Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 15, kokku 15

Teema: NLHE HU cash

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: NLHE HU cash

    Tere!

    Ma olen Starsi NL 25 short laudades mänginud ilmselt paartuhat kätt ja võitnud eeldatavalt 500$+
    Kuna ma ei viici HEMi upgradeda siis mingit graafikut ma Sulle anda ei saa ning ma ei tea, kas on võimalik internetist enam tulemusi järgi vaadata.

    Igatahes oleksin mänginud käsi järgnevalt:
    1) bet turn 3$, shove river; kui paned pool potti turnis, siis võiksid riveris bettida 75%- peale seda oled shortstacki avstu pot committed, seega call on fine
    2) fine. Ilmselt on tal flush, kuigi osad 3-betivad ka seal Tx, seega min-reraise call on ok.
    3) ilmselt ok. River shove halvemad käed ei calli. By-in 50bb. VÕid vahepeal lasta ka 22-23$, kuid alla selle ei soovitaks.
    4) ok. Ma ei eelda, et riveris Sind väga tihti üle tõstetakse, samas kuna see pole shove, siis b/c on ok. Vahepeal ta bluffib ning vahepeal split. Kui oleks shove, siis peaksid foldima (buy-in võiks olla jälle 50bb)
    5) ok. Ma ilmselt oleks ka riveris veidi üle tõstnud, sest ta võib b/c viletsamate kätega, samas üldjuhul tal ei ole seal enamasti QJ või paremat.

    Kokkuvõttes, kuna Sa postitasid siia üldjuhul ainult käsi, kus Sa kaotasid, siis on raske öelda, mis teeb Sind kaotavaks mängijaks. Kui viicid, siis saada pm, saame veidi täpsemalt arutada, kuidas saaksin aidata. Ma ise arvan, et näit kogu sessi käte ülevaatamine võiks anda kõige parema tulemuse

    NL HU puhul on kõige tähtsam mängu tunnetus ja seda ei ole niiväga kerge õppida. Üldine soovitus on- ära mängija vastasega, kes tundub olevat Sinust parem või võrdsem (kui ta just ei ole tildis), sest üldjuhul jääd Sina (või mõlemad) kaotajaks.

  2. #2
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: NLHE HU cash

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20 Vaata postitust
    Tere!

    Ma olen Starsi NL 25 short laudades mänginud ilmselt paartuhat kätt ja võitnud eeldatavalt 500$+
    Kuna ma ei viici HEMi upgradeda siis mingit graafikut ma Sulle anda ei saa ning ma ei tea, kas on võimalik internetist enam tulemusi järgi vaadata.
    Terv,

    Kas Starsis on nl25 hu lauad nüüdsest? See paartuhat kätt on muidugi suht olematu sample.

  3. #3

    Re: NLHE HU cash

    Sry, mõtlesin NL 50 short
    Eks ta üldjuhul ei ole tõepoolest väga suur ning ma viimasel ajal keskendun PLO 50, samas minu puhul keeldutakse mängimast u 50% juhtudel, mis peaks midagi minu taseme kohta näitama (st regular istub lauas ja ootab fishi, kui liitun, siis sit out)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES