Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 29 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 565
  1. #181

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    lisaks, kes tahab soodsamalt, siis PN foorumist saab 38eur-ga selle turniiri 55eur-st piletit.

  2. #182
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    jevgeni on mu lemmar


  3. #183
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Olin Koovi käe ajal lauas, see sai valesti kirja. Avas 3x'i tõesti(4800 vist), flop QTx (ühe potiga) ckiti läbi, Js turn pani Koov poti kanti ja river väike poti Koov shoves oma u 25k viimased chipid. Vastaseid oli ka ainult üks flopis. Ei olnud seal kindlasti nelja mastikaarti laual. Eks ülekande tegija jõuab ka parimal juhul poole käe pealt kohale, vahest peale kätt, raske on tabada käe õiget käiku ja ega kõik detailid ülekande jaoks imo nii olulised ka pole. Ka ept ülekandes on nt mu kätt valesti kirjeldatud, juhtub ikka. Tõesti väga tight ja otsekohene mängija, see aasta tal solid hiiter, lisaks unibeti ft'le ka kaks EPT Barcelona piletit. Muidu aga on väga tore mängukaaslane. Kui nõelan teda, et tuled jälle vargile siis ütleb kohe eiei :D obv monster alati kui mängib. Peale ülekandes mainitud kätt kees ta tõesti natuke üle, pool h hiljem saatis mulle vabandava SMS'i, et poleks pidanud nii tegema. 5+ lauakaaslane imo.
    Panin kirja nii nagu Rein (Koov) rääkis ja pole aega teiste käest fakte üle küsima minna. Nii on alati olnud, kui mõni luiskab või üritab oma halba mängu siluda, siis ei ole midagi teha ja läheb vale info üles. Enamus lappab ka koha peal telefoniga blogi, et tulge teine kord öelge. Vigu teeme kõik. Ja tegelikult keeruline olukord, keda siis lõpuks uskuda, kui läheb vaidluseks?

    Sa ütled, et shoves 25k, mulle Rein ütles, et oli ca 10k. Lampi ma neid summasid välja ei mõtle, panen kirja nii nagu inimene ütleb ja kui ei tea, siis ka blogisse ei pane täpselt palju oli.

    Mastikaardid üldjuhul blogi jälgijatele ei oma tähtsust on see poti või ruutu. Peaasi, et jaotuse point jääb samaks. Läheb kirja nii nagu keegi mäletas või täitsa suvalt.

    Koovil see aasta starsis ka ühtteist. Aprillis $162 turnal 2. koht $31k ja nüüd nädal tagasi €109 R/A turnal diiliga 2. koht $7.2k. Enne ragistab satikatelt peale, volüüm väike seega märkimisväärsed hitid. Kui mitu sellises eas meest suudab hommikutundideni kvaliteetselt tiksuda?

    btw, see teine oli Rein Ingland. Enam ei näe tihti selliseid mängumehi.

  4. #184
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Rein on lisaks pokkerile ka väga meeldiv bridgi kaaslane, üldse on talent läbi elu

  5. #185
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    Rein on lisaks pokkerile ka väga meeldiv bridgi kaaslane, üldse on talent läbi elu
    Kui juba kiitmiseks läks, siis mees kombib edukalt ka aktsiaturul.

  6. #186
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Anna reinu kas. nimi ka siis juba kui nii kiidad-Vaatame sc üle palju ta on raha sisse matnud, need "hitid" ei ütle midagi
    Kui ta mängib online nagu lives, ehk 2/2 stattidega, siis ma ei tea kuidas ta medium turna regze starsis beadib

  7. #187
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Anna reinu kas. nimi ka siis juba kui nii kiidad-Vaatame sc üle palju ta on raha sisse matnud, need "hitid" ei ütle midagi
    Kui ta mängib online nagu lives, ehk 2/2 stattidega, siis ma ei tea kuidas ta medium turna regze starsis beadib
    See on pokernewsi foorumis olemas, ise soovitasid veel pärast suuremat hitti intervjuu teha. Kes tahab surfab välja, mul pole õigus tema eest kasutajanime suuremale publikule reklaamima.

  8. #188

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    1/1 regide vastu on ju edge olemas, so easy

  9. #189
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Avbi 29$ seega umbes 40k plussis+rb, pole paha kui ongi 2/2.

  10. #190

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas herlio Vaata postitust
    Panin kirja nii nagu Rein (Koov) rääkis ja pole aega teiste käest fakte üle küsima minna. Nii on alati olnud, kui mõni luiskab või üritab oma halba mängu siluda, siis ei ole midagi teha ja läheb vale info üles. Enamus lappab ka koha peal telefoniga blogi, et tulge teine kord öelge. Vigu teeme kõik. Ja tegelikult keeruline olukord, keda siis lõpuks uskuda, kui läheb vaidluseks?

    Sa ütled, et shoves 25k, mulle Rein ütles, et oli ca 10k. Lampi ma neid summasid välja ei mõtle, panen kirja nii nagu inimene ütleb ja kui ei tea, siis ka blogisse ei pane täpselt palju oli.

    Mastikaardid üldjuhul blogi jälgijatele ei oma tähtsust on see poti või ruutu. Peaasi, et jaotuse point jääb samaks. Läheb kirja nii nagu keegi mäletas või täitsa suvalt.

    Koovil see aasta starsis ka ühtteist. Aprillis $162 turnal 2. koht $31k ja nüüd nädal tagasi €109 R/A turnal diiliga 2. koht $7.2k. Enne ragistab satikatelt peale, volüüm väike seega märkimisväärsed hitid. Kui mitu sellises eas meest suudab hommikutundideni kvaliteetselt tiksuda?

    btw, see teine oli Rein Ingland. Enam ei näe tihti selliseid mängumehi.
    Ega ma ei süüdistanudki meelega valesti kirja panemises, tegijal ikka juhtub ja ega eesmärk polegi 100% õigesti kirjutada. Ma olen päris kindel et boardi tekstuuri ja flopi-turni actioni sain õigesti, riveri oma võin eksida, aga oli kindlasti suurem küll kui turnil, kuhugi 20 kanti. Rein oli pärast kätt päris ähmi täis, äkki keel vääratas seetõttu vms. Igatahes, tänamatu töö see ülekannete tegemine, tore et ikka teete. Ei öelnud seda siin kuidagi paha pärast. Jõudu!

  11. #191
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ega ma ei süüdistanudki meelega valesti kirja panemises, tegijal ikka juhtub ja ega eesmärk polegi 100% õigesti kirjutada. Ma olen päris kindel et boardi tekstuuri ja flopi-turni actioni sain õigesti, riveri oma võin eksida, aga oli kindlasti suurem küll kui turnil, kuhugi 20 kanti. Rein oli pärast kätt päris ähmi täis, äkki keel vääratas seetõttu vms. Igatahes, tänamatu töö see ülekannete tegemine, tore et ikka teete. Ei öelnud seda siin kuidagi paha pärast. Jõudu!
    Ega ma mõelnudki nii. Andsin lihtsalt omapoolse selgituse, et seda jaotust ise ei näinud ja püüdsin Reinu kinni kui nägin teda lahkumas. Endast väljas ta oli, helistas hiljem ka mulle ja ütles, et rahunes maha, eluesimene tilt väidetavalt.

    Asi ongi selles, et pärast välja kukkumist on emotsioonid mujal kui hakata detailset kätt analüüsima. Paljud ei viitsi midagi rääkida, öeldakse, et imeti ära ja pole midagi kirjutada.

  12. #192

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Seal olümpsi SKY turkal mingi solid ventilatsioon või mingi samasugune umbne ja lämbe nagu enamustes kohtades ?

  13. #193

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Skysmoke turbo toimub teisel korrusel, kasiino kohal asuvas konverentsiruumis, seal kus meistrikadki ja Unibet olid. Õhutus on väga hea, lausa jahe on veidi mõnele. Ernevalt kasiinost on ka aknad täitsa olemas. Ideaalsed tingimused peaaegu, ainult õlu on hotelli hinnaga turniirialal, alt saab odavamalt.

  14. #194
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***


  15. #195
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    too much TL:DR posts here these days... lehe pealt viitsisin 2 posti lugeda... gg pokkeriprod

  16. #196

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    tra ise sa selle vaikuse siin oled põhjustanud koos visahingega. Tahad midagi öelda, kohe mingid kaks värdjat on platsis oma debiilse maailmavaatega. Oleks kohe ära banninud teid, oleks äkki foorumist midagi järel kah.

  17. #197

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Foorumist oleks midagi järel siis, kui selliseid oleks rohkem, mitte vastupidi.

  18. #198
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    tra ise sa selle vaikuse siin oled põhjustanud koos visahingega. Tahad midagi öelda, kohe mingid kaks värdjat on platsis oma debiilse maailmavaatega. Oleks kohe ära banninud teid, oleks äkki foorumist midagi järel kah.
    mingi wanabe "ma olen MMA-s käinud" vend jälle?

  19. #199

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    too much TL:DR posts here these days... lehe pealt viitsisin 2 posti lugeda... gg pokkeriprod
    Tõsiselt debiilik, mida sa ootad sellisele postitusele vastuseks? Nagu lives istud näiteks ümber pokkerilaua ja ütled poole mängu pealt:" mõnusat igavat iba ajate siin lauas kõik, paari lauset olen viitsinud kuulata, gg see laud on ikka eriti allakäinud!" Ma ei tea, äkki sa oledki päris elus selline mees, vahet tegelikult pole.


    Mul on lihtsalt kahju sellest foorumist, siin oli kunagi väga meeldiv seltskond, kui midagi postitasid, tuli normaalseid vastuseid ja käis arutelu, siis tekkisid siia paar idiooti, kellel oli vaja oma debiilne arvamus igale postitusele vastuseks panna, sekka mingeid giffe rongimängu mängivate homodega. Suurest inimesearmastusest ja tolerantsusest lasti neil siin möllata, algul oli huvitav, nüüd standard lõpp.

    "Foorumist oleks midagi järel siis, kui selliseid oleks rohkem, mitte vastupidi."

    Oled sa kindel? Oleks meeldiv saada sellele postile vastuseks "
    mingi wanabe "ma olen MMA-s käinud" vend jälle?" stiilis vastus?

  20. #200
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: *** JUULI OT: lbj0hny käsul ***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tõsiselt debiilik, mida sa ootad sellisele postitusele vastuseks? Nagu lives istud näiteks ümber pokkerilaua ja ütled poole mängu pealt:" mõnusat igavat iba ajate siin lauas kõik, paari lauset olen viitsinud kuulata, gg see laud on ikka eriti allakäinud!" Ma ei tea, äkki sa oledki päris elus selline mees, vahet tegelikult pole.


    Mul on lihtsalt kahju sellest foorumist, siin oli kunagi väga meeldiv seltskond, kui midagi postitasid, tuli normaalseid vastuseid ja käis arutelu, siis tekkisid siia paar idiooti, kellel oli vaja oma debiilne arvamus igale postitusele vastuseks panna, sekka mingeid giffe rongimängu mängivate homodega. Suurest inimesearmastusest ja tolerantsusest lasti neil siin möllata, algul oli huvitav, nüüd standard lõpp.

    "Foorumist oleks midagi järel siis, kui selliseid oleks rohkem, mitte vastupidi."

    Oled sa kindel? Oleks meeldiv saada sellele postile vastuseks "
    mingi wanabe "ma olen MMA-s käinud" vend jälle?" stiilis vastus?
    Pokkerimängija, kes õpib, siis ta otsib abi. Kui ta saab võitjaks, siis enam ei viitsi abi anda vaid algavatele mängijate rumalate tunduvatele küsimustele vastata "LOL" või miski GIF. Netiegod.

    Kuna toona olime me kõik parajad algajad, siis õppisime koos ja tegime nalja koos, siis tänasel päeval, kes oskab see mängib, kes ei oska, see otsib abi, aga viimaseid on tohutult vähemaks jäänud ning isegi ,kes natuke oskab, aga käib tööl ei viitsi ka sittagi.

Lehekülg 10, kokku 29 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES