Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1152

Niitvaade

  1. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Ei ma õnnelik ikka selle üle, et õige otsuse olen teinud. Obv kui AQs-iga panen 6-7BB-ga nuppe ja parem käsi vastas olen ikkagi õige otsuse teinud...
    Rahaliselt ma ei mõtlegi selle lause all mis quotesid, et oleks rohkem raha teinud vaid omastarust olen head otsused enamasti deep olles teinud.
    Selles suhtes, et otseselt oma runne perse ma keeranud pole ja üritanud alati kainelt mõelda olukorrad läbi. Omajagu nende turniiridega napikaid olnud kus ma valesti teinud kunagi ja nendest alati õppinud.
    Antud sample peale 2-3x max vist kokku üldse nii turniirilt välja lennanud, et olen lolli bluffi teinud või spewinud.

    Pigem olen liiga nit ja ei leia pushimis nuppu ülesse olukordades kus tuleb pushida ja stack kuivab kokku :(
    Olen üritanud mängida "for the win" starteegiaga mitte mincashe huiata (obv täica bubble ajal törts tightimaks) aga siiki stack kipub kokku kuivama kui juba seal ikka 5-6h juba mängitud bubble ammu läbi ja ei julge lihtsalt kuidagi oma nuppe sisse panna :S.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.10.11 at 15:08

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES