Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 143, kokku 145 EsimeneEsimene ... 4393133141142143144145 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 841 kuni 2 860, kokku 2882
  1. #2841
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Selleks,et võidud suuremad oleksid ei tohi paari poti võitmise järel mängimist lõpetada.Edu laudades ja elus!
    Ma ise mõtlesin sama asja :D

  2. #2842
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    bump

    edit: Ranka võiks kella kah õigeks näppida.

  3. #2843
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 124

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    bump

    edit: Ranka võiks kella kah õigeks näppida.
    Kui sul kell vale, siis oma profiili seadete all muuda see õigeks.

  4. #2844
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu, rahvas nõuab update.

  5. #2845
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Pff....sorry. Päevik on jälle unarusse jäänud. Küll aga olen coachiga põhimõtteliselt iga sessi järgselt suhelnud. Bustosse ei ole lennanud :) aga imet pole kah sündinud. Kuigi ise tunnen ning ka statid näitavad, et mäng on paremaks läinud.

    Volüüm jäi novembris väikseks kuna vahepeal olin rohkem kui nädala palavikus ning ei saanud mängida.


  6. #2846

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    kindel et coach ise biidib ikka?

  7. #2847
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    kindel et coach ise biidib ikka?
    Kindel.

  8. #2848
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Kindel.
    enne või peale rakebacki ?

  9. #2849
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Jumal küll. 7k kätt FR- BE ja juba vaja ilkuma tulla. Keep grinding Nozzu!

  10. #2850
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    I will, timz, I will
    Alla andmine pole minu stiil.

  11. #2851
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    enne või peale rakebacki ?
    Ära urise. Kukuksid istuli nagu clicki müüja Cocaga kohtudes, kui mu coachi graphe näeksid. Meie diilis olen mina see nõrgem lüli, mitte tema.

  12. #2852
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ära urise. Kukuksid istuli nagu clicki müüja Cocaga kohtudes, kui mu coachi graphe näeksid. Meie diilis olen mina see nõrgem lüli, mitte tema.
    Mhh, ma tegin nalja ju. Omal ka kõikuv aeg hetkel, aga edu tegemistes ja kindlasti hakkab minema.

  13. #2853
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Mhh, ma tegin nalja ju. Omal ka kõikuv aeg hetkel, aga edu tegemistes ja kindlasti hakkab minema.
    Ehh, vabandust, ma ei tahtnud järsk olla. Lihtsalt, eraelus praegu kah nii öelda kõikuv aeg, mistõttu emotsionaalselt veits pinges :)

  14. #2854
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Pokkerist: Arstid ilmselt ütleks, et seisund on kriitiline, ent stabiilne :). Tiksun kord all, kord pealpool nulljoont ja ootan hiiterit. Bustosse ei lähe.

    Aga nüüd olulisem asi. Äkki keegi juurateadmistega inimene oskaks vastata. Nimelt on plaanis soetada endale üks korter. Küsimus on aga selles, et kas mu lapse emal, kellega me nüüd jälle lahus oleme oma kuu aega, tekib mingi õigus sellele korterile.
    Seob meid ühine laps ja ilmselt on ka kusagil registrites kirjas, et tema on lapse ema ja mina lapse isa. Abielus pole ma selle inimesega kunagi olnud. Aga ei ole ka ühtki paberit, mis kinnitaks, et me praegu lahus oleme. Ehk siis, kas ta võib väita mingil hetkel, et korter on soetatud meie kooselu ajal ning nõuda seda endale?

  15. #2855
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    vahest loen neid lugusid ja mõtlen et küll leiate te ikka neiud omale..

  16. #2856
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Pokkerist: Arstid ilmselt ütleks, et seisund on kriitiline, ent stabiilne :). Tiksun kord all, kord pealpool nulljoont ja ootan hiiterit. Bustosse ei lähe.

    Aga nüüd olulisem asi. Äkki keegi juurateadmistega inimene oskaks vastata. Nimelt on plaanis soetada endale üks korter. Küsimus on aga selles, et kas mu lapse emal, kellega me nüüd jälle lahus oleme oma kuu aega, tekib mingi õigus sellele korterile.
    Seob meid ühine laps ja ilmselt on ka kusagil registrites kirjas, et tema on lapse ema ja mina lapse isa. Abielus pole ma selle inimesega kunagi olnud. Aga ei ole ka ühtki paberit, mis kinnitaks, et me praegu lahus oleme. Ehk siis, kas ta võib väita mingil hetkel, et korter on soetatud meie kooselu ajal ning nõuda seda endale?
    Ei ole juura inimene aga see küll võimalik ei saa olla.

  17. #2857
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    No siis on küll kole naine, kui arvad, et võib nii teha.

  18. #2858
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Aga nüüd olulisem asi. Äkki keegi juurateadmistega inimene oskaks vastata. Nimelt on plaanis soetada endale üks korter. Küsimus on aga selles, et kas mu lapse emal, kellega me nüüd jälle lahus oleme oma kuu aega, tekib mingi õigus sellele korterile.
    Seob meid ühine laps ja ilmselt on ka kusagil registrites kirjas, et tema on lapse ema ja mina lapse isa. Abielus pole ma selle inimesega kunagi olnud. Aga ei ole ka ühtki paberit, mis kinnitaks, et me praegu lahus oleme. Ehk siis, kas ta võib väita mingil hetkel, et korter on soetatud meie kooselu ajal ning nõuda seda endale?
    Kui sina ostad,abielus ei ole, siis on korter 100% sinu nimel ja sinu oma. Sa võid pm igal hetkel naise välja visata. Reaalselt aga kuidas sa seda teed kui ka laps mängus. Naist võid välja visata, aga last emaga on juba palju raskem välja visata(mõtlen just emotsionaalselt) ja pahatihti mees kolib ise üürikasse...

    Ma soovitaksin paremat varianti. Las naine ostab korteri(tõenäoliselt laenuga) kui midagi juhtub kolid välja. Seni kuni koos olete aitad nt pangamakseid vms tasuda. Sinul mingit õigust korterile pole. See nagu sinu toetus perele

    Igasugsued 2 peale võtmised ja käendamised jms on paras pullikaka, lahkuminekul suured probleemid. Näen tuttavate pealt kuidas lahkumineku korral suurte pangalaenutega möllatakse ja närvitsetakse
    Viimati muudetud privador poolt : 13.12.13 at 00:20

  19. #2859
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kui sina ostad,abielus ei ole, siis on korter 100% sinu nimel ja sinu oma. Sa võid pm igal hetkel naise välja visata. Reaalselt aga kuidas sa seda teed kui ka laps mängus. Naist võid välja visata, aga last emaga on juba palju raskem välja visata(mõtlen just emotsionaalselt) ja pahatihti mees kolib ise üürikasse...
    Ei, ei - ega ma siis oma lapse emaga sinna koli. Kolin ja ostan üksi (või noh, mul on investorid: päranditeema aga see pole oluline). Lapse emal juba oma elamispind olemas. Laps hakkab vastavalt kokkuleppele nädal minu, nädal tema juures olema. Lihtsalt mina kavatsen oma praegusest elukohast (kus ka lapse ema enam ei ela) välja kolida ja omale korteri osta.
    Ja nüüd küsimus ongi selles, et kas lapse emale laieneb õigus sellele, minu poolt ostetavale korterile (või poolele sellele), juhul kui ta peaks väitma, et see on meie kooselu jooksul soetatud vara, mida see tegelikult ei ole, sest me ei ole enam koos (aga mul ei ole ühtki dokumenti mis tõestaks, et me enam (näiteks korteri soetamise hetkel) koos ei ole ega samas ka ühtki dokumenti mis tõestaks, et me enne või pärast lapse eostamist koos oleks olnud).

    Ehk siis, kas ma peaksin oma tagala kindlustamiseks korteri näiteks ühe oma vanema nimele kirjutama?
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 13.12.13 at 01:09

  20. #2860
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kui sa kooselu ple allkirjaga kinnitanud, siis ei ole vaja ka lahkuminekut allkirjaga kinnitada.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES