kui oleks taas korraldatud avalik konkurss, mille oleks võitnud näiteks Paf ning kõik turniirid toimuksid seal?

Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.

Kui OPEM läbiviimise süsteemi selle aasta alguses ETPFi juhatuses valiti, siis meie Rankaga hääletasime sellele nelja-toa-skeemile (tollal oli jutt küll veel kolmest) vastu, sest aktiivse netimängija vaatevinklist tundus see tõesti jabur. Tänaseks on (suuresti ka Musta Reede järelmõjudest tingituna) minu arvamus selgelt muutunud ning usun, et uus süsteem kindlasti vähemalt väärib katsetamist. Nii saavad kõik ETPF ja kaudselt Eesti pokkeri toetajad võrdsed võimalused enda tutvustamiseks, otsese kasu sponsoriks olemise eest ning mängijad paremad lisaauhinnad.

Mis kõigest välja tuleb, seda saame näha. Ma olen Rankaga nõus, et osalejate arv võib sellel põhjusel küll kannatada, kuid kindlasti saab neid olema piisavalt. Ning on hea, kui riigi meistrivõistlustel mängitakse palju erinevaid mänge - need ei ole Eesti No Limit Holdem meistrivõistlused ning OPEM peakski erinema selgelt tavalisest kommertsfestivalist mõnes konkreetses netitoas.