Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
erp, kuidas sa kujutad ette, et ekre suudab astuda järgmiseid samme mis tuginevad kooseluseadusele? endale tundub, et nad on paraku ennast nurka mänginud ja väga raske on näha kuidas nad suudaksid valimistel edukaks osutudes järgmisel neljal aastal homoabielud eestis legaliseerida ilma et nad kaotaks või vähemalt vihastaks välja suurt osa oma toetajatest.
Ma pole EKRE eestkõneleja ja mul endal on üsna ükskõik sellest kooseluseadusest, liiga palju vahtu on juba klopitud selle ümber, aga ma toetan EKRE arvamust, et nii olulise otsuse puhul olnuks vajalik korraldada referendum. Lihtsalt meie ühiskond pole valmis nii järskudeks ülevalt poolt tehtud muutusteks, mis seniseid traditsioonilisi väärtushinnanguid kõigutavad. Ja ma mõistan inimesi, kes tunnevad muret, kas nende teemade "soovitavat" käsitlemist ei hakata riiklikult kuidagi õppekavadesse suruma ja laste ajusid pesema (et samasooliste kooselud on sama vahvad või vahvamadki kui traditsioonilised ja et vastavates peredes kasvavatel lastel millestki puudu ei jää).

Ma ei saa ka aru, mis mõttes on EKRE end nurka surunud, kui EKRE-t toetab kooseluseaduse küsimuses vähemalt 2/3 eestlastest? :)