Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2912

Hübriidvaade

  1. #1
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Võibolla oleks see natukene liiga karm pastilaa, aga üldiselt olen ma sinuga nõus. Mingid meetmed peab ette võtma. See minu kohustuslik FB variant poleks ka paha mõte.
    Ei ole karm imo. St kui treenerile või kaptenile teada annad, et ei tule näiteks, kuna tööl vms või et oled 2 nädalat vigastatud ilmselt, siis kõik korras. Trahv rakenduks siis, kui üldse endast märku anda ei suvatse.

  2. #2

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    ok, midagi võiks välja mõelda küll. Kui oleks teadnud et nii vähe kohale tuleb siis oleks ka ennast kohale vedanud aga mõtlesin, et kuna väike vigastus mann siis las teised mängivad. Laupäeval oli hea näide, mida ei tahaks liiga hooajal nähe: Muru lubab, et tuleb ja tema käes olid veel ka osad mängu särgid ning on arvestatud temaga aga siis ennem mängu selgub, et on hoopis kuskil Tartus ja joogine. Alati saab ju paar päeva ennem öelda, et ärge minuga arvestage kuna see nv on mingi üritus vms, millel tahan osaleda.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Ei ole karm imo. St kui treenerile või kaptenile teada annad, et ei tule näiteks, kuna tööl vms või et oled 2 nädalat vigastatud ilmselt, siis kõik korras. Trahv rakenduks siis, kui üldse endast märku anda ei suvatse.
    Mnjaa ei kõik on mõeldav, midagi ei välista. Kokkuleppimise küsimus. Mingi kindel ülevaatlik süsteem peab olema. Kui enamus on nõus, siis miks mitte. Nagu öeldud, ka mind häirisid liigahooajal ja siiamaani häirivad sellised situatsioonid. Ma lihtsalt arvan, et see hooaeg on meil rohkem ja paremaid mehi, et noh pohmellis ja täis peaga kohale tulevad mängijad või mehed, kes endast teada ei anna saavad ka lihtsalt vähem mänguaega.

    Tsitaat Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    ok, midagi võiks välja mõelda küll. Kui oleks teadnud et nii vähe kohale tuleb siis oleks ka ennast kohale vedanud aga mõtlesin, et kuna väike vigastus mann siis las teised mängivad. Laupäeval oli hea näide, mida ei tahaks liiga hooajal nähe: Muru lubab, et tuleb ja tema käes olid veel ka osad mängu särgid ning on arvestatud temaga aga siis ennem mängu selgub, et on hoopis kuskil Tartus ja joogine. Alati saab ju paar päeva ennem öelda, et ärge minuga arvestage kuna see nv on mingi üritus vms, millel tahan osaleda.
    Absoluutselt nõus.

  4. #4

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Turnale ei tuldud ikka sp, et eelmine päev mäng ja oleks pidanud peale mängu kohe magama minema ja sis vara ärkama. Õhtul trenni oleks mehi tulnud 20+ ma arvan, a otsus oli turna kasuks. Mitte, et mul selle otsuse vastu midagi olnud oleks, a turna suruti peale nagu osavõtust näha

  5. #5
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Turnale ei tuldud ikka sp, et eelmine päev mäng ja oleks pidanud peale mängu kohe magama minema ja sis vara ärkama. Õhtul trenni oleks mehi tulnud 20+ ma arvan, a otsus oli turna kasuks. Mitte, et mul selle otsuse vastu midagi olnud oleks, a turna suruti peale nagu osavõtust näha
    esimene mäng oli alles 12 st sai kenasti välja puhata, aga ega see jah normaalne pole muidugi 2p järjest täis mahviga anda. samas suht eriolukord ja selliseid toredaid turniire pole just iga päev tulemas ja keegi täna ei kurtnud. rauast mehed obv.

  6. #6
    FPP Pro Kasutaja Postiljon avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinna, Harjumaa, Estonia, Estonia
    Postitusi
    203

    Re: FC Pokkeriprod 2012 aasta mängud

    Ma tulin turnale otse töölt . Ei maganud ka vahepeal. Mängutahe oli suur :).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES