Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 89

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

    SB/BB Ainult monsterile või TP käele ei saa lootma jääda. Sa pead oma 2nd pair ja bot pair või keskpäraseid drawsid / muid käsi normilt mängima, kui limpida tahad (limbil on oma koht, aga see on kõrgemal, kus mängijad räigelt vigu ei tee enam OOP ja oskavad valuet võtta, ..). Ehk siis kokkuvõtvalt; peaksid üldist ranget mängima harjuma ainult nutsi asemel, kui eesmärk on edasi liikuda.

    Enamasti limpides on ju multiway pot ja ma kahtlustan, et sa pelad ka neid käsi multiway, mis tahavad HU pote ja fold equityt, et cbetida ja võita. Sellepärast ongi vaja preflop kas isoleerida või foldida.

    Ma tegelt ei tahaks rohkem sõna võtta, kuna pole pelanud viimasel ajal. Aga proovi limpimist vältida edaspidi ja mängi veel 10k kätt.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 22.12.15 at 22:51

  2. #2
    Julm Donk Kasutaja Don lukken avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    74

    Re: Lavinin võitlemas sentide eest [NL2]

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    SB/BB Ainult monsterile või TP käele ei saa lootma jääda. Sa pead oma 2nd pair ja bot pair või keskpäraseid drawsid / muid käsi normilt mängima, kui limpida tahad (limbil on oma koht, aga see on kõrgemal, kus mängijad räigelt vigu ei tee enam OOP ja oskavad valuet võtta, ..). Ehk siis kokkuvõtvalt; peaksid üldist ranget mängima harjuma ainult nutsi asemel, kui eesmärk on edasi liikuda.

    Enamasti limpides on ju multiway pot ja ma kahtlustan, et sa pelad ka neid käsi multiway, mis tahavad HU pote ja fold equityt, et cbetida ja võita. Sellepärast ongi vaja preflop kas isoleerida või foldida.

    Ma tegelt ei tahaks rohkem sõna võtta, kuna pole pelanud viimasel ajal. Aga proovi limpimist vältida edaspidi ja mängi veel 10k kätt.
    Tänun ja kindlasti mängin järgmised 10k kätt veel

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES