Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 123, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2373113121122123124125133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 441 kuni 2 460, kokku 3319
  1. #2441

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Päris karm ongi asi lehes :D
    Miks see Ruuky veel banni pole saanud? silmad hakkasid valutama kui ta poste lugesin :S
    Täitsa uskumatu on lugeda inimeste poste, kes veel üritavad teda kuidagi kaitsta, sest isegi kui kõik süüdistused tõele ei vasta siis oma käitumisega on ta ikkagi 100% kõik ära teeninud.
    Debiil, loe nüüd uuesti ja äkki siis mõistad, et ma mitte ei kaitse teda vaid ei saa aru miks on vaja kasutada avalikustamise meetodeid kui need a) ei anna sittagi b) võivad olla pigem kahjuks

  2. #2442

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Ruuky Vaata postitust
    Vaata mul on pohhh ... lad, et 50 inimest mind aitama tuli - ma tahan jalgratast tagasi mitte tunda end 50-ne inimese poolt aidatuna. Ja see nii öelda abi on üle 800 000 pealise küla kuulutamine, et näed tüüp oli loll ja jättis ratta lukustamata ja nüüd keegi paha loom varastas selle ära. Mul endal on ka mark ja mulle täiesti piisaks kui ma saaksin ratta rahulikult tagasi ja 50 olulist inimest teaks, kes oli varas ja enam selle loomaga tegemist ei teeks.
    siis sa pole väga hea inimene ja mul on kahju sinust, täitsa tõsiselt on. Siin leidub väga palju normaalsemaid inimesi, et sa ei pea siis vaeva siin rohkem nägemagi. Ja las olla asi edasi pohh.

  3. #2443

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    siis sa pole väga hea inimene ja mul on kahju sinust, täitsa tõsiselt on. Siin leidub väga palju normaalsemaid inimesi, et sa ei pea siis vaeva siin rohkem nägemagi. Ja las olla asi edasi pohh.
    Ma saan aru, et heaks inimeseks teeks mind see kui ma oskaks hinnata 50-ne inimese abitut abistamist ja samal ajal lööksin avalikult varga risti? Go figure ...

  4. #2444

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kuule Ruuky, aitab nüüd küll.

  5. #2445
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    sellise posti leidsin asjaga seonduvalt http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post26442464 aga seal on ka sees sellise scammeri user nagu billaivi, et ma ei tea mis seal tagamaad on täpsemalt.
    see oli ka mingi huvitav post seal http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post28085278
    Naljakas mu Starsi kasutaja on: BillAivy :D. See BillAivi peaks olema ( ma pole kindel selles 100% ) see sama tegelinski, kes kunagi mind scammis 20 euroga.( Tanel Taal ) Puhusin asja suureks ja helistasin ta vanematale jne. Lõpus sain siiski raha tagasi kergete intressidega isegi.

    Sorry for oft.

  6. #2446

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Ruuky Vaata postitust
    Ma saan aru,
    sorry ei. Saad välja elada: http://www.ohtuleht.ee/480541/kommentaarid .
    väike palve ära rohkem kirjuta, siis ei kirjuta ma ka rohkem ja on modedel ka elu lihtsam, ei pea seda jama kustutama hakkama. Win win kõigile.

  7. #2447
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ruuky ja mis korravalvur või abistaja sina siin oled, või mida sa oma jutuga öelda tahad...Tegid spetsiaalselt selle pärast siia kasutaja, et mingit möla suust välja ajada?

    Kõikidele ülejäänutele soovitaks seda debiili lihtsalt ingoreerida...

  8. #2448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    sellise posti leidsin asjaga seonduvalt http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post26442464 aga seal on ka sees sellise scammeri user nagu billaivi, et ma ei tea mis seal tagamaad on täpsemalt.
    see oli ka mingi huvitav post seal http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post28085278
    nagu ma sealt välja loen siis madis very(pokerstars) ja madis very(full tilt) kontod on mõlemad mingi scami-skeemiga olnud segatud. endal 2+2 foorumis kasutajat pole aga sellele tüübile seal kes info postitas võiks pm-i saata võib-olla leiab selgust sellese 2+2 skämmiskeemi sest see on miski 6 kuud tagasi postitatud.

  9. #2449

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Naljakas mu Starsi kasutaja on: BillAivy :D. See BillAivi peaks olema ( ma pole kindel selles 100% ) see sama tegelinski, kes kunagi mind scammis 20 euroga.( Tanel Taal ) Puhusin asja suureks ja helistasin ta vanematale jne. Lõpus sain siiski raha tagasi kergete intressidega isegi.

    Sorry for oft.
    Arvestades et Madis konto baniti seal ka koheselt ära siis vb mingi lisainfo sellest Tanel Taalist oleks vajalik siin veel, ala kas on Madisega mingeid ühendusi vms.

  10. #2450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Ruuky ja mis korravalvur või abistaja sina siin oled, või mida sa oma jutuga öelda tahad...Tegid spetsiaalselt selle pärast siia kasutaja, et mingit möla suust välja ajada?

    Kõikidele ülejäänutele soovitaks seda debiili lihtsalt ingoreerida...
    Oma kõige esimeses postis selgitasin seda (hommikul enne kui artikkel Õhtulehte pandi). Loomulikult pole sa seda lugenud seega on hea möliseda ...

    Edit: Ei kavatse rohkem selles teemas sõna võtta, sest olen oma arvamuse välja öelnud ja sellest piisab.
    Viimati muudetud Ruuky poolt : 11.06.12 at 16:41

  11. #2451

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Päris karm ongi asi lehes :D
    Miks see Ruuky veel banni pole saanud? silmad hakkasid valutama kui ta poste lugesin :S
    Täitsa uskumatu on lugeda inimeste poste, kes veel üritavad teda kuidagi kaitsta, sest isegi kui kõik süüdistused tõele ei vasta siis oma käitumisega on ta ikkagi 100% kõik ära teeninud.
    mitte lehes, vaid veebiportaalis. väga suur vahe.

  12. #2452
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    huvitav,kuidas sattusid madise ft ja starsi kontod 2p2 skämmerite listi http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=99774

    erplanderile: tunnen kaasa, kui härra kirjalik ülestunnistus ei olnud piisav tõestusmaterjal. mainisin aastatetagust intsidenti ainult sellepärast, et oleks tookord adekvaatselt asjale reageeritud, siis arvatavasti poleks madis praegustesse probleemidesse sattunud.

  13. #2453
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    huvitav,kuidas sattusid madise ft ja starsi kontod 2p2 skämmerite listi http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=99774

    erplanderile: tunnen kaasa, kui härra kirjalik ülestunnistus ei olnud piisav tõestusmaterjal. mainisin aastatetagust intsidenti ainult sellepärast, et oleks tookord adekvaatselt asjale reageeritud, siis arvatavasti poleks madis praegustesse probleemidesse sattunud.
    Dafoq. Keegi võiks saata PMi tollele 2p2 modele ja küsida. Tõesti huvitav, mis pettusega ta seal hakkama on saanud.

  14. #2454
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Juba saadetud.

  15. #2455

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Huvitav kui sügavale temaga seotud jama kaevata annab? Hetkel tundub et põhja näha pole :/

  16. #2456
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Juba saadetud.
    Jõudsin ka ära saata :P. No vaatame, mis siit välja tuleb siis nüüd.

    Tsitaat Algselt postitas tolik Vaata postitust
    ära nüüd hullu ka pane.
    Tean, et oled Madise bf aga siiamaani tundub tõesti, et lõppu pole näha.
    Tegelikult käib see ka pettuse alla, et ta on seoses oma firmaga kinnitamata andmetel võlgu päris palju raha. :)
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 11.06.12 at 17:39

  17. #2457

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Huvitav kui sügavale temaga seotud jama kaevata annab? Hetkel tundub et põhja näha pole :/
    ära nüüd hullu ka pane.

  18. #2458
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Millal Madis taaskord aega lubas leida, et vastuseid anda ?

  19. #2459

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    See pask hakkab juba epic mõõtmeid võtma. Ma mõtlesin, et jätan kogu selle sita rahule ja enam ei torgi, aga tundub, et see on üks lõputu petuskeemide ja huiamiste jada. Ebareaalne vend lihtsalt. Suht sõnatuks võtab.
    Kui raske oli kõik üles tunnistada, rahad ära maksta, vabandust paluda ja eluga rahulikult edasi minna. Nüüd tuleb nii palju luukeresid kapist välja. et jube kohe. Ja paistab, et lõppu ei tulegi.
    Huvitav, et vanema generatsiooni vendadel 30+ on asjast kõigil sarnane arusaam. Iga vale eest vastu tatti, seni kuni hakkab aru saama, mis ta valesti on teinud. Kodus pole kunagi vitsa saanud või karistada???
    Krt, sul tuleks telekas, arvuti+ internet ja telefon käest ära võtta, terveks suveks maale tööle viia. Toidad sigu, kõplaid peenraid, teed talvepuid, võtad kartulit ja teed füüsilist tööd. Reaalset elu on sul vaja näha tatilutu!

  20. #2460

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas MrT2inem Vaata postitust
    Millal Madis taaskord aega lubas leida, et vastuseid anda ?
    TLinnamägi: "ligemal ajal"

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES