Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 74

Teema: 6-max cash

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: 6-max cash

    Aga nende 1/3 kuni 1/5 bettide puhul küsiks küll üle, mis teie plaan on kui c/r tuleb? Sisuliselt tegu ikka suht inducemisega, mis tundub vähe halb kui vastasel umbes 4 miljonit combot maju ranges.
    Ma selles osas olen donkamendiga täiesti nõus, et trapitakse seda riverit nii harva, et neid maju seal tegelikult väga palju pole. Ja imo 1/3 paneb suhteliselt paljud käed üpris raskesse kohta.

    Üldiselt ma postitan neid käsi diskussiooni tekitamiseks, niiet kõik võivad ikka sõna võtta olenemata mängutasemest. Mul strati arutamiseks inimesed keda tean ja usaldan. See on täiesti normaalne, et inimesed näevad neid liine erinevalt toetudes oma kogemustele, teooriale või muule taolisele.

    Ontopic ka, et eile esimest korda reaalselt tiltisin üle pika aja mängus. Põhjustatud miskist triggerist isiklikust elus ja nii mõnigi stack oleks võinud kaotamata jätta. enamasti vs fish mingid superobvious fish nuts liinid. Üldiselt oleks võinud üldse mitte mängida. Eriline degen nagu ei ole ja ei tea, mis peas toimus.

    Otsin hiljem mingi käe ka mille üle kõik siis uuesti arutada saaksid.

    Ja discordi link ka veel uuesti, kes eelmist ei näinud ja sooviks ühineda: https://discord.gg/mHhcKy

  2. #2
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Ma selles osas olen donkamendiga täiesti nõus, et trapitakse seda riverit nii harva, et neid maju seal tegelikult väga palju pole. Ja imo 1/3 paneb suhteliselt paljud käed üpris raskesse kohta.
    Ei saa nagu nõus olla, kehva turni sizing jättis stackide suhtes olukorra, kus päris palju trapitakse. Pealegi nende betsizingu gimmickutega, mida keegi balansseerida ei suuda, keeratakse oma käsi tavaliselt niivõrd face-up, et minu jaoks peamiselt fold/raise olukord seal riveril pisibeti vastu.

  3. #3

    Re: 6-max cash

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Ei saa nagu nõus olla, kehva turni sizing jättis stackide suhtes olukorra, kus päris palju trapitakse. Pealegi nende betsizingu gimmickutega, mida keegi balansseerida ei suuda, keeratakse oma käsi tavaliselt niivõrd face-up, et minu jaoks peamiselt fold/raise olukord seal riveril pisibeti vastu.
    Okei. Kui suuremalt paneks turni siis, siis väike bet IP sobiks su arvates? Et OOP range rohkem polar?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES