Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 32 EsimeneEsimene ... 182627282930 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #541
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: nutitelefonid

    päris cool presentation ja tel. tõesti. a ma ikkagi maksan 2x rohkem ja ostan ifööni. rumal olen.

  2. #542

    Re: nutitelefonid

    kummimüüjad rikkad ju

  3. #543
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: nutitelefonid

    Mis hinnaga invited? Kerge plaan oli soetada, aga miskipärast olen ka pikk28 leeris :S

  4. #544

    Re: nutitelefonid

    pole kursis aga miks ma pean midagi võimlema, et osta saaks?

  5. #545

    Re: nutitelefonid

    On huvi olemas. Saada PM detailidega, mis ja kuidas.

  6. #546

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    pole kursis aga miks ma pean midagi võimlema, et osta saaks?
    Ju üritatakse tekitada kuntslikku defitsiiti ja asja eksklusiivsule rõhuda.

  7. #547

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    pole kursis aga miks ma pean midagi võimlema, et osta saaks?
    Sa ei pea võimlema. Saab vast osta selle telefoni mingi hiina lehekülje kaudu 100€ kallimana ka. Lihtsalt sa saad 300€ eest endale telefoni mida võib vabalt kõrvutada nö lippulaevadega. Lihtsalt ma ei näe mõtet maksta mingi s5-e,g3me või HTC M8 maksta 2x rohkem hinda ja saada samade speccidega telefon kui mitte isegi parem kohati. See on iga inimese enda teha, aga ma olen üritanud saada sellele telefonile invite mai kuust saati ja nüüd õnnestus saada. Võite vaadata reviewsid selle telfoni kohta ja pole veel leidnud inimest kes selles telefonis midagi halba leiaks. Ainuke asi mis võib olla veits nõrgem on software mis on cyanogenmod, aga kuna see on nii customizable ja seda softi arendatakse igapäev ja uuendusi tuleb väga tihti arvan, et see natukene buggine soft on varsti tipvormis.

    Edit: Kutsete kohta veel niipalju, et kuna mu telefon pole veel kohale jõudnud(peaks järgmine nädal tulema) siis pole veel kutseid saanud. Aga pmst kui oneplusonei süsteem näitab, et nad on telefoni teele pannud peaksin saama 3invite. Ma ei julge täpseid kuupäevi lubada kuna olen kuulnud, et need kutsed delayvad, aga kohe kui saan võtan ühendust inimestega kellel on soovi. Hinna vast täpsustab siis üle, kui invited kohal ja kindlad soovijad olemas.
    Viimati muudetud J0kker poolt : 25.07.14 at 15:14

  8. #548
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: nutitelefonid

    Keegi viimasel ajal on Hiinast tellinud telefoni? A la http://www.tmart.com/Mijue-M880-5.5-...k_p267515.html Kui näiteks taoline ese tellida siis kui suur võimalus on, et saad mingi rondi/nädal töötava jne.

  9. #549
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: nutitelefonid

    Tellisin kunagi T-martist peaaegu samasuguse nutitelefoni , mikrofon oli algusest peale vigane, st pidi suht karjuma et teine pool kuuleks ja mingi aeg ei võtnud enam kõnesid vastu, kuigi näittas et levi on olemas.

  10. #550

    Re: nutitelefonid

    kas keegi viimasel ajal hea hinnaga (letihinnast ikka tunduvalt odavamalt) mõnelt operaatorilt pakkumisi ka saanud?

  11. #551
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    kas keegi viimasel ajal hea hinnaga (letihinnast ikka tunduvalt odavamalt) mõnelt operaatorilt pakkumisi ka saanud?

    No ikka jah. Nii hästi nende pakkumistega atm kursis pole. Diil pakkus 1.80EUR kuumakse, kus ~400min ja ~50sms. Netti mul vaja polnud. Kõneminut juhul kui ületab ka vist oli sent või natuke peale.
    Tundus täitsa mõistlik. Diil OK ainult, et kui Eestist->Välismaa numbritele palju helistad siis better not. Need hinnad on 2x suuremad kui ema-ettevõttel EMT-l ja teistel.

    Kui interneti ei kasuta, siis kõigil operatooritel on see 3 EUR ja 1000 minutit pakett ka olemas. Aga kui netti tahad, siis tuleb ta ikkagi sama mis need Piiramatu 8-sad jne.

  12. #552

    Re: nutitelefonid

    tänud Visa, üks sõna oli vahelt ära jäänud, mõtlesin, et kas mõni operaator (või foorumlane) telefone ka hea hinnaga pakub

  13. #553

    Re: nutitelefonid

    ja küsin siis veel, umbes 250 euroste telefonide kohta, mida vaadata, mida vältida, kas selle raha eest 1280x720px reso on normal?
    akusid võite ka kommenteerida

    vaatasin ise midagi sellist: https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Po...ia-zr#features

  14. #554

    Re: nutitelefonid

    reso kindlasti fine, suuremat pole vajagi, isegi iphone 5s-il väiksem reso, siin loeb hetkel küll ppi, aga mingit vahet reaalselt ei ole

  15. #555

    Re: nutitelefonid

    Kuidas ei ole suuremat vaja ? Oleneb inimesest. Mina alla 1900 ei vaatakski hea kvaliteedi saavutamiseks.

    Aga edit : Aku on sellel 2300Mah-d, seega siuke on ja ei ole. Oleneb kui suur nutiinimene oled. Ilmselt kui tihe siis pead päevas kindalt korra laadima kui mitte rohkem.
    Viimati muudetud J0kker poolt : 27.07.14 at 23:10

  16. #556

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    reso kindlasti fine, suuremat pole vajagi, isegi iphone 5s-il väiksem reso, siin loeb hetkel küll ppi, aga mingit vahet reaalselt ei ole
    720p on ikka täielik miinimum. See et iphonel sama sitt on, ei ole mingi näitaja.

  17. #557

    Re: nutitelefonid

    endal ka 1080p , aga nii palju kui olen 720p käes hoidnud, ei ole vahet teinud

  18. #558

    Re: nutitelefonid

    2 korda rohkem pilti mahub ju peale. Kuidas ei ole vahet näha :D

  19. #559

    Re: nutitelefonid

    Lool, ei mõelnud sellele üldse vaid teravuse peale, gg

  20. #560

    Re: nutitelefonid

    ärge kohe brändi nähes lihtsalt maatasa tehke, aga mis sellest arvata, head ja vead siis http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p7-6124.php

Lehekülg 28, kokku 32 EsimeneEsimene ... 182627282930 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES