Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 59

Niitvaade

  1. #11
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.

    Viimased 2 nädalat olen alles 12 lauda mänginud,ehk siis jah hetkel mängin 12.Viimased 3-4 kuud muidu 9 koguaeg ja 12 ainult siis kui nv lauad megahead.
    Oleneb see JJ spot.Mingi average regulari UTG,MP raiset küll peaaegu never ei 3beti JJ-iga.3betiksin for value nende vastu ja JJ.-i ei keera ju bluffiks.Nad ei calli mu 3beti kehvemaga lihtsalt.3betiksin pigem agro rege kelle range on palju laiem jne.
    Tavaliselt 14/13 jne regulari ei näe mõtet 3bettida.

    Ära usu siukseid saite.Ma kujutan ette,et need on siuksed kullakaevajad,et ainuüksi rake tootmise eesmärgil ütleavd,et siukest stiili laseks.Kuna siukse stiiliga on tavaliselt ka laudade arv suurem,seega toodab rohkem reiki.Aga see lihtsalt näide ja laest võetud asi praegu.
    See sait vbl võtab seda mingi eriti suure sample ja statistika põhiselt.Fishe on ju kordades rohkem kui häid mängijaid.Seega on obvious neile,et tightim stiil toimib rohkem kuna seal on vähem kaotajaid.
    Selleks ka osadel urka saitidel on bottidest täiesti savi,sest nad lasevadki miljon lauda ja täpselt taolise stiiliga ja toodavad haigelt palju rake lihtsalt.
    See kõik oleneb ka.Mitu lauda mängid jne mis stiiliga lased.Nanonokosid on vähe kes 24 laual suudavad loosemat mängu teha.
    12 lauda on täpselt paras mulle hetkel ntx.Selle arvuga suudan tähelepanna normaalselt ja leida õiged spotid.
    13/11 stiilis mängijad minult küll raha kätte ei saa,kui just keskmine set vs top set (näide lihtsalt) pole lol.Nende range on niivõrd kitsas lihtsalt ja käe peale on suhteliselt lihtne panna.

    530k käe peale näitab 18/15 mul hetkel.Aga see sample on suhteliselt suur,julgen pakkuda,et viimastel kuudel olen sellest veel loosemalt mänginud.

    Ja NL10 jaoks on need normaalsed statsid.Seal toimib isegi veel tightim stiil veel julgen pakkuda.Aga NL50/100 on lihtsalt vaja aina rohkem spotte leida kus oma value välja squuezida,sest mäng on raskem ja rege on rohkem.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 26.03.11 at 21:13

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES