Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
Nüüd üle aasta juba ainult joogisena vahest, kui tuttavad suitsetavad ümberringi.. pohmakas on 3x hullem obv.
mul suitsetamine suurendab pohmelli

Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
Üritan maha jätta, suitsetanud olen seitse aastat. Kolmas päev ilma. Söögiisu lendas duublisse.
siis me oleme enam vähem ühel samal maal. ma ei tea kuidas sa päevi loed aga ma viimase suitsu tegin kolmapäeval enne magaminekut. ametlikuks ajaks loen siis neljapäeva hommikut 08:00 kui üles ärkasin.

Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
Varsti hakkad õiget söögi maitset ja lõhna ka tundma :)
Ja kui kaalu pärast muretsed, siis otsi omale mingi muu tegevus õgimise asemele...
kui suitsu ei tee siis keha tahab juba ise liikuda.

Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
Hetkel ei yhine. Pärast ajateenistust võib ju uuesti proovida. Ei viitsi seal punktide kaupa t2psemalt n2puga j2rge ajada ja j2rjekorras vastata, aga noh, suitsetanud vast 5-6 aastat. Maha proovinud j2tta vast 50-60 korda(neist t6sisemalt siis algusaastatel 2-3 korda, sai isegi kuu ilma oldud vist).

Motivatsiooni kohta nii palju, et mind tglt v2ga ei motiveeri miski maha j2tma. Mul ei ole seda sitta enesetunnet suitsetamisest ja mulle meeldivad need sinu kirjeldatud olukordades suitsu tegemised. Ja perse see tervis v6i kopsuv2hk. See on BS. JAH, suitsetamine suurendab v6imalust v2hki surra, aga no suitsetamise maha j2tmine ei v2lista homme auto alla j22mist. Ja samas on inimesi, kes on eluaeg suitsetanud, on 80+ aastat vanad ja suitsetavad ikka veel. Ja paralleelselt on inimesi, kes on eluaeg elanud tervislikust aspektist vaadates "t2iuslikku elu", ei suitseta ja ei joo ja n2ksivad porgandit ja ikka surevad enneaegselt maha.

Oleks garantii elada v22rtuslikku elu, 2kki siis j2taks paugupealt maha, a mine sa tea

Hetkel olen seda meelt, et naudin elu ja annan kiusatustele j2rele, kui mul on see v6imalus antud ning naudin seda ning kui peale ajateenistust j2tan j2lle 24ks tunniks maha ning teen siis edasi, ei kahetse ka midagi.
ausalt öeldes mind need vähid ja muud jurad üldse ei koti. kui suitsetamine ei võtaks võhma ära, pärast suitsu ei oleks vahest sant olla siis ma ei quitiks seda kunagi. isegi siis ma ei quitiks kui ta ei tekitakski sõltuvust, sest see on tegelt kuradima hea tegevus, lausa mõnus tegevus!

aga samas, mis mulle räigelt meeldib. kui ei ole kaua suitsu teinud, näiteks nädal ja siis teed suitsu. see kuidas katus sõitma hakkab on mega tunne, eriti kõva kui oled veel natsa jookis ka.