Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 81, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3171798081828391131181 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 4118
  1. #1601

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tnx Rage, aga kas näiteks siuke asi võiks töötada, et viimati kasutatud arvutist kõik HH failid teise arvutisse mingisse suva kausta copida ja lasta HEM-l need sisse imeda? Küsimus selles, kas failides olevate käte inff, mis osaliselt kattuma hakkab, midagi statsides nässu ei keera?

  2. #1602
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mEREHAIGe Vaata postitust
    tnx Rage, aga kas näiteks siuke asi võiks töötada, et viimati kasutatud arvutist kõik HH failid teise arvutisse mingisse suva kausta copida ja lasta HEM-l need sisse imeda? Küsimus selles, kas failides olevate käte inff, mis osaliselt kattuma hakkab, midagi statsides nässu ei keera?
    jah.. see variant töötab.. sa võid ühtesid ja samu hande importida kuitahes mitu korda baasi.. HEM neid ei arvesta eraldi kätena..

    kitsaskoht tekib pigem sellest, kui sa oled juba märkimisväärse arvu käsi mänginud.. HEMis nimelt sul ei anna exportida hande mingi aja järgi.. nt et expordiks kõik selle kuu või viimase nädala käed.. alati expordib kõik käed.. mul on ca 400k+ käsi mängitud.. export võtab juba mingi 15min aega.. import tikub seal tunni lähedale minema.. kaunis tülikas. ja niipalju kui ma neid expordifaile olen uurinud.. seal kahjuks failinimede järgi ei saa ka kuidagi mingit ajalist daatumit märata... (nt expordiks kõik käed ja impordiks siis expordifailidest ainult viimased 30 vms) sest ta impordib veel eraldi saitide kasutajate käsi suht suvalises järjekorras.. a la 1export.txt - 15export.txt failides on mul prima käed.. 16-45 on Bodogi käed... jne.. kokku mingi 500 faili.. sealt nagu aru saada, et millised failid võiks ainult viimast kuud FTP's ja Starsis kajastada.. ei jõua ma seda sortimist piisvaalt veakindlalt teha... seega olen sunnitud kõik 500+ faili importima.

  3. #1603

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    jah.. see variant töötab.. sa võid ühtesid ja samu hande importida kuitahes mitu korda baasi.. HEM neid ei arvesta eraldi kätena..

    kitsaskoht tekib pigem sellest, kui sa oled juba märkimisväärse arvu käsi mänginud.. HEMis nimelt sul ei anna exportida hande mingi aja järgi.. nt et expordiks kõik selle kuu või viimase nädala käed.. alati expordib kõik käed.. mul on ca 400k+ käsi mängitud.. export võtab juba mingi 15min aega.. import tikub seal tunni lähedale minema.. kaunis tülikas. ja niipalju kui ma neid expordifaile olen uurinud.. seal kahjuks failinimede järgi ei saa ka kuidagi mingit ajalist daatumit märata... (nt expordiks kõik käed ja impordiks siis expordifailidest ainult viimased 30 vms) sest ta impordib veel eraldi saitide kasutajate käsi suht suvalises järjekorras.. a la 1export.txt - 15export.txt failides on mul prima käed.. 16-45 on Bodogi käed... jne.. kokku mingi 500 faili.. sealt nagu aru saada, et millised failid võiks ainult viimast kuud FTP's ja Starsis kajastada.. ei jõua ma seda sortimist piisvaalt veakindlalt teha... seega olen sunnitud kõik 500+ faili importima.
    etkel olen kogunud ca 50k kätt, seega esialgu kannatab vast impordi aja ära oodata ja ega ma neid iga päev ei viitsiks synci ajadagi :)

    mis puudutab failide värskust sis tegelikult vist ei hakkakski HEM-st otse exporti tegema vaid copyks käsitsi HMArchive kaustast a la viimase kuu folderid... ehk sis saingi vist oma küsimusele vastuse :)

    tnx again!

  4. #1604

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Kui väga kõvalt volüümi annad, võid vacuumi teha praegu kasutusel olevale database'le ja eelmise database'i peaksid üldse siis ära kustutama. PgAdmini alt saab teha neid asju.
    Ei saanud hästi aru , olen esialgu veel HEMi donk. Põhiküsimus on see, kas 3giga on standard SQL faili suurus või on mul mingi müttetu lisainfo seal mida tegelikult ei ole vaja ?

  5. #1605
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vacuumiga saadki selle 'mõttetu lisainfo' ära kustutada ja database'i koomale tõmmata. Soovitatakse iga 50k käe tagant teha vms.

  6. #1606

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas Primas ei saa enam datamineda?

  7. #1607
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas HEM-is saab searchiga otsida playersi alt teatud nime?

  8. #1608
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512
    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kas HEM-is saab searchiga otsida playersi alt teatud nime?
    Võta Reports tab ja vajuta Playeri taga Change nuppu.

  9. #1609

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    On keegi kursis, milles võib asi olla. Mingist hetkest HEM ei importinud enam käsi ja peale restarti sain järgmise teate:
    Optimize reports:

    This process could take time, please be patient.

    Kotkas1000(ps) processing.....

    Ma olen ülipatient varsti juba vist 2 tundi siin. Mis võib valesti olla?

  10. #1610
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    On keegi kursis, milles võib asi olla. Mingist hetkest HEM ei importinud enam käsi ja peale restarti sain järgmise teate:
    Optimize reports:

    This process could take time, please be patient.

    Kotkas1000(ps) processing.....

    Ma olen ülipatient varsti juba vist 2 tundi siin. Mis võib valesti olla?
    Midagi tundub valesti, kui 2h juba processing, mul pole üle 10min kunagi processingut teinud.

    Äkki tõmba update ja lase HEM üle ehk aitab.

  11. #1611
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    Ei saanud hästi aru , olen esialgu veel HEMi donk. Põhiküsimus on see, kas 3giga on standard SQL faili suurus või on mul mingi müttetu lisainfo seal mida tegelikult ei ole vaja ?
    Leban voodis hetkel ja ei viitsi teise arvutisse minna ning seetõttu võin faktidega eksida aga ma arvan, et mu SQL andmebaas on kindlasti suurem kui 3 giga baiti. Aga arvestada tuleb sellega, et oled hulgi dataminenud ning ise üle 2m käe lifetime mänginud ning kõik need seal anmebaasis olemas.

    Kui sa ise ka dataminemisega tegelenud siis võib see andmebaasi suurus olla täiesti OK.

  12. #1612
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Minul on 3.5 GB ja mängitud ~175k käsi.

  13. #1613
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui ma valin HEM`ist Reports alt, et näitaks vaid tänase päeva käsi, näitab ta viimase 24h omasi. Kui valin specific day ja seejärel tänase kuupäeva alates kella 00.00-st ei näita ta ühtegi kätt. Aga nagu kell 00.00 sai kustus "today" alt mingid 1500 kätt ära, arvatvasti siis vanemad kui 24h vms.
    Oskab keegi aidata?'
    E: Kui valin last 5 hours hands näitab ikka päeval kell 2 mängitud käsi ka.
    Viimati muudetud ingu poolt : 27.04.10 at 23:36

  14. #1614
    Bännitud Kasutaja Maison avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Usa
    Postitusi
    43

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siin lugededes tekkis kohe huvi järgi tsekata kui palju mul andmbaas mahtu on võtnud ja mis ma näen 330k käe kohta on postSql data kaust 9.4 giga. Sutsu palju võitu tundub :S

  15. #1615
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Maison Vaata postitust
    Siin lugededes tekkis kohe huvi järgi tsekata kui palju mul andmbaas mahtu on võtnud ja mis ma näen 330k käe kohta on postSql data kaust 9.4 giga. Sutsu palju võitu tundub :S
    Uuri kõik subfolderid läbi, mul tuli kunagi välja, et mingid kuradi logifailid võtsid 80% sellest ruumist endale ja need võis ära kustutada.

  16. #1616
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    jep
    mul oli logifaili suuruseks 19G.

  17. #1617
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuulge, kas ma saan oma HEMi HUDil panna, et turnade ajal näitaks Mi suurust?

  18. #1618

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vahetasin kuu aega tagasi tuba. Kolisin ongame-i. HEM töötab ilusasti. Aga iga kord kui HEM-i käivitan, mängima hakkan ja Autoimport vajutan, hakkab ta kuramus kõiki neid kuu aja jooksul mängitud käsi uuesti sisse lugema. Mängimist häirib see niipalju, et enne HUD tööle ei hakka kui kõik need käed sisse loetud tal. Ja selleks kulub ca pool tundi. Kui varsti on aga poole aastat mängitud ja iga kord neid sisse lugema peab hakkama..
    Milles võiks probleem olla?

  19. #1619
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pendula Vaata postitust
    Vahetasin kuu aega tagasi tuba. Kolisin ongame-i. HEM töötab ilusasti. Aga iga kord kui HEM-i käivitan, mängima hakkan ja Autoimport vajutan, hakkab ta kuramus kõiki neid kuu aja jooksul mängitud käsi uuesti sisse lugema. Mängimist häirib see niipalju, et enne HUD tööle ei hakka kui kõik need käed sisse loetud tal. Ja selleks kulub ca pool tundi. Kui varsti on aga poole aastat mängitud ja iga kord neid sisse lugema peab hakkama..
    Milles võiks probleem olla?
    seadista ongame võrgus klienti, et ta salvestaks ainult viimast 100t kätt historysse või viimased paar päeva vms.. kui kuskilt sellist seadistust ei leia, mine kustuta hand history kataloog tühjemaks.

  20. #1620

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    seadista ongame võrgus klienti, et ta salvestaks ainult viimast 100t kätt historysse või viimased paar päeva vms.. kui kuskilt sellist seadistust ei leia, mine kustuta hand history kataloog tühjemaks.
    Proovin õhtul järgi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES