Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 114

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas bJako Vaata postitust
    Kui sa juba sisse kandsid, siis seega sa ei soovinud $40 cash saada sõbrasoovitust minult + $50 lisaboonusena AP/UB käest.
    Rikkurite värk, peenrahaga ei tegele...
    kas sinuga oleks rakebacki ka saanud?

    supportis öeldi, et pean valima kas referrali või rakeback vahel
    Viimati muudetud Char poolt : 10.03.11 at 11:38

  2. #2

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kas sinuga oleks rakebacki ka saanud?

    supportis öeldi, et pean valima kas referrali või rakeback vahel
    Veider. Võimalik, et nad nii ütlevad, aga kolmekordselt proovitud, et saab tegelikult mõlemat.
    Lihtsalt soovitamisel jäetakse meelde, kes soovitas (seda mailiaadressi) ja siis kui RB kaudu liitud, pannakse su aadress soovitajaga kokku ja toimib. Ja RB jookseb ka. Ja initial bonus.

    Krt, mulle öeldi samamoodi Cake või Carbon'i suppordis ja ma ka ei proovinud. Võimalik, et oleks tegelikult saanud siiski...

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: **** Absolute Poker / Ultimate Bet (Cereus Network) - küsimused, probleemid siia

    Tsitaat Algselt postitas bJako Vaata postitust
    Veider. Võimalik, et nad nii ütlevad, aga kolmekordselt proovitud, et saab tegelikult mõlemat.
    Lihtsalt soovitamisel jäetakse meelde, kes soovitas (seda mailiaadressi) ja siis kui RB kaudu liitud, pannakse su aadress soovitajaga kokku ja toimib. Ja RB jookseb ka. Ja initial bonus.

    Krt, mulle öeldi samamoodi Cake või Carbon'i suppordis ja ma ka ei proovinud. Võimalik, et oleks tegelikult saanud siiski...
    no ma ei raatsinud riskida

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES