Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 194
  1. #141
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Märtsi offtopic

    ( Click to show/hide )

  2. #142
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Märtsi offtopic

    hetkel ajateenistus käsil ja toidukorrad on küll sellised, et tühja kõhuga sööklast ei lahku. samuti ei saa maitse üle kurta. pika peale viskavad ühed ja samad toidud kopa ette (keedukartul, makaron, keedukartul, makaron, keedukartul, riis, keedukartul, makaron, tatar jne), aga otseseks nurinaks põhjust ei ole. lisa hangid üldiselt magusa näol.

  3. #143

    Re: Märtsi offtopic

    Haiglas on elu lihtne. Hommikul puder, lahja kohvi ja võileib. Õhtu- ja lõunasöök vahelduvad. Ühel päeval saab lõunaks suppi ja õhtu "praadi" ning vastupidi. Õhtusöögi puhul on lisaks saiake koos teepakiga. Ühel söögikorral on magustoit ka lisaks. Mu kaal on kõikunud 74kg-116kg, kuid üks on kindel ehk haiglatoidust jääb mulle väheks.

    E: Praegu hakkasin mõtlema, et eelmisel sajandil OG juures töötades läks sageli lõunaks umbes sama portsjon, mis haiglas kahe päeva peale kokku on ette nähtud.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 27.03.15 at 17:48

  4. #144
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Märtsi offtopic

    Miks sul on vaja haiglas lebotades magu täis õgida? Haiglas ei ole mingisugust füüslist koormust, et peaks kõhu täis saama, antakse täpselt nii palju nagu sul vaja on, et elus püsida.

  5. #145

    Re: Märtsi offtopic

    Widescreen, mitu aastat sa haiglas olnud oled?

    Üldiselt juba paarinädalase kogemuse põhjal peaks aru saama, et nii see, kes ei suuda jalgagi palatist välja tõsta ja ka see, kes on lihtsalt uuringutel saavad reeglina sama toidunormi. Ma olen mitu korda täiesti vabatahtlikult umbes nädala söömata olnud ja sama palju kordi söögile lisa otsinud.

    E: Mõnede jaoks ma kordan ennast. Kõige elurõõmsam inimene, keda ma kohanud olen oli jalutu ja pime diabeetik. Kõik on suhtumises kinni ja mina olen mina ja teie olete teie.

    E2; Tegelikult unustasin ma põhipoindi. Küsimus ei ole mao täis õgimeses, vaid selles, kuidas haiglas "lebotajad" saavad sama raha eest kõhu täis kui ajateenijad?
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 27.03.15 at 19:56

  6. #146
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Märtsi offtopic

    hommik: üks tass piima/mahla, üks tass kohvi/teed/kakaod. neljal päeval viiest on hommikuti puder + kahte sorti võileivamaterjali (vorts + kurk, sink + lehtsalat, tomat + juust, jne), kaasa vahepala (kohuke, puuvili, šokolaad vms). ühel päeval on pudru asemel kaerahelbed/müsli jogurti või piimaga + kaks pirukat.
    lõuna: üks tass piima/mahla, üks tass teed/morssi. supp + praad (kartul, makaron, riis jne + lihakaste või liha muul kujul ala. kiievi kotlett vms + kahte sorti toorsalatit) + kaasa vahepala (puuvili, kuivatatud puuviljad, jogurt vms).
    õhtu: üks tass piima/mahla, üks tass teed/morssi. praad (midagi kergemat, näiteks makaronid vorstikastmega või kartulipuder koos lihapallidega vms) + magustoit (vahest ka kohapeal tehtud magustoit, näiteks kama või kissell vahukoorega. enamus ajast siiski pakendis jogurt, puding, kohupiim vms)


    ehk siis 5,55€ eest küll ja veel.

  7. #147
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: Märtsi offtopic

    http://gfycat.com/LongWhimsicalBlackwidowspider

    on hea kui rakettidega tulistatakse?
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 28.03.15 at 13:17

  8. #148
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Märtsi offtopic

    Mobiilioperaatorid: EMT vs Tele2 ??

    Tele2 pakkus 2x odavamat hinda

  9. #149
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Mobiilioperaatorid: EMT vs Tele2 ??

    Tele2 pakkus 2x odavamat hinda
    kui linnadest väljas ei käi, siis tele2. muidu ainult emt

  10. #150
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kui linnadest väljas ei käi, siis tele2. muidu ainult emt
    Millest seda järeldad? Pole küll enam ammu Tele2 kasutaja aga kahtlen, et neil leviga nüüd nii halvasti on :D.

    To Tafka31. Mulle ka Tele2 helistas ja tegi pakkumise. Võtsin vastu muidugi, kuna kaotada pole midagi.

    Pakkusid aastaks 5.49 vist pmst seda nö piiramatut paketti, mis teistel op. ka olemas. 1000min,100sms,nett jne.

    Siis helistas EMT, kes otsustas kohe üle trumbata, et 3,70 EUR/kuu. 1000 min,100sms, 5gb netti. Sai EMT pakkumine ka vastu võetud muidugi.

    Siis helistas uuesti Tele2, kes küsis, et miks nii ja miks naa. Tegid taaskord ka oma pakkumise paremaks aga üritasid miskit telefoni pähe määrida või vabal valikul 100 euri soodsamalt mõni luts. Sai loobutud, kuna telf olemas.

    :D selline väike tsirkus siis.

    Kokkuvõttes võitsin 6,50 kuutasult. Raha seegi imo.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 30.03.15 at 16:22

  11. #151
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Millest seda järeldad? Pole küll enam ammu Tele2 kasutaja aga kahtlen, et neil leviga nüüd nii halvasti on :D.
    enda kogemusest. kuna käin kalal aktiivselt, siis sai kopp sellest. reaalselt sama telefoniga kas 3/5 pulka emt või 0/5 tele2 ühes kohas kus palju käin näiteks. ja selliseid kohti mitmeid kus sama pull. vastupidi pole kogenud

  12. #152
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: Märtsi offtopic

    cashivendadest keegi sellist scripti kasutab, et kui waiting listist laud üles popib siis istub automaatselt väljas? (stars)

  13. #153

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Millest seda järeldad? Pole küll enam ammu Tele2 kasutaja aga kahtlen, et neil leviga nüüd nii halvasti on :D.

    To Tafka31. Mulle ka Tele2 helistas ja tegi pakkumise. Võtsin vastu muidugi, kuna kaotada pole midagi.

    Pakkusid aastaks 5.49 vist pmst seda nö piiramatut paketti, mis teistel op. ka olemas. 1000min,100sms,nett jne.

    Siis helistas EMT, kes otsustas kohe üle trumbata, et 3,70 EUR/kuu. 1000 min,100sms, 5gb netti. Sai EMT pakkumine ka vastu võetud muidugi.

    Siis helistas uuesti Tele2, kes küsis, et miks nii ja miks naa. Tegid taaskord ka oma pakkumise paremaks aga üritasid miskit telefoni pähe määrida või vabal valikul 100 euri soodsamalt mõni luts. Sai loobutud, kuna telf olemas.

    :D selline väike tsirkus siis.

    Kokkuvõttes võitsin 6,50 kuutasult. Raha seegi imo.
    Anna mõni vihje kuidas EMT-ist analoogne pakkumine saada, väga operaatorite vahel ei viitsi joosta, aga lihtsalt emti official netipakettide maht/hind suhe on ebareaalne.

  14. #154
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Millest seda järeldad? Pole küll enam ammu Tele2 kasutaja aga kahtlen, et neil leviga nüüd nii halvasti on :D.

    To Tafka31. Mulle ka Tele2 helistas ja tegi pakkumise. Võtsin vastu muidugi, kuna kaotada pole midagi.

    Pakkusid aastaks 5.49 vist pmst seda nö piiramatut paketti, mis teistel op. ka olemas. 1000min,100sms,nett jne.

    Siis helistas EMT, kes otsustas kohe üle trumbata, et 3,70 EUR/kuu. 1000 min,100sms, 5gb netti. Sai EMT pakkumine ka vastu võetud muidugi.

    Siis helistas uuesti Tele2, kes küsis, et miks nii ja miks naa. Tegid taaskord ka oma pakkumise paremaks aga üritasid miskit telefoni pähe määrida või vabal valikul 100 euri soodsamalt mõni luts. Sai loobutud, kuna telf olemas.

    :D selline väike tsirkus siis.

    Kokkuvõttes võitsin 6,50 kuutasult. Raha seegi imo.
    Ja seda kõike tehti ainult telefoni teel? Või pidid ka kohapeal käima?

  15. #155

    Re: Märtsi offtopic

    keegi teab, kus saaks vahetada seda 3.5mm juhtme otsa?

  16. #156

    Re: Märtsi offtopic

    Mul vahetati oomipoes see, maksis miski 1-2 euri. Uus ots mingi 60 senti.

  17. #157
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    Anna mõni vihje kuidas EMT-ist analoogne pakkumine saada, väga operaatorite vahel ei viitsi joosta, aga lihtsalt emti official netipakettide maht/hind suhe on ebareaalne.
    Helista Elisa/tele2 küsi pakkumist ja tee tähtajatu leping. Siis helistab nagunii EMT/DIIL. Kui ei viitsi nõnda, siis helista EMT/DIIL ja ütle, et tehti parem pakkumine, mis teil vastu pakkuda on. Ehk siis lamp bluff.

    Aga ega nad enne väga liigutama ei hakka kui su number kuhugi liikuvuses pole. Kui number liigub, siis neil on ütleme 3 astet, millest nad alustavad.

    Alustuseks pakutakse midagi natuke soodsamat, kui loobud. Siis tehakse pakkumine veel paremaks ja siis omakorda veel paremaks. Neil mängimisruumi seal on sitaks.

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Ja seda kõike tehti ainult telefoni teel? Või pidid ka kohapeal käima?
    Ei pidanud kuhugi minema. Kõik telefoni teel jep. Ainult, et Tele2 saadab uue lepingu ja SIM kaardi kulleriga. Et see vaev on, et pakk vastu võtta :P.

  18. #158
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ei pidanud kuhugi minema. Kõik telefoni teel jep. Ainult, et Tele2 saadab uue lepingu ja SIM kaardi kulleriga. Et see vaev on, et pakk vastu võtta :P.
    Tele2 pani uue SIMi teele mu poole, jään nüüd EMT kõnet ootama. Käisin millalgi EMTs rääkimas, et arved jube suured ning vastuseks sain, et 10 euri diil pakett max odav mis teha saavad. Eks näis siis...

  19. #159
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Märtsi offtopic

    Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Tele2 pani uue SIMi teele mu poole, jään nüüd EMT kõnet ootama. Käisin millalgi EMTs rääkimas, et arved jube suured ning vastuseks sain, et 10 euri diil pakett max odav mis teha saavad. Eks näis siis...
    Kõne võid oodata alates sellest momendist kui lepingu allkirjastad ja number hakkab liikuma. gl.

  20. #160
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Märtsi offtopic

    kellelgi on pärnus üleliigne iphone 4 laadija laenata müüa? pohh, võib ka ainult juhe olla. KIIRE

Lehekülg 8, kokku 10 EsimeneEsimene ... 678910 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES