Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 43 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 855
  1. #321

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    p.s. tegelt võiks keegi asjatundjam rääkida pulsikelladest.. ma üha rohkem mõtlen, et tahaks kogu oma treeningu puhul jälgida kus ja kuidas mul pulsi rütm on.. tahaks mingit asisemat kella, mida saaks kasutada ka ujumises, millel oleks mingid lisaandurid ja mida saaks arvutiga ühendada ja oma treeningud ja graafikud jms sodi sisse laadida koos treeninkavade jms kraamiga... tänu siinsele topicule hakkasin mõtlema, et võibolla tõesti hetkel oma intensiivse trenniga koorman südant liiga palju.. käisin täna EKG'd tegemas ja arst ütles ilma küsimatagi, et näha on, et treenitud südamega tegemist ja et tõenäoliselt on mul võhma palju..
    väga täpselt rääkida ei oska, aga vaata polari kodukal ringi ja sealt vali mingi, mis funktsioonide poolest parim tundub. Firma koha pealt muud soovitada ei julge. Ise kasutan suht vana s725x - töötab perfektselt peale 8t aastat korralikku kasutamist.

  2. #322

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kuuga ei ehita ükski kehaehitaja ilma steroidideta üle 2kg(ühekuulised erandid välja jättes) lihast juurde. Isegi see on üsna optimistlik number.
    Jeebus on korduvalt öelnud, et tema saab. Pole mõtet vaielda.

  3. #323
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jeebus, mis eesmärgil sa üldse sellist hullu lühiajaliselt paned? Kus sul kiire on?
    lihtsalt hüperaktiivne olen, ma olen varem ennast haigelt vormi ajanud, siis selle kuudega tagasi lebonud, siis uuesti.
    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Jeebus on korduvalt öelnud, et tema saab. Pole mõtet vaielda.
    ma ei midagi kindlat väitnud, ma mäletan omast kogemusest, et 6-7 kg kuuga juurde võtta on võimalik, ja tookord panin ma pigem 2 nädalat hullu, 2 nädalat tavalist trenni. pead ei anna aga rasva pealt see enamik küll tulla ei saanud.

    ---
    ma käin veel täna kaalu ja body fat % üle, et saada võimalikult täpne ülevaade
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 06.12.12 at 09:02

  4. #324

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma ei midagi kindlat väitnud, ma mäletan omast kogemusest, et 6-7 kg kuuga juurde võtta on võimalik, ja tookord panin ma pigem 2 nädalat hullu, 2 nädalat tavalist trenni. pead ei anna aga rasva pealt see enamik küll tulla ei saanud.

    ---
    ma käin veel täna kaalu ja body fat % üle, et saada võimalikult täpne ülevaade
    Max 2kg lihast. Ülejäänud rasv + vesi.

    Muidugi on kaduvväike võimalus, et oled unicorn ja võtad 5kg puhast lihast kuus ilma roidideta. :)

    ( Click to show/hide )

  5. #325
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    ma vaatan, palju praegu 2 nädalaga tuleb aga eks see peabki suur number olema, sest sellist kava ei ole võimalik üle paari nädala järjest lasta
    siis liigun edasi jaotatud kavale ja näeb, palju kuuga tuleb
    ma ei taha biased numbrit, püüan samal kellaajal kaalu mõõta, muidu siin oli juba kolme päeva tagant kolme kilone muutus aga eks see oli tänu mu salatipäevale ja ringitrippimisele

  6. #326
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    +1 6-7kg lihast on võimatu, kuuga, nagu GJ ütles, suur osa rasva, vett. Üldiselt on väga raske puhast lihast kasvatada, alati tuleb rasva.

  7. #327
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Teeme koos trenni?!

    Vesi, rasv + veel võimalik organite ümber olev rasv...

    Ja kõige lõpuks lihas.

    2kg 1 kuuga puhast lihast ka ei usu naturaalselt.

  8. #328

    Re: Teeme koos trenni?!

    Lihas koosneb kah 75% ulatuses veest. Kulturististid, kes on end võistlusteks kuivaks ajanud, võivad isegi 20 kg juurde võtta peale võistlusi paari päevaga ja visuaalselt mingit väga hullu pekki ei paista. Kui Jeebus on nii kuiv, nagu siin pildipeal, siis juba mõni kreatiini sisaldav proteiinipulber võib selle 6-7 kg vett lisaks kinni hoida ja visuaalselt paistab, nagu oleks lihast ehitatud. See sama teema, kuidas naised dieetidega 10 kg kahe nädalaga maha võtavad.
    Trenniga lõhud lihaskiude, mis puhates peavad kokku (suuremaks) kasvama. See on ilma roidideta pikaajaline protsess.

    Õige trenn peab olema valitud selline, mida teed aastaid stabiilselt ja rõõmuga. Sa võid arvata, et need vahepealsed lebotamisperioodid on su vaba tahe, aga ma usun siiski, et su ekstreemi saanud keha kirjutab sulle need mõtted ette enda kaitsmiseks.

  9. #329
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    lihtsalt hüperaktiivne olen, ma olen varem ennast haigelt vormi ajanud, siis selle kuudega tagasi lebonud, siis uuesti.

    ma ei midagi kindlat väitnud, ma mäletan omast kogemusest, et 6-7 kg kuuga juurde võtta on võimalik, ja tookord panin ma pigem 2 nädalat hullu, 2 nädalat tavalist trenni. pead ei anna aga rasva pealt see enamik küll tulla ei saanud.

    ---
    ma käin veel täna kaalu ja body fat % üle, et saada võimalikult täpne ülevaade
    miks sa sellist asja teed? kas ei oleks rohkem rahuldust pakkuv pidev mõõdukas liigutamine (a'la 2 korda nädalas kivipalli)?

  10. #330

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    miks sa sellist asja teed? kas ei oleks rohkem rahuldust pakkuv pidev mõõdukas liigutamine (a'la 2 korda nädalas kivipalli)?
    No sõnavõtte lugedes ja põikpäisust lugedes on kindel et kivipall seal kardiokavas ka igapäevaselt sees on.

  11. #331
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Lihas koosneb kah 75% ulatuses veest. Kulturististid, kes on end võistlusteks kuivaks ajanud, võivad isegi 20 kg juurde võtta peale võistlusi paari päevaga ja visuaalselt mingit väga hullu pekki ei paista. Kui Jeebus on nii kuiv, nagu siin pildipeal, siis juba mõni kreatiini sisaldav proteiinipulber võib selle 6-7 kg vett lisaks kinni hoida ja visuaalselt paistab, nagu oleks lihast ehitatud. See sama teema, kuidas naised dieetidega 10 kg kahe nädalaga maha võtavad.
    Trenniga lõhud lihaskiude, mis puhates peavad kokku (suuremaks) kasvama. See on ilma roidideta pikaajaline protsess
    väga hästi seletatud!
    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Õige trenn peab olema valitud selline, mida teed aastaid stabiilselt ja rõõmuga. Sa võid arvata, et need vahepealsed lebotamisperioodid on su vaba tahe, aga ma usun siiski, et su ekstreemi saanud keha kirjutab sulle need mõtted ette enda kaitsmiseks.
    see on imo nii ja naa, mul lihtsalt vahelduvad füüsilised huvid vaimsetega
    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    miks sa sellist asja teed? kas ei oleks rohkem rahuldust pakkuv pidev mõõdukas liigutamine (a'la 2 korda nädalas kivipalli)?
    mul on vaja raskusi ületada, et tunda midagi, stabiilne trenn jätab täiesti tuimaks.
    ei ole paremat tunnet, kui teha midagi, mida sa arvasid mitte suutvat.

  12. #332
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Teeme koos trenni?!

    4. aasta pärast on muidu Olümpiamängud jälle, peaksid jõudma küll tõestada foorumikaaslastele, et jõuad mingil alal sinna

  13. #333
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Teeme koos trenni?!

    Hakkasin ka siis trenni tegema, mõtlesin, et teeks kohe koos videopäevikuga, et hakkaks salvestama treeninguid.

    Trenniks ise ninja-karatee ja jalaga pöörded(pöördelt löögid)... Tulevikus plaanis kindlasti ka mõõgad ja chakud osta...

    Ahjaa esialgu siis plaanis, või noh eesmärgiks võtan 10kg alla võtta ca jaanuari lõpuks, et mis arvate (hetkeseisu saab siis videost)

    Lisan siis esimese video ka treeningust:
    ( Click to show/hide )

  14. #334
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    k, eesmised õlalihased läksid :( poleks pidanud 45 kraadi alt rinda suruma, õnneks jõudsin just rinnaga lõpule
    põhjus oli selles, et tõstsin eile hantleid ette, need jätan pigem siis tegemata
    muidu rind oli hästi taastunud, arvestades, et ma lasin ta üleeile sodiks ja täna samuti (alati kaks viimast seeriat failini ja kuna igal korral jääb natuke üle, siis paned peopesad kokku ja surud lihtsalt selle viimase jõu välja)

    sain asisemat masinat kasutada, mille peal seisin ning tõmbasin kangi ette : see näitas 79kg ja 7% BF
    igal juhul tahan sel kuul pressida massi juurde, ning kui midagi ette võtan, siis ei quiti.
    söön palju, see jääb aga eks siis tuleb mõelda, kas panna hullu edasi, või nittida.

  15. #335
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Keegi korralikku õlg+selg, treeningpäeva jaoks kava oskab koostada ? Mul on tunne, et mu enda oma pole just kõige parem. Panen ta siia kirja ka.

    Õlg+selg:

    4x10 - Seated pully rows
    4x10 - 90 behind press
    4x10 - Pull downs (kukla taha)
    4x10 - Püsti, hantlitega lendamine
    4x15 - Cable (nii, et alt kinnitatud, üks käsi korraga, vastava tehnikaga hammustab õlga küll).

    Vahele kõhuka set, aga see selleks. Mida arvate, üldiselt ? Nädalas teen ühe korra selg+õlg, seega võiks võimalikult efektiivne olla. Üldiselt kõige ebameeldivam treeningpäev, raske ja igatipidi vägistab lihaseid.
    Viimati muudetud inward poolt : 06.12.12 at 16:41

  16. #336
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Teeme koos trenni?!

    mul selline
    Ettekallutatud kangi tõmbed vastu kõhtu 3 x 6 – 10
    Ploki tõmbed ülalt lai haare v. Lõuatõmbed 3 x 8 – 10
    Ploki tõmbed istudes vastu kõhtu 3 x 8 – 10
    Istudes hantlite surumine 3 x 6 – 10
    Lendamine küljele hantlitega 3 x 8 – 10
    Jalgade tõsted toengus või rippes 4 x max.
    Keretõsted kõhupingil või põrandal

    Alaselg saab jalapäeval harjutusi

  17. #337
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Teeme koos trenni?!

    inward, see kava küll eriti hea pole, 5 harjutusega sa selg ja õlga ära ei treeni. ise teen õlgadele juba 8 harjutust + selg, hetkel liiga väsind et midagi pikelt soovitada/kirjutada

  18. #338
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    4x10 - Seated pully rows
    4x10 - 90 behind press
    4x10 - Pull downs (kukla taha)
    4x10 - Püsti, hantlitega lendamine
    4x15 - Cable (nii, et alt kinnitatud, üks käsi korraga, vastava tehnikaga hammustab õlga küll).
    seated pulley rows tahapoole, see pole harjutus, mida maxiga teha, alaselga võiks rahulikumalt võtta, seetõttu pole tal ka kohta esimese harjutusena
    press ja deltoid raises ongi effektiivseimad, pulldowns seljale
    küsimus nüüd selles, kas oled valmis harjutusi juurde lisama=?

  19. #339
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    seated pulley rows tahapoole, see pole harjutus, mida maxiga teha, alaselga võiks rahulikumalt võtta, seetõttu pole tal ka kohta esimese harjutusena
    press ja deltoid raises ongi effektiivseimad, pulldowns seljale
    küsimus nüüd selles, kas oled valmis harjutusi juurde lisama=?
    Ega järjekorda võib kritiseerida ka. Paar tükki ju võib iseenesest.

  20. #340
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Ega järjekorda võib kritiseerida ka. Paar tükki ju võib iseenesest.
    siis vaata oma õlga külje pealt, millest sul puudus on
    ideaalis peaks välja olema arenenud eesmised, keskmised ja tagumised õlalihased :
    ( Click to show/hide )

Lehekülg 17, kokku 43 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES