Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 43, kokku 46 EsimeneEsimene ... 334142434445 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 913
  1. #841
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas Looper Vaata postitust
    Kes hundid olid siis? :D
    Polnudki hunte. rigged mäng.

  2. #842

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Emma/Bwg/overbet

  3. #843

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    idiots. quitin ww 4 life srsly

  4. #844
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    miks keegi votecounti ei pane

  5. #845
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Exclamation Vote Count 499 to 844

    Hääled seisuga post 499 kuni 844
    Öö saabub 5:13:33 pärast

    ---
    Hääli Lynch Hääletajad
    3 overbet Emma (23), q_q (68), VisaHing (73)
    2 VisaHing BlackWerewolfGenie (17), Looper (29)
    1 flipmachine overbet (4)
    4 ei ole hääletanud timz0333 (20), pkrranno (0), LuuK (1), flipmachine (0)
    2 Viga WowAwiAA (67), kaardimaja (22)

  6. #846
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Kelle võtame siis :D ?

  7. #847
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Looper

  8. #848
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    ma tegin ninja editi alla 7sek'i

  9. #849

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    ikka overbet ju :)

  10. #850
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    ON ÖÖÖ!!!

  11. #851

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    ON PÄEV
    hundid tapsid öösel visahinge kes oli Külatark

  12. #852

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    tra, täiesti mõttetu mäng, kui host selline on...

  13. #853
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Mäng vist läbi?

    Host:
    1. Ei tohiks mängijate teemas naljatleda.
    2. Mängijate peale karjuda ning ma ei tea mida teha.

    Mängijaid ei tohiks
    1. Omaalgatuslikult teistele mängijatele midagi kirjutada. Kui mingi jama on siis kirjuta kellelegi asjaga kursis olevale nagu näiteks lenc või mina (kui me ei mängi)
    2. Ärge arutage mingeid mod slippe, PMe, modkille jne asju.

    Tehniline pool
    1. Kui oled host, siis saada kirjad BCC copy abil. Saab kuni 8 inimest korraga saata. 13se mängu puhul seega üks kiri huntidele, üks kiri külatargale ja 2 kirja teistele ning asi done.

  14. #854
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Ma olen üsna WW donk, aga ma esitaks aktiivsemale mängijaskonnale küsimuse, et kas te ise ei leia, et nö "üle mängite"? Jah, leveldamine käib selle mängu juurde, aga ma olen seda teemat (ning paar eelmist) aktiivsemalt kaasa lugenud ning suurema osa ajast toimub siin mingi täielik clusterfuck. Mitte kui mingisugust argumenteeritud arutelu ei toimu vaid lahmitakse täiesti huupi (a'la keegi postitab mingi pildi ja siis 5 tüüpi karjuvad selle peale kooris, et "slip imo") ja reaalset sisu on mängudel vähem kui keskmisel 2+2 LC teemal. Vähemalt jääb küll mulje, et suurem osa ennustab suht teelehtede pealt mingeid täiesti idiootseid järeldusi tehes ja hundid lihtsalt naeravad wolfchatis, et teised ennast maksimaalselt üle leveldavad. Kui vaadata seda ja tavalist 2+2 POG mängu on vahe nagu öö ja päev.

  15. #855
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kui vaadata seda ja tavalist 2+2 POG mängu on vahe nagu öö ja päev.
    Sa ei tea millest sa räägid, 2p2 mängud on sama kohutavad.

    Meie foorumi mängude viga on lihtsalt see, et mängima on sattunud suur hulk väga nõrga närvikavaga inimesi, seega kui tekivad suuremad vaidlused siis enamjaolt lõppevad need mõne modkilliga ja see jätab mängust kaootilise mulje.

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    jääb küll mulje, et suurem osa ennustab suht teelehtede pealt mingeid täiesti idiootseid järeldusi tehes ja hundid lihtsalt naeravad wolfchatis
    2p2s mängitakse just nii, selle mängustiili nimi on "seer cover".

  16. #856
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    ma suitsetasin teelehed ära.

  17. #857
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    Liitus
    Sep 2013
    Postitusi
    2 145

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    aga on the serious note siis overbet tundub ikka suht frozen ma arvan, et täna overbet homme ta buddy wowa ja siis võtame karupoja.

  18. #858

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Mäng vist läbi?

    Host:
    1. Ei tohiks mängijate teemas naljatleda.
    2. Mängijate peale karjuda ning ma ei tea mida teha.

    Mängijaid ei tohiks
    1. Omaalgatuslikult teistele mängijatele midagi kirjutada. Kui mingi jama on siis kirjuta kellelegi asjaga kursis olevale nagu näiteks lenc või mina (kui me ei mängi)
    2. Ärge arutage mingeid mod slippe, PMe, modkille jne asju.

    Tehniline pool
    1. Kui oled host, siis saada kirjad BCC copy abil. Saab kuni 8 inimest korraga saata. 13se mängu puhul seega üks kiri huntidele, üks kiri külatargale ja 2 kirja teistele ning asi done.
    nõus, aga so - so.

    Ma leian, et teatud entertainment value on suhteliselt hea, hoiab mängu huvitavana nii mängijatele kui modile. Iseasi on see, kas mina olen õige vend sellisel viisil seda läbi viima - arvatavasti ei ole. Aga siiski ma arvan, et ka ma suutsin osades kohtades asja huvitavaks teha. Teise poolega keerasin jällegi perse.

    + kui mängijad nagunii suhtuvad teatud viisil, kus heidetakse nalja (enamasti loodetavasti heatahtlikult) minu modimise üle jne, siis ma ei näe pointi mingi timexi lõustaga siin istuda ja tuimalt votecounterit toppida. Nalja peab saama ja ma arvan, et hundi chatis oli vähemalt entertainment valuet küllaga. Samamoodi ka eelmine kord.

    2) enamjaolt need "karjumised" olnud sõbralikud. See mäng ajas jah totaalselt tilti,et 2 mängijat võtavad omavahel õiguse hakata minu kustutatud poste editima ja avama ning siis mind selles süüdistama. Sealjuures jääb neil endal õigust ka veel üle (VisaHing).

    3) mis puudutab fabulousi juttu, siis q_q vastust võib ignoda. Fabil on õigus. Enamus analüüsist tehakse stiilis "WW3 oli ka selline olukord nüüd lockclear". Ainukene, kes siin nii ei mõtle on senimaani olnud tolmuahv ning q_q (no offence to others).

    Ja tõesti on endal ka no fucks given mängu suhtes, kui terve read minu suunas on iga mäng nt olnud : "kui karupoeg on endgame sees, siis ta on hunt". Viimastes mängudes ma muidugi tola olnud ja seda tõenäosust vähendanud.

  19. #859
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    nõus, aga so - so.

    Ma leian, et teatud entertainment value on suhteliselt hea, hoiab mängu huvitavana nii mängijatele kui modile. Iseasi on see, kas mina olen õige vend sellisel viisil seda läbi viima - arvatavasti ei ole. Aga siiski ma arvan, et ka ma suutsin osades kohtades asja huvitavaks teha. Teise poolega keerasin jällegi perse.

    + kui mängijad nagunii suhtuvad teatud viisil, kus heidetakse nalja (enamasti loodetavasti heatahtlikult) minu modimise üle jne, siis ma ei näe pointi mingi timexi lõustaga siin istuda ja tuimalt votecounterit toppida. Nalja peab saama ja ma arvan, et hundi chatis oli vähemalt entertainment valuet küllaga. Samamoodi ka eelmine kord.

    2) enamjaolt need "karjumised" olnud sõbralikud. See mäng ajas jah totaalselt tilti,et 2 mängijat võtavad omavahel õiguse hakata minu kustutatud poste editima ja avama ning siis mind selles süüdistama. Sealjuures jääb neil endal õigust ka veel üle (VisaHing).

    3) mis puudutab fabulousi juttu, siis q_q vastust võib ignoda. Fabil on õigus. Enamus analüüsist tehakse stiilis "WW3 oli ka selline olukord nüüd lockclear". Ainukene, kes siin nii ei mõtle on senimaani olnud tolmuahv ning q_q (no offence to others).

    Ja tõesti on endal ka no fucks given mängu suhtes, kui terve read minu suunas on iga mäng nt olnud : "kui karupoeg on endgame sees, siis ta on hunt". Viimastes mängudes ma muidugi tola olnud ja seda tõenäosust vähendanud.
    Ma ütlesin sulle juba alguses, et lase need 2 posti, mis kustutasid taastada kellegi poolt. Su vastus oli, et: '' votecounter töötab ka ilma nende postideta ilusti '' . Ma ütlesin sulle, et '' Ta ei hakka tööle trust me '' Edasi oli suht savi juba. Siis kui juba päev otsa polnud votecounti tuletasin sulle uuesti meelde. Taaskord vaidlesid vastu, et votecounter hakkab tööle. PMisin ka sulle.

    Siis üks hetk tuli su poolt juba postitus: '' Votecount ei hakka tööle, jookseb kohe kokku '' Peale seda vaidlesid uuesti vastu kui ma sulle ütlesin, et asi on neis 2es postis.

    Siis viskas kopa ette mul. Kuna ma pole ühenduses ühegi mode-adminiga skype teel, siis võtsin lambika ettejuhtuva ehk Gbjohn kellele viskasin PMi, et ta saadaks mõnele modele kes tal skypes on kirja, et need 2 posti taastada.

    Kust ma teadsin, et need 2 sisaldavad sul mingeid liste.

    Edasi sa tead juba ise.

    Eht lohv imo ikka, kes võtab siukse vastutuse ja laseb rahval 2 päeva tühja postitada ja keerab mängu *****.

  20. #860

    Re: VisaHunt vol II - OFFICIAL mängu teema!

    Visa miks sa mu pmidele ei vasta :(

Lehekülg 43, kokku 46 EsimeneEsimene ... 334142434445 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES